وانت بار تهران رشت      باربری رشت تهران

شرکت وانت بار ایرانکس برای عزیزانی که نیاز به ارسال بار از تهران به رشت ، گیلان و دیگر شهرهای استان گیلان را دارند ، باربری تهران به رشت را ایجاد کرده تا نیاز وانت بار شما را برطرف کند .

 

این شرکت به عنوان بهترین باربری رشت به تهران برای حمل بار از رشت به تهران نیز در پایانه باربری رشت شعبه دارد تا در امر ارسال بار , با دقت کافی و بالا و قیمتی مناسب و سرعت بالا کمک شایانی در امر حمل بار ایفا نماید .

 

 

وانت بار تهران رشت

 

 

آیا وانت بار ایرانکس ، بارها را بیمه می کند ؟

 

در باربری ایرانکس کالاهایی که توسط انواع وانت و کامیون به شهرستان ارسال می شوند نیز تحت پوشش بیمه آسیا هستند و چنانچه ارزش کالاهای ارسالی برای وانت بیش از 5 میلیون تومان و برای کامیون بیش از 20میلیون تومان می باشد ، می بایست از طرف سفارش دهنده و یا صاحب بار در زمان سفارش به دفتر باربری اعلام گردد تا کل ارزش کالا در بارنامه ثبت شود . پس با خیالی آسوده بار خود را به ما بسپارید .

 

 

ایرانکس : متخصص حمل اثاثیه منزل ، حمل انواع محموله های منازل ، شرکتها و سازمانها ، کارخانجات و شرکتهای شهرک های صنعتی در حومه تهران و البرز به سراسر ایران

 

 

 

 

قیمت باربری تهران به شهرستان در وانت بار تهران به رشت

 

شرکت نیسان بار ایرانکس به دلیل همکاری با نیسان برگشتی ها در باربری ، بهترین قیمت را برای حمل بار تهران به رشت ارائه کرده است . این هزینه ها را می توانید در ” لیست قیمت “ ایرانکس ، مشاهده نمایید .

 

 

 

 

شماره تماس دفتر مرکزی وانت بار رشت تهران ایرانکس

 

021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

 

 

 

 

مشاوره رایگان حمل بار ایرانکس : 09129252400

 

 

 

شهرستان رشت ، بزرگترین شهر حاشیه دریای خزر

 

رشت ، مرکز استان گیلان و بزرگترین و پر جمعیت ترین شهر حاشیه دریای خزر در جنوب دریای کاسپین قرار دارد .

 

 

وانت-بار-تهران-رشت

 

این شهر به عنوان سومین شهر گردش پذیر ایران محسوب می شود . دارای آب و هوایی معتدل است . مردم آن به زبان گیلیکی سخن می گویند. رشت در سال 2015 به شبکه شهرهای خلاق جهان از نظر خوراک شناسی پیوست و زیر نظر یونسکو قرار گرفت .براساس استانداردهای یونسکو شهر خلاق ، شهری است که از نوآوری و توانمندی‌های شهروندان در توسعه پایدار شهری استفاده می‌کند .

 

شهر رشت یکی از قطب‌های کشاورزی و گردشگری کشور است . رشت یکی از قطب‌های تولید برنج ایران ، تولیدکنندهٔ بزرگ فولاد و قطب تولید نانو داروهای ضد سرطان کشور است .

 

روز ۱۲ دی با عنوان روز رشت به ثبت رسیده است .

 

 

 

شهرک صنعتی سپیدرود رشت

 

شهر رشت ، دارای یک شهرک صنعتی دولتی است به نام شهرک صنعتی سپیدرود رشت با مساحت حدود 900 هکتار ( تصویب شده توسط هیات دولت ) . این شهرک ، بخاطر نزدیکی به راه‌آهن در حال احداث رشت – قزوین و نزدیکی به شهر رشت، دارای موقعیت مناسبی است .

 

 

مطالب مرتبط

هزینه باربری از تهران به مشهد

نرخ کرایه وانت بار در تهران

باربری شیراز به تهران

باربری اهواز به تهران

هزینه باربری از تهران به شهرستان

باربری یخچالدار گرگان

هزینه حمل بار از تهران به کیش

وانت بار تهران چالوس

باربری بین شهری رشت

وانت بار تهران مازندران

باربری وانت رشت

باربری گرگان به تهران

مقالات

باربری ارزانباربری بین شهریباربری و حمل بار شمالباربری و وانت بار شهرک های صنعتیبیمه حمل بارحمل اثاثیه منزلحمل بارنیسان باروانت باروانت بار تهران به شهرستان

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!