کرایه تریلی و کامیون در تهران

باربری تهران تریلی و باربری تریلی کفی ۱۸ چرخ

باربری تریلی تهران به شهرستان ، باربری تریلی تهران به مشهد ، باربری تریلی اصفهان و باربری تریلی کفی تهران از سرویس های خدماتی ایرانکس در زمینه باربری با تریلی است.

برای اطلاع از کرایه تریلی کفی ، تعرفه حمل بار تریلی ( نرخ کرایه حمل بار تریلی ) ، تعرفه کرایه کامیون و نرخ کرایه تریلی ۹۹ برای باربری تهران به شهرستان با تریلی با شماره تماس دفتر مرکزی ایرانکس تماس بگیرید .

تناژ قابل حمل تریلی کفی

حمل بار با تریلی کفی یا همان تریلی ۱۸ چرخ برای محموله های باری به کار می رود که حداقل تناژ ۲۲ تن و حداکثر تناژ ۴۰ تن باشد .

کرایه تریلی در تهران

اعلام بار انلاین تریلی 

زمانیکه سرویس مشتری توسط باربری ثبت می شود ، در صورت نبود کامیون باربری ، خاور حمل بار و هر ماشین درخواستی مشتری ، از طریق کانال تلگرام اعلام بار خاور ، کانال تلگرام اعلام بار یخچالی و اعلام بار یخچالداران ، اعلام بار ایسوزو و … ، درخواست ماشین انجام می گیرد . ماشین مورد نظر که واجد شرایط  است ، انتخاب می شود و برای ارسال بار مشتری آماده ارسال می گردد . مانند اعلام بار تلگرامی اصفهان

نرخ کرایه تریلی ۹۹  

باربری با تریلی به دلیل تعیین قیمت توسط پایانه باربری ، قیمت های متفاوتی در روزهای مختلف دارد . نرخ کرایه حمل اثاثیه منزل با کامیون و نرخ کرایه ماشین سنگین و باربری تریلی و ترانزیت یخچالدار به دلیل افزایش نرخ کرایه کامیون و نحوه محاسبه هزینه باربری در پایانه باربری تهران ، متغیر است . نرخ کرایه تریلی ترانزیت و نرخ کرایه تریلی ۹۹ را می توانید روزانه از دفتر مرکزی شرکت باربری تریلی تهران ایرانکس استعلام کنید .

هزینه ارسال بار با تریلی به شهرستان

حمل بار با تریلی تهران ( ۱۸ چرخ ) و تریلی کفی را به باربری تریلی تهران ایرانکس بسپارید تا مناسب ترین و کمترین هزینه و کرایه حمل بار با تریلی کفی از تهران به شهرستان در اختیارتان قرار گیرد .

صاحبان کالا و تجار به دنبال باربری های تریلی دار تهران به شهرستان می گردند تا با کمک آن بتوانند نسبت به حمل بار خود با تریلی اقدام کنند . بعضی از بار ها به دلیل شرایط خاص باید با تریلی کفی جابجا شوند . مانند حمل تیرآهن ، بلوک های سیمانی و … .

یکی از دلایل این شرایط خاص ، طول بار می باشد که معمولا بارهایی با طول بیشتر از ۶ متر تا ۱۳/۶۰ را باید با تریلی کفی ۱۸ چرخ حمل نمود . از لحاظ وزنی هم بارهای با تناژ بالا از ۲۰ تن تا ۴۰ تن هم باید توسط تریلی و تریلی کفی ۱۸ چرخ جابجا شوند .

بیشتر بار های تجاری از قبیل آهن آلات و کالاهای ساختمانی و کاشی و سنگ و بسیار دیگری از کالاهای دیگر از تهران با تریلی حمل می شوند .

شماره تماس دفتر مرکزی باربری ایرانکس

۰۲۱-۵۵۲۰۴۰۰۶   خط ویژه ( ۲۰ خط )

۰۹۱۹۴۳۰۲۱۰۱

مطالب مرتبط

نرخ کرایه نیسان

اسنپ باربری

باربری آنلاین

نیسان بار اصفهان

انواع ماشین باربری

حمل بار به شهرستان با وانت

نرخ کرایه نیسان یخچالدار

حمل اثاثیه منزل اصفهان

باربری تریلی کرج

باربری تریلی کرمانشاه

باربری تریلی یزد

اعلام بار ماشن سنگین ( تک ، جفت ، ترانزیت )

کرایه ایسوزو یخچالی

باربری خاور ، کامیون و ایسوزو اصفهان

خدمات باربری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!