کرایه خاور تهران

کرایه خاور تهران

آیا برای حمل بارهای خود به یک ماشین باربری مانند خاور نیاز دارید؟ اگر پاسخ مثبت است، به جای درستی مراجعه کردید. شرکت باربری ایرانکس امکان کرایه خاور بین شهری با مناسب‌ترین قیمت را در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین ایرانکس خدمات متنوعی برای حمل بار با خاور به شهرستان برای مشتریان ارائه داده و امنیت بارها و کالاهای ارسالی را نیز با ارائه بیمه نامه، تضمین می‌کند. در نتیجه مشتریان با خیال راحت می‌توانند بارهای خود را به دست باربری تهران و شعبه های شهرستان ما بسپارند.

خدمات حمل بار با خاور

مهم‌ترین هدف ما جلب رضایت مشتریان است، به همین دلیل تا جایی که ممکن است خدمات متنوعی را با کیفیت مناسب و به صورت مقرون به صرفه در اختیار مشتریان قرار می‌دهیم. خدمات مهمی که برای مشتریان ارائه می‌شود شامل قابلیت سفارش آنلاین، ارائه بیمه نامه، ارسال بار از مبدأ به تمام نقاط مورد نظر، ارائه مشاوره رایگان، بسته‌بندی ایمن اسباب و اثاثیه، پشتیبانی آنلاین، استفاده از تیم مجرب و باتجربه برای بسته‌بندی و حمل بار و … هستند. برخی از خدماتی که شرکت باربری ایرانکس در حوزه حمل بار با خاور ارائه می‌دهد، عبارت‌اند از:

حمل اثاثیه منزل و اسباب‌کشی با خاور

اگر تصمیم دارید که به نقاط مختلف در تهران و یا به سایر شهرستان‌ها نقل مکان کنید، باید به فکر کرایه خاور مسقف باشید. سالم رسیدن بار در اسباب‌کشی مهم‌ترین نکته‌ای است که باید در نظر داشت. با توجه به اینکه مشتریان خصوصا خانم‌ها، حساسیت خاصی نسبت به حمل اثاثیه و اسباب‌کشی دارند، ما از تیمی باتجربه و مجرب استفاده می‌کنیم که بدون هیچ مشکلی اسباب و اثاثیه شما را به مقصد مورد نظر می‌رسانند.

حمل جهیزیه عروس با خاور

معمولا از خاور برای حمل کالاهای حساس استفاده می‌شود و جهیزیه عروس نیز یکی از مواردی است که باید با دقت و حساسیت زیادی جابه‌جا شود. اگر برای حمل جهیزیه عروس به ماشین باربری نیاز دارید، می‌توانید با کرایه خاور از شرکت ایرانکس، مطمئن باشید که کلیه مرسوله شما بدون کوچک‌ترین آسیبی توسط مجرب‌ترین کارکنان حمل و تحویل خواهد شد.

حمل خرده بار با خاور

با اجاره خاور می‌توانید خرده بارهای خود را که حجم زیادی دارند، به نقاط مختلف در تهران و یا برای باربری شهرستان استفاده کنید.

حمل کالاهای صنعتی با خاور

خاور برای حمل بارهای صنعتی نیز مناسب است البته باید در انتخاب خاور وزن کالاها را در نظر داشته باشید و متناسب با حجم و وزن آن‌ها تصمیم‌گیری کنید.

حمل وسایل و بار سنگین با خاور

برای حمل انواع بارهای سنگین می‌توانید از خاور استفاده کنید زیرا خاور توانایی جابجا کردن تناژهای بالا را دارد.

حمل بار با انواع خاور باری

توجه داشته باشید که نوع خودرو متناسب با وزن بار و حجم آن انتخاب می‌شود و نرخ کرایه خاور نیز بر همین اساس متفاوت است؛ هر یک از انواع خاورها، نرخ و هزینه خاص خود را دارند. در زیر به چند مورد از انواع خاورهای موجود در شرکت باربری ایرانکس اشاره کرده‌ایم:

  • خاور کانکسی
  • خاور مسقف
  • خاور بغل باز شو
  • خاور یخچالی
  • خاور کمپرسی
  • مینی خاور

کرایه خاور درون شهری

شرکت‌های پخش اغلب ترجیح می‌دهند از خاور برای حمل بارهای خود به نقاط مختلف از جمله باربری تهران به شهرستان استفاده ‌کنند؛ زیرا به راحتی می‌تواند حجم بالای بار را بدون آسیب و با هزینه‌ای مناسب به مقصد برساند. علاوه بر آن، کسانی که قصد جابجایی اسباب و اثاثیه خود را دارند، می‌توانند از خاور برای حمل بارهای خود در تهران استفاده کنند، به این ترتیب میزان رفت و آمد ماشین کاهش یافته و تمام بار با یک خاور یکجا حمل می‌شود. در صورتی که تمایل داشته باشید بارهای خود را به نقاط مختلفی از تهران ارسال کنید، نرخ کرایه خاور بین شهری محاسبه خواهد شد.

