نیسان بار اصفهان بین شهری

نرخ کرایه وانت بار درون شهری اصفهان ( نرخ کرایه نیسان درون شهری ) ،  نرخ کرایه نیسان از اصفهان و نرخ کرایه وانت بار بین شهری اصفهان و نیسان بار اصفهان بین شهری  را می توانید با تماس با مشاوران شرکت حمل بار ایرانکس ، به صورت روزانه و کاملا منصفانه دریافت نمایید .

 

 

اعلام بار نیسان اصفهان

 

برای اطلاع از اعلام بارهای تلگرامی نیسان شرکت باربری ایرانکس ، می توانید با عضویت در گروه و کانال اعلام بار تلگرامی نیسان و خاور ایرانکس ، از اعلام بارهای تمامی شهرهای ایران مطلع شوید .

 

گروه تلگرامی اعلام بار نیسان

 

 

 

 

بزرگترین ناوگان باربری اصفهان بین شهری 

 

مشاور رایگان حمل بار :   09129252400

 

نیسان بار اصفهان بین شهری

 

مجهز به خودروهای نیسان ، انواع کامیونت روباز ، مسقف و بغل باز شو 

 

اگر به دنبال نیسان بار در اصفهان هستید و یا نیاز به استعلام کرایه وانت بار اصفهان دارید ، با ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت نمایید .

 

 

 

شماره تماس دفتر مرکزی نیسان بار بین شهری اصفهان ایرانکس

 

021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

 

 

 

نرخ کرایه وانت بار و نیسان بار اصفهان

 

با توجه به تعداد خودروی حمل بار در اصفهان نرخ کرایه وانت اصفهان با نوسان های ناچیز رو به روست به همین دلیل برای اینکه بتوانید استعلام روز از کرایه نیسان در اصفهان به تهران داشته باشید ، پیشنهاد ما به شما این است که استعلام قیمت ها به صورت روزانه باشد .

اتحادیه وانت بار در اصفهان نیز به همین دلایل است که نمی تواند نرخ کرایه ثابتی برای حمل بار از اصفهان به تهران تعیین نماید .

 

کلیه خودرو های حمل بار رو باز ایرانکس مجهز به چادر برزنت و نایلون ، درصورت سفارش مشتری جهت اسباب کشی نایلون ضربه گیر و پتو و موکت جهت چیدمان بار هستند که همراه خودرو های روباز و مسقف در حمل بار از اصفهان به تهران ارسال می گردد . 

 

 

 

قابل توجه مشتریان گرامی باربری اصفهان

 

چنانچه قصد حمل اثاثیه توسط کامیونت از اصفهان به تهران یا و شهرهای دیگر را دارید ، پیشنهاد میکنیم که کامیونت مسقف سفارش دهید .کامیونت های مسقف جهت بارگیری و چیدمان بار مجهز به پتو و موکت به تعداد زیاد هستند تا از بروز هرگونه خسارت احتمالی محموله در حین مسیر جلوگیری شود .

 

از طرف دیگر بارنامه دولتی صادر شده مرسوله شما کاملا معتبر بوده و پوشش بیمه ای آن تا سقف 20 میلیون تومان می باشد .

 

باربری ایرانکس جهت سهولت و تسریع در روند ارسالی محموله مشتریان خود از کارگران ماهر در صورت لزوم و سفارش از طرف صاحب بار به منظور بارگیری و یا تخلیه در شهر مقصد اعزام مینماید .

 

 

 

چه نکاتی در مورد حمل کالا باعث افزایش قیمت می شود ؟

 

حتما برای شما به دفعات پیش آماده که با یک باربری تماس گرفته اید و سفارش بار داده اید اما در ادامه و یا در انتهای کار زمانی که صورتحساب خود را تحویل می گیرید نرخ درج شده با هزینه ای که در ابتدا با متصدی یا مسئول باربری توافق کرده اید تفاوت زیادی دارد . و یا اینکه از طرف راننده و یا کارگر اعزامی جهت  بارگیری شنیده اید که در حین بارگیری افزایش هزینه دارند و …

 

در اینجا مطالبی را شرح می دهیم که شما را نسبت به  هزینه های مربوط به حمل و جابجایی آگاه تر می کند تا کمتر دچار این اختلافات شوید .

