باربری یخچالدار شیراز و تعرفه حمل بار 1402

در پایانه باربری شیراز، استان فارس که به نام باربری اکبرآباد شیراز ( پایانه بار اکبرآباد شیراز ) نیز شناخته می شود اغلب باربری های شیراز شعبه دارند .باربری یخچالدار شیراز ایرانکس با مجوز رسمی از اتحادیه حمل بار و کالا ، و با بیش از یک دهه سابقه در امر حمل بار و باربری بین شهری ، علاوه بر اغلب شهر های ایران ، در زمینه باربری یخچالدار شیراز نیز فعالیت دارد .

باربری قدس شیراز ، باربری خلیج فارس شیراز و باربری وطن شیراز از باربری های شیراز هستند که بعضی از آن ها در پایانه باربری شیراز قرار دارند .

باربری یخچالدار شیراز

بر اساس نرخ اتحادیه باربری شیراز ، نرخ کرایه نیسان و نرخ وانت تلفنی در شیراز و نرخ ماشینهای یخچال دار در شیراز اعم از تریلی و ترانزیت یخچالدار ، کامیون و کامیونت یخچالدار و نیسان یخچال دار ، با روش خاصی محاسبه می شود که محاسبه نرخ کرایه حمل بار در بحث این مقاله نیست .

اما برای اطلاع از نرخ کرایه باربری شیراز به مشهد ، باربری شیراز به بوشهر ، باربری شیراز به بندرعباس و باربری با مبدا شیراز ، هزینه اسباب کشی در شیراز ، هزینه باربری یخچالدار ترانزیت ، نرخ کرایه باربری کامیون یخچالدار شیراز و نرخ کرایه باربری نیسان یخچالدار شیراز با دفتر مرکزی باربری شیراز ایرانکس تماس بگیرید و نرخ ها را به روز دریافت کنید .

شماره تلفن باربری یخچالدار در شیراز 

۰۲۱-۵۵۲۰۴۰۰۶ ( ۲۰ خط )

۰۹۱۷۴۵۶۸۱۰۰

باربری یخچالدار شیراز

اعلام بار پایانه شیراز

شرکت حمل و نقل شیراز استان فارس، شیراز ، در سایت پایانه باربری شیراز با اعلام بار به دنبال ماشین بار در شیراز می گردد تا راننده ای که واجد شرایط باشد را برای سفارش مشتری بیابد .

در شرکت حمل بار یخچالدار ایرانکس نیز با اعلام بار در کانال تلگرامی اعلام بار یخچالداران ایرانکس ، نزدیکترین راننده که شرایط لازم برای ارسال بار یخچالی را دارا باشد ، انتخاب و برای دریافت و حمل بار مشتری اعزام می شود .

خدمات حمل بار یخچالدار شیراز به شهرستان

  • خدمات حمل بار یخچالی توسط انواع کامیون و کامیونت یخچالدار ، نیسان یخچالدار و تریلی ترانزیت یخچالدار به تمام نقاط کشور
  • حمل و نقل مواد پروتئینی و معمولی ، حمل کالا از مبدا شیراز به تمام نقاط کشور ، حمل کالاهای فاسد شدنی که به دمای بالا و زیر صفر نیازمندند ، از بنادر جنوب و از شیراز به تمام نقاط کشور 
  • کامیون یخچالدار ویژه حمل گوشت و فرآورده های دامی ، حمل مرغ و ماهی ، حمل مواد غذایی و فاسد شدنی ، حمل لبنیات ، فراورده های پروتینی ، بستنی ، حمل مواد منجمد و حمل بار یخچالی و حمل بار فریزری به تمام نقاط کشور و خارج از کشور
  • صدور بارنامه حمل بار و بیمه نامه معتبر

از علاقمندان دارندگان انواع ماشین های یخچالدار جهت همکاری دعوت به عمل می آید .

وانت تلفنی شیراز معالی آباد ، باربری کاراندیش شیراز ، پایانه خلیج فارس شیراز ( ترمینال خلیج فارس شیراز یا باربری خلیج فارس شیراز ) ، باربری سعادت مهر شیراز ، ظریف بار شیراز ، وانت تلفنی شیراز و … از باربری های شیراز هستند .

ما علاوه بر شهر شیراز در دیگر شهرها نیز خدمات باربری با ماشین های یخچالدار ارائه میکنیم. 

باربری یخچالدار کرج
باربری یخچالدار اصفهان
باربری یخچالدار تبریز
باربری یخچالدار بندرعباس
باربری یخچالدار بوشهر
باربری یخچالدار یزد
باربری یخچالدار مازندران
باربری یخچالدار قزوین
باربری یخچالدار رشت

 


شرکت باربری ایرانکس آماده ارائه خدمات باربری شیراز به تهران و ارائه خدمات باربری تهران به مقصد شهرستان‌های دیگر است. جهت کسب اطلاع از نحوه دریافت خدمات با ما تماس بگیرید

4.8/5 - (6 امتیاز)

خدمات باربری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!