حمل بار خاور از تهران به شهرستان

هنگام حمل بار از تهران به شهرستان، توصیه می‌شود که از خاور استفاده کنید. زیرا نسبت به برخی از خودروها ایمنی بیشتری دارد و می‌توان کالاها و بارهای سنگین‌تری را حمل کرد. انواع مختلف خاور برای جابه‌جایی بار در اختیار شما قرار خواهد گرفت و می‌توانید متناسب با بارهای خود، خاورهای مختلفی درخواست کنید. در صورتی که مایل به دریافت مشاوره هستید، همکاران ما آماده‌اند که برای انتخاب ماشین مناسب شما را راهنمایی کنند.

حداکثر تناژ بارگیری خاور

حداکثر حجم و وزن قابل حمل توسط خاورها به نوع خاور بستگی دارد و معمولا بین ۳ تا ۸ تن متغییر است.

نحوه محاسبه نرخ کرایه خاور

نرخ کرایه خاور بین شهری با در نظر گرفتن عوامل مختلفی تعیین می‌شود. عواملی مانند نوع بار، حجم آن، میزان بیمه، مسافت بین مبدأ و مقصد، زمان و مکان بارگیری، نوع ماشین باربری و غیره در نرخ حمل بار با خاور به شهرستان تاثیرگذار خواهد بود. وجه داشته باشید که چندین عامل نیز ممکن است موجب افزایش نرخ کرایه شود. این عوامل عبارت‌اند از:

  • افزایش قیمت سوخت
  • شرایط آب و هوایی
  • اگر مشتری طبق قول و قرار خود عمل نکرده باشد.

به دلیل نوساناتی که در کشور وجود دارد، قیمت حمل بار با خاور تغییر می‌کند. برای اطلاع دقیق از نرخ کرایه خاور باید با ما تماس بگیرید.

بیمه نامه حمل بار با خاور

بدیهی است که مهم‌ترین دغدغه مشتریان، سالم رسیدن مرسوله به مقصد مورد نظر است. شرکت باربری ایرانکس با بهره‌گیری از کارکنانی که در امر بسته‌بندی و حمل و نقل کالا تجربه بالایی دارند، و رعایت استانداردهای لازم در حمل و نقل، به شما اطمینان می‌دهد که کلیه بارها بدون کم‌ترین آسیبی به مقصد خواهد رسید.
علاوه بر آن، برای راحتی خیال مشتریان خود بیمه‌نامه ارائه می‌دهد و تضمین می‌کند که در صورت به وجود آمدن مشکلات و حوادث مختلف مانند تصادف، سوختگی و غیره به شما خسارت پرداخت خواهد کرد. بنابراین اگر می‌خواهید صد در صد از امنیت بارها و سالم به مقصد رسیدن آنها مطمئن باشید، بهتر است دریافت بیمه‌نامه را فراموش نکنید. برای دریافت بیمه نامه باید هزینه کمی پرداخت کنید، اما در عوض، خیال شما آسوده خواهد بود.

شماره تلفن دفتر مرکزی شرکت باربری ایرانکس

در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتر دارید و یا برای آگاهی از شرایط کرایه خاور تهران، دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از نرخ کرایه خاور مسقف به شهرستان می‌توانید با شماره تماس‌های دفتر مرکزی ۵۵۲۰۴۰۰۶-۰۲۱ و ۰۹۱۹۴۳۰۲۱۰۱ تماس بگیرید.


سایر خدماتی که ضمن کرایه خاور میتوانید درخواست دهید؟

مشتریان علاوه بر سفارش خودرو و پرسش از نرخ کرایه خاور، می‌توانند از باربری درخواست سفارش کارگر، جرثقیل و لیفتراک جهت جابجایی بار نمایند

کرایه خاور برای حمل چه نوع بارهایی مناسب است؟

می‌توانید خاور روباز یا خاور اتاق دار چوبی برای حمل تره بار و یا دستگاه ها و ابزار و لوازم صنعتی و... ، خاور بغل بازشو برای جابجایی کالاهایی که بالیفتراک از بغل بارگیری می شوند، کامیون خاور مسقف جهت حمل اثاثیه منزل و مبلمان و خاور یخچالدار را برای حمل کالاهای سردخانه ای و فاسدشدنی کرایه کنید

نرخ کرایه خاور در تهران چگونه محاسبه میشود؟

کرایه خاور درون شهری و برون شهری علاوه بر اینکه برحسب تن کیلومتر محاسبه می‌شود به عواملی همچون موقعیت جغرافیایی بارگیری و تخلیه، ساعت ترافیک و... بستگی دارد

شماره تماس کرایه خاور تهران چند است؟

۰۲۱-۵۵۲۰۴۰۰۶

خدمات باربری

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x