باربری تهران تریلی و باربری تریلی کفی 18 چرخ

باربری تریلی تهران به شهرستان ، باربری تریلی تهران به مشهد ، باربری تریلی اصفهان و باربری تریلی کفی تهران از سرویس های خدماتی ایرانکس در زمینه باربری با تریلی است.

برای اطلاع از کرایه تریلی کفی ، تعرفه حمل بار تریلی ( نرخ کرایه حمل بار تریلی ) ، تعرفه کرایه کامیون و نرخ کرایه تریلی 99 برای باربری تهران به شهرستان با تریلی با شماره تماس دفتر مرکزی ایرانکس تماس بگیرید .

تناژ قابل حمل تریلی کفی

حمل بار با تریلی کفی یا همان تریلی ۱۸ چرخ برای محموله های باری به کار می رود که حداقل تناژ ۲۲ تن و حداکثر تناژ ۴۰ تن باشد .

باربری-تهران-تریلی

اعلام بار انلاین

زمانیکه سرویس مشتری توسط باربری ثبت می شود ، در صورت نبود کامیون باربری ، خاور حمل بار و هر ماشین درخواستی مشتری ، از طریق کانال تلگرام اعلام بار خاور ، کانال تلگرام اعلام بار یخچالی و اعلام بار یخچالداران ، اعلام بار ایسوزو و … ، درخواست ماشین انجام می گیرد . ماشین مورد نظر که واجد شرایط  است ، انتخاب می شود و برای ارسال بار مشتری آماده ارسال می گردد . مانند اعلام بار تلگرامی اصفهان

نرخ کرایه تریلی 99 و هزینه ارسال بار

باربری با تریلی به دلیل تعیین قیمت توسط پایانه باربری ، قیمت های متفاوتی در روزهای مختلف دارد . نرخ کرایه حمل اثاثیه منزل با کامیون و نرخ کرایه ماشین سنگین و باربری تریلی و ترانزیت و یخچالدار به دلیل افزایش نرخ کرایه کامیون و نحوه محاسبه هزینه باربری در پایانه باربری تهران ، متغیر است . نرخ کرایه تریلی ترانزیت و نرخ کرایه تریلی 99 را می توانید روزانه از دفتر مرکزی شرکت باربری تریلی تهران ایرانکس استعلام کنید .

حمل بار با تریلی تهران ( 18 چرخ ) و تریلی کفی را به باربری تریلی تهران ایرانکس بسپارید تا مناسب ترین و کمترین هزینه و کرایه حمل بار با تریلی کفی از تهران به شهرستان در اختیارتان قرار گیرد .

صاحبان کالا و تجار به دنبال باربری های تریلی دار تهران به شهرستان می گردند تا با کمک آن بتوانند نسبت به حمل بار خود با تریلی اقدام کنند . بعضی از بار ها به دلیل شرایط خاص باید با تریلی کفی جابجا شوند . مانند حمل تیرآهن ، بلوک های سیمانی و … .

یکی از دلایل این شرایط خاص ، طول بار می باشد که معمولا بارهایی با طول بیشتر از 6 متر تا 13/60 را باید با تریلی کفی 18 چرخ حمل نمود . از لحاظ وزنی هم بارهای با تناژ بالا از 20 تن تا 40 تن هم باید توسط تریلی و تریلی کفی 18 چرخ جابجا شوند .

بیشتر بار های تجاری از قبیل آهن آلات و کالاهای ساختمانی و کاشی و سنگ و بسیار دیگری از کالاهای دیگر از تهران با تریلی حمل می شوند .

شماره تماس دفتر مرکزی باربری ایرانکس

021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

09194302101

مطالب مرتبط

نرخ کرایه نیسان

اسنپ باربری

باربری آنلاین

نیسان بار اصفهان

انواع ماشین باربری

حمل بار به شهرستان با وانت

نرخ کرایه نیسان یخچالدار

حمل اثاثیه منزل اصفهان

باربری تریلی کرج

باربری تریلی کرمانشاه

باربری تریلی یزد

اعلام بار ماشن سنگین ( تک ، جفت ، ترانزیت )

کرایه ایسوزو یخچالی

باربری خاور ، کامیون و ایسوزو اصفهان

مقالات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!