حمل بار وانت کرج به شهرستان و وانت بار کرج به تهران در سطح شهر کرج و استان البرز آماده خدمت رسانی بصورت وانت بار فردیس کرج و وانت بار کرج مهرشهر ، وانت بار کرج گلشهر ، وانت بار کرج باغستان ، وانت بار محمدشهر کرج ، نیسان بار کرج و وانت تلفنی کرج است . ارسال بار از کرج توسط  انواع خودروی وانت و کامیونت ازکرج به شهرستان بصورت شبانه روزی انجام پذیر است . کلیه خودروها توسط این شرکت بیمه می شوند و شما میتوانید با خیال راحت و بدون هیچ دغدغه ای بار خود را به ما بسپارید .

شرکت ایرانکس افتخار دارد در زمینه نیسان بار و وانت بار کرج و وانت بار تلفنی در کرج ( پیک وانت کرج ) به عنوان یک وانت بار ارزان کرج ، فعالیت گسترده ای در شهر کرج انجام می دهد .

وانت بار کرج

     

شماره تماس دفتر کرج باربری کرج به شهرستان

026-32732702

0919-4302101

شماره تماس دفتر مرکزی باربری ایرانکس

021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

وانت بار کرج ، تحت پوشش بیمه آسیا

پس از ثبت سفارش و صدور بارنامه معتبر روی هر بارنامه ارزش کالا و مهر بیمه به همراه شماره قرار داد درج می شود که امکان استعلام از طریق شماره قرار داد بیمه از بیمه مرکزی آسیا وجود دارد . خودرو ها مجهز به پتو و موکت و در صورت سفارش مشتریان نایلون حباب دار ضربه هستند و سعی کرده ایم با بکارگیری راننده های مجرب و آشنا به مسیر درخواستی مشتری ، کیفیت خدمت رسانی به هموطنان گرامی را در امر حمل  کالاهای بین شهری به حداکثر ممکن برسانیم .

اتحادیه وانت بار کرج  : زیر مجموعه اتحادیه کمپرسی داران و کامیون داران کرج

آدرس :کرج ، میدان آزادگان ، خیابان یادگارامام ، نبش کوچه مکه مکرمه ، پلاک 31 ، طبقه دوم .

     کدپستی :  3154714436

نرخ کرایه نیسان بار از کرج به شهرستان

لطفا جهت استعلام از نرخ کرایه های کامیونت از کرج به شهرستان با ما تماس بگیرید .

برای آگاهی از هزینه ارسال بار از تهران به شهرستان با وانت نیسان می توانید به لیست قیمت ایرانکس مراجعه نمایید .

شهر کرج

کرج ، یکی ازکلان شهر های ایران است که مرکز استان البرز است و بعد از استان تهران و مشهد ، پر جمعیت ترین شهر ایران محسوب می شود . این شهر یک شهر کوهپایه ای است و بعد از تهران ، دومین شهر مهاجر پذیر ایران است .

کرج یکی از شهرهایی است که در تمدنهای قدیم وجود داشته است و آثار زیادی از دوران هخامنشیان ، ساسانیان و اشکانیان در آن یافت شده است .

ریشه کلمه کرج به معنای میان تهی است و به دلیل اینکه این شهر در دره قرار گرفته است ، این نام را برای آن انتخاب کرده اند .

برخی از جاذبه‌های گردشگری کرج عبارت اند از :

جاده کرج – چالوس ، کاروانسرای شاه‌ عباسی ، کاخ مروارید (شمس) ، باغ سیب مهرشهر ، روستای تاریخی آتشگاه ، باغ لاله‌های گچسر ، کاخ ناصرالدین شاهی شهرستانک ، پارک خانواده جهانشهر ، پل تاریخی کرج و امامزاده طاهر کرج که مدفن بسیاری از نام آوران شعر و هنر معاصر ایران است .

مطالب مرتبط 

باربری کرج به شهرستان

باربری کرج شاهین ویلا

حمل بار کرج

وانت بار شهرستان

وانت بار تلفنی کرج

باربری بین شهری کرج

باربری کرج

باربری کامیون کرج

مقالات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!