باربری و حمل بار با نیسان و ماشین یخچالدار

باربری و حمل بار یخچالدار

یکی از انواع حمل و نقل که در کشور، بسیار استفاده می شود ، حمل و نقل کالاهای تحت دمای خاص است . مانند اقلام دارویی ، مواد غذایی و … که لازم است با دماهای ثابت بالای صفر و یا پایین صفر ، نگهداری و حمل شوند  . این امر توسط ماشین های یخچالدار انجام می شود و حفظ  دما با وجود یخچال در این نوع حمل و نقل یک ضرورت محسوب می شود .

شرکت ایرانکس با تجربه خود درامر حمل و نقل ماشین های یخچالدار ، توانسته است گامی بزرگ  و موثر در عرصه حمل کالاهای سردخانه ای ایفا نماید . این شرکت با دارا بودن ناوگان خودروهای یخچالی اعم از نیسان یخچالدار ، ایسوزو یخچالدار ، تک و جفت یخچالدار ، تریلی یخچالدار از نوع زیر صفر و بالای صفر با توجه به نوع محموله و مقدار آن از یکی از این نوع ماشین ها برای ارسال بار یخچالی مشتریان گرامی استفاده می کنند .

خدمات باربری و حمل بار ماشین های یخچالدار ایرانکس

 • حمل بار با انواع ماشین های یخچالدار شامل کامیون یخچالدار ، خاور یخچالدار ، کامیونت یخچالی ،نیسان یخچالدار ، تریلی ترانزیت یخچالدار
 • حمل انواع بار یخچالی ، حمل مواد غذایی فاسد شدنی و منجمد و نیمه منجمد
 • ارسال بار داخلی و صادراتی
 • بارگیری و حمل بار یخچالی از اکثر نقاط کشور
 • ارسال بار یخچالی از تمام نقاط کشور
 • تامین انواع وانت نیسان یخچال دار ، کامیون یخچال دار ، کامیونت و ترانزیت یخچال دار در تهران و شهرستان ها
 • حمل مواد غذایی از سراسر ایران
 • حمل محموله هایی که نیاز به برودت ( زیر صفر و بالای صفر ) دارند
 • حمل ماهی و میگو از کلیه بنادر جنوب و شمال به سراسر کشور
 • حمل بار تازه و منجمد
 • دارای کامیون یخچالدار ویژه حمل گوشت و فرآورده های دامی ، کامیون یخچالدار ویژه حمل مواد غذایی و فاسد شدنی ، کامیون یخچالدار ویژه حمل لبنیات و بستنی و …
 • انجام امور حمل و نقل داخلی بصورت دربستی به تمام نقاط کشور
 • حمل مواد غذایی یخچالی شما از تمامی بندرها به کشورهای همسایه با ماشین های ترموکینگ دار (بالای صفر و زیر صفر تا دمای ٣٠- درجه)
 • حمل ترانزیتی کالا از هر یک از مرزهای ورودی کشور به سایر شهرها
 • صدور بارنامه و بیمه نامه دولتی

باربری نیسان و ماشین یخچالدار شامل چه کالاهایی می شود؟

باربری ایرانکس ، متخصص حمل بار با ماشین های یخچالدار زیر صفر و بالای صفر می باشد که برای حمل مواد فاسد شدنی که نیاز به حمل با ماشین های سردخانه ای دارند ، استفاده می شود .  از جمله ماهی و آبزیان ، گوشت و مرغ ، لبنیات ، میوه جات ، ذرت ، سبزی منجمد ، بستنی , میوه و تره بار ، تخم مرغ ، سبزیجات ، حمل گل و گیاه  ، کنسانتره ، کمپوست ، داروها و سرم ها و واکسن

ناوگان حمل و نقل یخچالدار ایرانکس

شرکت ایرانکس برای ارائه هر چه بهتر خدمات حمل و نقل یخچالی به مشتریان گرامی ، ناوگان خود را مجهز به انواع خودروهای یخچالی نموده تا بتواند با بهترین کیفیت ، ارسال بار را برای مشتریان به انجام رسانده و رضایت او را فراهم آورد. انواع خودروهای یخچالی این شرکت در لیست زیر قرار داده شده است .

باربری نیسان یخچالدار

نیسان یخچالدار برای حمل بارهایی با حجم و وزن کم یا بارهایی که اگر روی هم قرا بگیرند ، آسیبی به آن ها نمی رسد ، اجاره داده میشود.

باربری ایسوزو یخچالدار ( باربری کامیونت یا خاور یخچالدار )

کرایه ایسوزو یخچالدار که حجم بیشتری بار در آن جا میشود برای انواع بار سردخانه ای که حجمی بیشتر از یک نیسان یخچالدار را اشغال می کنند و یا باید در یک ردیف چیده شوند تا آسیبی به آن نرسد ، انجام میشود. 

باربری تریلی یخچالدار

کرایه تریلی یخچالدار برای حمل بارهای سردخانه ای در تناژ بالا است و معمولا برای حمل و نقل بین المللی بارهای یخچالی هم از تریلی یخچالدار استفاده می شود .

