نرخ کرایه خاور تهران به شهرستان

نحوه محاسبه هزینه باربری کرایه کامیون تک و خاور و نرخ کرایه تریلی 97 و 98 در بعضی مسیر ها بر اساس تن بر کیلومتر محاسبه می شود و البته هنوز در همه شهرها اجرایی نشده است . محاسبه نرخ کرایه حمل بار ( محاسبه کرایه حمل بار زمینی ) و نرخ کرایه حمل اثاثیه منزل با وانت به شهرستان در لیست قیمت باربری تهران به شهرستان در زیر آمده است . 

هزینه حمل بار از تهران به شهرستان

هزینه نیسان بار بر اساس تعرفه حمل بار جاده ای با تماس با دفتر مرکزی باربری ایرانکس ، از طریق کارشناسان این شرکت حمل و نقل ، قابل محاسبه است .

بدلیل اینکه نرخ کرایه خاور بطور روزانه در پایانه باربری مشخص می شود و عواملی مثل نبود یا کمبود راننده ، بدی شرایط آب و هوایی و صعب العبور بودن مسیر بر قیمت تاثیر گذار است ، لذا خواهشمندیم برای اطلاع از قیمت روز خاور ، کامیون و … با شعبه پایانه باربری ایرانکس تماس بگیرید .

شماره تلفن دفتر مرکزی شرکت باربری ایرانکس

021-55204006      خط ویژه ( 20 خط )

09194302101

کرایه خاور برای جابجایی ، حمل و نقل و اسباب کشی در تهران و سایر شهرستان ها انجام می شود .

هزینه های بالای کرایه های خاور برای اسباب کشی و جابجایی بار و تخصص افراد در جابجایی صحیح و سالم وسایل ، از اسباب کشی امری خسته کننده در ذهن افراد نقش بسته است . با مشاوره با کارشناسان موسسه حمل بار ایرانکس می توانید با خیال راحت بار و وسایل خود را به ما بسپارید و نگران جابجایی و سلامت بار خود نباشید .

سرویس دهی به تمام مناطق تهران و شهرستانها ، شمال ، شرق ، غرب ، مرکز تهران

سرویس دهی سریع ارزان و مطمئن با خاور بزرگ به تمام نقاط تهران با کمترین قیمت ممکن 

متخصص در حمل پیانو ، گاو صندوق ، ساید بای ساید ، شیشه های بزرگ ، میز ناهارخوری ، لوازم ورزشی و …

مطالب مرتبط

باربری خاور ، کامیون و ایسوزو اصفهان

قیمت باربری تهران به شهرستان

نرخ باربری تهران

مقالات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!