باربری نیسان یخچالدار

باربری نیسان یخچالدار با راننده

حمل بار نیسان یخچالدار و حمل و نقل یخچالدار یکی از خدمات حمل بار شرکت ایرانکس می باشد که شامل باربری یخچالدار مشهد و باربری یخچالدار تبریز ، باربری یخچالدار ارومیه ، و باربری یخچالدار اصفهان و چند شهراصلی ایران است .

 

باربری نیسان یخچالدار

 

در صورتی که راننده نیسان یخچالدار هستید و یا نیاز به اجاره وانت یخچالدار تهران و یا اجاره نیسان یخچالدار با راننده دارید می توانید با مشاوره رایگان کارشناسان ایرانکس خودروی مناسب خود را پیدا کنید . 

 

برای اطلاع از نرخ کرایه نیسان یخچالدار با ما تماس بگیرید .

 

 

 

شماره تماس دفتر مرکزی باربری ایرانکس

 

021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

 

 

 

مشاوره رایگان ایرانکس  09129252400

 

 

 

 

 

تعرفه حمل بار نیسان یخچالدار

 

نیسان یخچالدار با توجه به مخارج بالای آن از جمله مصرف سوخت بالا در زمان روشن بودن یخچال و  همچنین هزینه بالای اتاق یخچالی و اخذ مجوزهای لازم و همچنین موارد نگهداریی آن ، به نسبت کرایه بیشتری نسبت به عموم خودروهای حمل بار دارد . از طرفی تعداد اندک این نوع خودرو در باربری ها جهت حمل بار نکته ای دیگری ست که باعث افزایش قیمت کرایه های نیسان یخچالدار شده است . به همین دلیل نمیتوان نرخ ثابتی برای حمل بار خودروهای یخچالی تعریف کرد .

 

ناگفته نماند کرایه ماشین های یخچالدار 40 تا 50 درصد بیشتر از ماشین های معمولی است .

 

 

 

 

مدارک حمل ماشین های یخچالدار

 

بر اساس بخشنامه سازمان دامپزشكي كليه مالكين خودروهاي حامل دام زنده و فرآورده هاي خام دامي و خوراك دام موظف هستند به سايت شبكه يكپارچه قرنطينه مراجعه و جهت دريافت كد الكترونيكي اقدام نمايند .

رانندگان محترم ماشین های یخچالدار برای ثبت خودرو خود باید به  “سایت سازمان دامپزشکی” کشور مراجعه کرده و اطلاعات مربوط به نیسان یخچالدار یا کامیون یخچالدار را در آن مطالعه نمایید .

 

 

 

مطالب مرتبط

باربری یخچالدار تهران

کرایه ایسوزو یخچالدار

باربری یخچالدار بندر عباس و تعرفه حمل بار یخچالی

کرایه تریلی یخچالدار

اعلام بار یخچالدار ( ترانزیت ، کامیون ، نیسان )

باربری نیسان

حمل بار یخچالدار

باربری یخچالدار کرمان

باربری یخچالدار کرج

باربری یخچالدار بندر

باربری ایسوزو یخچالدار کرج ، تعرفه حمل بار جاده ای

باربری یخچالدار کرمان

مقالات

باربری و حمل بار اصفهانباربری و حمل بار در مشهدباربری و حمل بار قزوینباربری و حمل بار کرجبیمه حمل بارحمل بارحمل بار قمحمل بار یخچالدارنیسان باروانت باروانت بار و باربری تبریزوانت بار و باربری شیراز

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!