 

 

 

در مورد خودروی حمل بار : 

 

چنانچه خودروی حامل بار وانت نیسان باشد حداکثر زمان بارگیری در مبدا و تخلیه در مقصد هر طرف یک ساعت می باشد و در صورت انتظار راننده بیش از یک ساعت در مبدا و یا  بیش از یک ساعت در مقصد باشد ، صاحب بار یا سفارش دهنده می بایست به ازای هر یک ساعت توقفطبق تعرفه ساعت سیر توقف باربری مربوطه مبلغی مازاد بر توافق اولیه با هماهنگی مسئول باربری به راننده پرداخت نماید .

 

چنانچه خودروی حامل بار کامیونت و یا کامیون های تک و 10 چرخ باشند حداکثر زمان بارگیری در مبدا یک ساعت و نیم و حداکثر زمان تخلیه در مقصد نیز یک ساعت و نیم می باشد و در صورت انتظار بیش از زمان ذکر شده صاحب بار یا سفارش دهنده می بایست ساعت سیر توقف راننده را با طبق تعرفه باربری مربوطه و  با هماهنگی مسئول باربری ، پرداخت نماید .

 

نکته :  چنانچه طبقات بارگیری در مبدا و طبقات تخلیه مقصد بیش از دو طبقه باشند به نرخ پایه هر کارگر اضافه خواهد شد .

 

نکته : چنانچه خودروی حمل بار نیسان باشد حداقل تعداد کارگر لازم جهت بارگیریو یا تخلیه بار 2 نفر می باشد ( در صورتی که  صاحب بار جهت بارگیری کامل بار کارگر تهیه نکند )

 

نکته : حداقل تعداد کارگر جهت بار گیری و تخلیه یک کامیونت با توجه به  حجم  و نوع بار معمولا 3 نفر میباشد ( در صورتی که بار اثاثیه منزل یا مقدار بار متوسط  باشد و تعداد طبقات در  مبدا و مقصد بیشتر از دو نباشد) در صورتی که حجم و مقدار بار بیشتر از حد معمول باشد  و یا  طبقات در مبدا یا مقصد بیشتر از دو طبقه باشد با توجه به موقعیت ، حجم و وزن و نوع بار و …تعداد کارگر اعزامی بیشتر و یا هزینه هر کارگر بیشتر از تعرفه پایه کارگری محاسبه می شود .

 

نکته : چنانچه وسایل سنگین تر و یا حجیم تر از حد معمول یا به اصطلاح خارج از عرف حمل بار توسط یک یاچند کارگر باشد تعرفه آن بصورت جداگانه و با توجه به تعداد طبقات بصورت منفک از هزینه های کارگری محاسبه می شود . 

 

وسایلی از قبیل :

              یخچال ساید یا یخچال 18 فوت به بالا

              گاو صندوق

              پیانو

              کولر 5000 به بالا

              تردمیل

              میز و کمد  و  بوفه  بزرگتر از حد  معمول

از لحاظ حجم و ابعاد و مقدار شیشه بکار رفته در آن که باعث سختی حمل بار می شود و وسایلی از 

این دست که تعرفه آن با توجه به باربری مربوطه بصورت طبقاتی و  به ازای هر طبقه مبلغی اضافه تر

در بارگیری و تخلیه  از طرف  صاحب بار پرداخت می شود .

 

 

 

در مورد بارهای خارج از استاندارد از لحاظ ابعاد و حجم و وزن :

 

چنانچه محموله ارسالی از لحاظ ابعاد و حجم و وزن بیش از ظرفیت خودرو درخواستی از طرف صاحب بار باشد کلیه خسارات ناشی از حمل این نوع بارها به عهده صاحب بار یا سفارش دهنده کالا میباشد .

 

همچنین خسارتهای ناشی از حمل بار غیر استاندارد به اشیاء و موجودات زنده و همچنین وسایل نقلیه اطراف در حین مسیر و جریمه های راهنمایی و رانندگی و حتی توقیف خودرو در پارکینگ همگی به عهده صاحب بار و یا سفارش دهنده محموله می باشد .

 

 باربری جهانگیر اصفهان یکی از باربری های شهر اصفهان می باشد .

 

مطالب مرتبط

باربری اصفهان 

باربری لرستان

باربری اصفهان تریلی

وانت بار و نیسان بار اصفهان به تهران

باربری بین شهری

باربری وانت و کامیونت و خاور اصفهان

وانت بار اصفهان

باربری اصفهان به اهواز

حمل اثاثیه منزل اصفهان

باربری یخچالدار

Tags: , , , , , , ,