کرایه خاور تهران

نرخ کرایه خاور تهران به شهرستان

نحوه محاسبه هزینه باربری کرایه کامیون تک و خاور و نرخ کرایه تریلی ۹۹ در بعضی مسیر ها بر اساس تن بر کیلومتر محاسبه می شود و البته هنوز در همه شهرها اجرایی نشده است . محاسبه نرخ کرایه حمل بار با خاور و تریلی ( محاسبه کرایه حمل بار زمینی ) و نرخ کرایه حمل اثاثیه با وانت به شهرستان در لیست قیمت باربری تهران به شهرستان در زیر آمده است . 

هزینه حمل بار با خاور از تهران به شهرستان

هزینه کرایه خاور تهران بر اساس تعرفه حمل بار جاده ای است. و از طریق تماس با دفتر مرکزی باربری ایرانکس ، از طریق کارشناسان این شرکت حمل و نقل ، قابل محاسبه است .

بدلیل اینکه نرخ کرایه خاور بطور روزانه در پایانه باربری خاور تهران مشخص می شود و عواملی مثل نبود یا کمبود راننده ، بدی شرایط آب و هوایی و صعب العبور بودن مسیر بر قیمت تاثیر گذار است ، لذا خواهشمندیم برای اطلاع از قیمت روز خاور ، کامیون و … با شعبه پایانه باربری ایرانکس تماس بگیرید .

شماره تلفن دفتر مرکزی شرکت باربری ایرانکس

۰۲۱-۵۵۲۰۴۰۰۶      خط ویژه ( ۲۰ خط )

۰۹۱۹۴۳۰۲۱۰۱

خدمات باربری خاور تهران 

کرایه خاور برای جابجایی ، حمل و نقل و اسباب کشی و باربری در تهران و شهرستان ها انجام می شود . هزینه های بالای کرایه های خاور برای اسباب کشی و جابجایی بار و تخصص افراد در جابجایی صحیح و سالم وسایل ، از اسباب کشی امری خسته کننده در ذهن افراد نقش بسته است . با مشاوره با کارشناسان موسسه حمل بار ایرانکس می توانید با خیال راحت بار و وسایل خود را به ما بسپارید و نگران جابجایی و سلامت بار خود نباشید .

سرویس دهی و کرایه خاور در تمام مناطق تهران و شهرستانها ، شمال ، شرق ، غرب ، مرکز تهران

سرویس دهی سریع ارزان و مطمئن با خاور بزرگ به تمام نقاط تهران با کمترین قیمت ممکن 

متخصص در حمل پیانو ، گاو صندوق ، ساید بای ساید ، شیشه های بزرگ ، میز ناهارخوری ، لوازم ورزشی و …

مطالب مرتبط

باربری خاور ، کامیون و ایسوزو اصفهان

قیمت باربری تهران به شهرستان

نرخ باربری تهران

مقالات

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x