باربری یخچالدار تبریز

باربری فخر تبریز ، باربری کاوه تبریز ، باربری جهانگیر تبریز ، باربری وطن بار تبریز ، کاوه بار تبریز از باربری های تبریز هستند که برخی در امر باربری خرده بار تبریز و برخی دیگر نیز در باربری تریلی تبریز زیر نظر پایانه باربری تبریز ( پایانه بار تبریز ) فعال هستند .

باربری یخچالدار تبریز در کنار باربری یخچالدار اصفهان ، باربری یخچالدار کرج ، باربری یخچالدار مشهد و باربری یخچالدار تهران و … در امر ارسال بار یخچالی به سراسر ایران فعال است . پس تمامی بارهایی که نیاز به دمای بالا یا پایین صفر دارند را با خیال راحت به باربری ایرانکس بسپارید .

  • حمل و نقل مواد غذایی و فاسد شدنی توسط وانت یخچالدار در سراسر کشور
  • حمل و نقل مواد غذایی و فاسد شدنی توسط انواع کامیون و کامیونت یخچالدار در سراسر کشور
  • حمل و نقل مواد غذایی و فاسد شدنی توسط انواع تریلی و ترانزیت یخچالدار در سراسر کشور
  • حمل محموله هایی که نیاز به برودت (زیر صفر و بالای صفردارند) از جمله میوه ، لبنیات ، گوشت ، ماهی ، میگو ، ذرت ، سبزی منجمد و هر نوع محموله که نیاز به ترموکینگ داشته باشد .

حمل بار یخچالی از تبریز به شهرستان

یکی دیگر از خدمات باربری ایرانکس باربری وانت بار تبریز است که برای حمل اثاثیه منزل و انواع بارهای شرکتی و صنعتی و پزشکی در خدمت هموطنان عزیز است .

باربری یخچالدار تبریز

شماره تماس باربری یخچالدار تبریز

۰۲۱-۵۵۲۰۴۰۰۶ ( ۲۰ خط )

۰۹۱۹۴۳۰۲۱۰۱

حمل بار یخچالی تبریز

اعلام بار پایانه تبریز و اعلام بار تبریز یخچالدار ، در کانال اعلام بار یخچالدار ایرانکس . اگر راننده ماشین های یخچالی و به دنبال بار هستید ، می توانید در گروه اعلام بار یخچالی ایرانکس عضو شوید و از اعلام بارهای این شرکت استفاده کنید . برای اطلاع از چگونگی عضویت در این گروه ، از لینک زیر استفاده نمایید .

باربری سهند تبریز ، باربری شاهین تبریز ، باربری شیردل تبریز ، باربری طالع طریق تبریز ، شایان بار تبریز ، باربری اقتصاد تبریز ، باربری اتو بنز تبریز از دیگر باربری های تبریز است . ما علاوه بر ارائه خدمات حمل بار یخچالی در تبریز در دیگر شهرها نیز خدمات حمل بارهای سردخانه ای را انجام میدهیم. 

باربری یخچالدار شیراز
باربری یخچالدار بندرعباس
باربری یخچالدار بوشهر
باربری یخچالدار یزد
باربری یخچالدار مازندران
باربری یخچالدار قزوین
باربری یخچالدار رشت

 


شرکت باربری ایرانکس آماده ارائه خدمات باربری تبریز است. جهت کسب اطلاع از نحوه دریافت خدمات با ما تماس بگیرید

 

 

5/5 - (3 امتیاز)

خدمات باربری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!