کرایه نیسان و ماشین یخچالدار ایرانکس

تعرفه حمل بار نیسان یخچالدار ، ایسوزو یخچالی و کامیون یخچال دار با توجه به مخارج بالای آن از جمله مصرف سوخت بالا در زمان روشن بودن یخچال ، هزینه بالای اتاق یخچالی و اخذ مجوزهای لازم و همچنین مخارج نگهداری آن ،  کرایه بیشتری نسبت به عموم خودروهای حمل بار دارد . از طرفی تعداد این نوع خودروها نسبت به خودروهای دیگری که برای خدمات اتوبار و باربری کرایه میشوند کمتر است.

این عوامل سبب افزایش قیمت کرایه های نیسان و ماشین های یخچالدار شده است . و همین امر سبب شده است تا نتوان نرخ ثابتی برای حمل بار خودروهای یخچالی تعریف کرد . البته می توان گفت نرخ کرایه ماشین های یخچالدار ۴۰ تا ۵۰ درصد بیشتر از ماشین های معمولی است.

شما می توانید برای استعلام قیمت و نرخ کرایه نیسان یخچالی ، کامیونت و ایسوزو یخچالدار و کامیون و تریلی یخچالی ، با شماره های دفتر مرکزی باربری یخچالدار ایرانکس تماس بگیرید و از کارشناسان ما قیمت های به روز و منصفانه و کارشناسی شده را بخواهید .

خدمات حمل بار یخچالی به شهرستان

حمل و نقل عموما جزو مهم ترین  نیاز شرکت ها ، کارخانجات ، کارگاه های تولیدی و صنعتی ، صنعت کشاورزی و تولیدکنندگان برای ارائه کردن محصولات و تولیدات آن ها برای عرضه کردن در بازار فروش بوده است . حمل و نقل یخچالدار که برای حمل انواع مواد پروتئینی ، مواد غذایی ، لبنیات ،تولیدات دارویی و … استفاده می شود ، در این میان از اهمیت بسزایی برخوردار است .

در مورد همه  کالا ها و علی الخصوص کالاهای سردخانه ای که احتمال خراب شدن و یا فساد در آن ها زیاد است ، امنیت و سلامت کالا و زمان در ارسال امری است که برای صاحبان کالا بسیار مهم است . حال اگر مسافت محل بارگیری و تخلیه زیاد باشد ، مانند حمل بار یخچالدار به شهرستان ، اهمیت این موضوع دو چندان می شود .

سلامت در حمل بارهای یخچالی به عواملی از قبیل نوع بسته بندی اقلام مخصوصا اقلام دارویی ، زمان بارگیری و حمل و تخلیه و دمای  محصول نیز بستگی دارد .

شرکت ایرانکس در امر حمل بار یخچالی از هر نقطه ایران به هر نقطه دیگر آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد . برای ارسال بارهای بین المللی خود نیز می توانید روی ما حساب کنید. کافی ست با ما تماس بگیرید وبا ارائه مشخصات مبدا و مقصد و نوع بار خود ، راهنمایی های لازم را از کارشناسان ما دریافت کنید . با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان ممکن و با بهترین قیمت در خدمت شما هستیم .

برای کسب اطلاع بیشتر در خصوص خدمات باربری یخچالدار به شهرستان ها میتوانید به صفحات مربوطه مراجعه کنید:

خدمات بیمه باربری و حمل بار یخچالی ایرانکس

شرکت باربری و اتوبار ایرانکس با داشتن تجربه و استفاده از رانندگان مجرب و آموزش دیده ، در خصوص حمل  بار یخچالدار ، با پیشگیری از خسارات ناشی از تغییرات دما این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که بار آن ها سالم به مقصد خواهد رسید . برای اطمینان خاطر بیشتر مشتریان ، این شرکت امکان این را فراهم کرده است که مشتریان گرامی بتوانند بارهای خود را بر اساس ارزش بار ، بیمه نمایند . این امر با توجه به اتفاقات غیر مترقبه مثل خرابی ماشین یا یخچال ، تصادف ، مسدود  شدن راه ها و … ، می تواند مشتری را آسوده خاطر کند که  در صورت ایجاد خسارت و آسیب احتمالی  به بار ، می تواند هزینه آن را با توجه به شرایط بیمه و مبلغی که بار را بیمه نموده ، از بیمه دریافت کند .

درخواست نیسان و ماشین یخچالدار از ایرانکس

برای ثبت درخواست خود مبنی بر حمل بار یخچالدار باهر نوع ماشین یخچالی ، می توانید به صفحه ثبت درخواست آنلاین  ایرانکس مراجعه  نمایید  . و یا با تلفن های این  شرکت تماس بگیرید .

شماره تلفن شرکت باربری و حمل بار ایرانکس

۰۲۱-۵۵۲۰۴۰۰۶

۰۹۱۹۴۳۰۲۱۰۱

کرایه وانت و نیسان بار تهران

کرایه وانت و نیسان بار در تهران

کلیک کنید

کرایه کامیون و تریلی در تهران

کرایه کامیون و تریلی

کلیک کنید

باربری یخچالدار تهران

حمل بار یخچالی در تهران

کلیک کنید

خدمات باربری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!