باربری یخچالدار شیراز و تعرفه حمل بار 97

در پایانه باربری شیراز، استان فارس که به نام باربری اکبرآباد شیراز ( پایانه بار اکبرآباد شیراز ) نیز شناخته می شود اغلب باربری های شیراز شعبه دارند .باربری یخچالدار شیراز ایرانکس با مجوز رسمی از اتحادیه حمل بار و کالا ، و با بیش از یک دهه سابقه در امر حمل بار و باربری بین شهری ، علاوه بر اغلب شهر های ایران ، در زمینه باربری یخچالدار شیراز نیز فعالیت دارد .

باربری قدس شیراز ، باربری خلیج فارس شیراز و باربری وطن شیراز از باربری های شیراز هستند که بعضی از آن ها در پایانه باربری شیراز قرار دارند .

 

 

نرخ کرایه باربری یخچالدار شیراز

 

بر اساس نرخ اتحادیه باربری شیراز ، نرخ کرایه نیسان و نرخ وانت تلفنی در شیراز و نرخ ماشینهای یخچال دار در شیراز اعم از تریلی و ترانزیت یخچالدار ، کامیون و کامیونت یخچالدار و نیسان یخچال دار ، با روش خاصی محاسبه می شود که محاسبه نرخ کرایه حمل بار در بحث این مقاله نیست .

اما برای اطلاع از نرخ کرایه باربری شیراز به مشهد ، باربری شیراز به بوشهر ، باربری شیراز به بندرعباس و باربری با مبدا شیراز ، هزینه اسباب کشی در شیراز ، هزینه باربری یخچالدار ترانزیت ، نرخ کرایه باربری کامیون یخچالدار و نرخ کرایه باربری نیسان یخچالدار با دفتر مرکزی باربری شیراز ایرانکس تماس بگیرید و نرخ ها را به روز دریافت کنید .

 

 

 

شماره تلفن دفتر مرکزی باربری ایرانکس

 

021-55204006 ( 20 خط )

 

 

 

مشاوره رایگان حمل بار   09129252400

 

 

باربری یخچالدار شیراز

 

 

اعلام بار پایانه شیراز

 

شرکت حمل و نقل شیراز استان فارس، شیراز ، در سایت پایانه باربری شیراز با اعلام بار به دنبال ماشین بار در شیراز می گردد تا راننده ای که واجد شرایط باشد را برای سفارش مشتری بیابد .

در شرکت حمل بار یخچالدار ایرانکس نیز با اعلام بار در کانال تلگرامی اعلام بار یخچالداران ایرانکس ، نزدیکترین راننده که شرایط لازم برای ارسال بار یخچالی را دارا باشد ، انتخاب و برای دریافت و حمل بار مشتری اعزام می شود .

برای اطلاعات بیشتر بهکانال اعلام بار یخچالدار مراجعه نمایید .

 

 

 

 

خدمات حمل بار یخچالدار شیراز و جنوب کشور در شرکت ایرانکس

 

خدمات حمل بار یخچالی توسط انواع کامیون و کامیونت یخچالدار ، نیسان یخچالدار و تریلی ترانزیت یخچالدار به تمام نقاط کشور

 

حمل و نقل مواد پروتئینی و معمولی ، حمل کالا از مبدا شیراز به تمام نقاط کشور ، حمل کالاهای فاسد شدنی که به دمای بالا و زیر صفر نیازمندند ، از بنادر جنوب و از شیراز به تمام نقاط کشور 

 

کامیون یخچالدار ویژه حمل گوشت و فرآورده های دامی ، حمل مرغ و ماهی ، حمل مواد غذایی و فاسد شدنی ، حمل لبنیات ، فراورده های پروتینی ، بستنی ، حمل مواد منجمد و حمل بار یخچالی و حمل بار فریزری به تمام نقاط کشور و خارج از کشور

 

صدور بارنامه و بیمه نامه معتبر

 

 

از علاقمندان دارندگان انواع ماشین های یخچالدار جهت همکاری دعوت به عمل می آید .

 

 

 

وانت تلفنی شیراز معالی آباد ، باربری کاراندیش شیراز ، پایانه خلیج فارس شیراز ( ترمینال خلیج فارس شیراز یا باربری خلیج فارس شیراز ) ، باربری سعادت مهر شیراز ، ظریف بار شیراز ، وانت تلفنی شیراز و … از باربری های شیراز هستند .  شماره باربری خلیج فارس شیراز را از اینجا بیابید .

 

 

 

مطالب مرتبط

حمل اثاثیه منزل مرکز تهران

باربری یخچالدار بوشهر

حمل و نقل یخچالدار

نرخ حمل بار شیراز ، نرخ باربری از شیراز به تهران

بهترین باربری برای اسباب کشی

باربری یخچالدار بندر عباس

باربری یخچالدار گرگان

باربری اسباب کشی تهران

باربری یخچالدار اصفهان

حمل بار شیراز

نیسان بار شیراز و وانت اینترنتی شیراز

حمل بار با ماشین یخچالدار

Tags: , , , ,