باربری نیسان یخچالدار

باربری نیسان یخچالدار با راننده

حمل بار نیسان یخچالدار و حمل و نقل یخچالدار یکی از خدمات حمل بار شرکت ایرانکس می باشد که شامل باربری یخچالدار مشهد و باربری یخچالدار تبریز ، باربری یخچالدار ارومیه ، و باربری یخچالدار اصفهان و چند شهراصلی ایران است .

باربری نیسان یخچالدار

در صورتی که راننده نیسان یخچالدار هستید و یا نیاز به اجاره وانت یخچالدار تهران و یا اجاره نیسان یخچالدار با راننده دارید می توانید با مشاوره رایگان کارشناسان ایرانکس خودروی مناسب خود را پیدا کنید . 

برای اطلاع از نرخ کرایه نیسان یخچالدار با ما تماس بگیرید .

شماره تماس دفتر مرکزی باربری ایرانکس

021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

0919-4302101

تعرفه حمل بار نیسان یخچالدار

نیسان یخچالدار با توجه به مخارج بالای آن از جمله مصرف سوخت بالا در زمان روشن بودن یخچال و  همچنین هزینه بالای اتاق یخچالی و اخذ مجوزهای لازم و همچنین موارد نگهداریی آن ، به نسبت کرایه بیشتری نسبت به عموم خودروهای حمل بار دارد . از طرفی تعداد اندک این نوع خودرو در باربری ها جهت حمل بار نکته ای دیگری ست که باعث افزایش قیمت کرایه های نیسان یخچالدار شده است . به همین دلیل نمیتوان نرخ ثابتی برای حمل بار خودروهای یخچالی تعریف کرد .

ناگفته نماند کرایه ماشین های یخچالدار 40 تا 50 درصد بیشتر از ماشین های معمولی است .

مدارک حمل ماشین های یخچالدار

بر اساس بخشنامه سازمان دامپزشكي كليه مالكين خودروهاي حامل دام زنده و فرآورده هاي خام دامي و خوراك دام موظف هستند به سايت شبكه يكپارچه قرنطينه مراجعه و جهت دريافت كد الكترونيكي اقدام نمايند .

رانندگان محترم ماشین های یخچالدار برای ثبت خودرو خود باید به  “سایت سازمان دامپزشکی” کشور مراجعه کرده و اطلاعات مربوط به نیسان یخچالدار یا کامیون یخچالدار را در آن مطالعه نمایید .

مطالب مرتبط

باربری یخچالدار تهران

کرایه ایسوزو یخچالدار

باربری یخچالدار بندر عباس و تعرفه حمل بار یخچالی

کرایه تریلی یخچالدار

اعلام بار یخچالدار ( ترانزیت ، کامیون ، نیسان )

باربری نیسان

حمل بار یخچالدار

باربری یخچالدار کرمان

باربری یخچالدار کرج

باربری یخچالدار بندر

باربری ایسوزو یخچالدار کرج ، تعرفه حمل بار جاده ای

باربری یخچالدار کرمان

مقالات

وانت بار و باربری تبریز

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!