نرخ کرایه وانت بار تهران

نرخ کرایه وانت بار تهران و  بین شهری

نرخ کرایه وانت بار تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد . از جمله  مسیر ، زمان ، تعداد گارگر برای جابجایی وسایل و نوع ماشین برای حمل بار . 

 

 

نرخ کرایه وانت بار تهران

 

 

زمان

 

زمان نقش مهمی در تعیین کرایه نیسان وانت دارد . هرچه زمان بیشتری برای حمل و ارسال بار صرف شود ، قیمت کرایه وانت بار ، بیشتر می شود .( در محاسبه هزینه کارگر )

 

 

 

مسیر

 

یکی دیگر از عوامل موثر در  نرخ کرایه نیسان بین شهری مسیری است که قرار است بار ، حمل شود . هر چه مسیر طولانی تر و نا هموار تر باشد هزینه ای که برای باربری باید پرداخت ، بیشتر می شود . 

 

 

 

تعداد کارگر 

 

هزینه کارگر از هزینه کرایه نیسان بار جداست . یعنی کرایه کارگر به ازای هر سه ساعت محاسبه می شود و در صورتی که نیاز به زمان بیشتری باشد ، به ازای هر ساعت مبلغی اضاف می گردد .

 

 

 

هزینه کارگر بین شهری :

 

    بارگیری به ازای هر نفر کارگر : 40000 تومان

    تخلیه در شهر مقصد به ازای هر نفر کارگر : 50000 تومان

 

 

نوع و تعداد ماشین برای حمل بار

 

اگر بار شما به گونه ای است که  نیاز به چند عدد وانت دارید ، طبیعتا نرخ کرایه باربری بین شهری افزایش می یابند . اگر برای ارسال و  حمل بار خود  نیازمند کامیونت یا کامیون هستید ، نیز هزینه حمل بار شما بر اساس نرخ کرایه کامیون بین شهری در آن روز محاسبه می شود .

 برای دیدن لیست نرخ کرایه وانت بار تهران شرکت وانت بار ایرانکس به صفحه لیست قیمت بروید :

 

 

لیست قیمت وانت بار تهران

 

برای اطلاع از هزینه های وانت بار تهران به شهرستان ، با دفتر مرکزی باربری تهران ایرانکس تماس بگیرید .

 

 

وانت بار ایرانکس توانسته با تکیه بر تجربیات خود بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به مشتریان ساکن تهران و شهرستان خود ارائه نماید . یکی از خدمات این شرکت ، حمل بار ریز و درشت با وانت بار و نیسان بار به صورت درون شهری در تهران و دیگر شهرستانها و برون شهری از تهران به شهرستانهای دیگر ، از شهرستان ها  به تهران و حتی از شهری به شهر دیگر می باشد . 

 

مبلغ ۵ میلیون تومان بیمه رایگان در هر بارنامه ، هدیه وانت بار تهران به شما مشتری عزیز است . شما میتوانید بار ارسالی خود را تا سقف مورد نظر بیمه نموده که به ازای هر یک میلیون تومان بیمه ارسالی ، مبلغ ۱۲۰۰تومان به مبلغ پایه بارنامه اضافه خواهد شد .

کلیه خودروها مجهز به چادر برزنت و در صورت لزوم نایلون ضربه گیر حباب دار و دیگر ابزار ضروری جهت بارگیری و حمل کالای مشتریان گرامی می باشد .

 

 

 

 

شماره تماس دفتر مرکزی باربری ایرانکس

 

021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

 

 

 

 

مشاوره رایگان ایرانکس  09129252400

 

 

مطالب مرتبط

قیمت حمل بار از تهران به اصفهان

وانت بار ارزان

هزینه باربری تهران

کرایه وانت بار تهران

نرخ باربری تهران

 

مقالات

باربری ارزانباربری بین شهریبیمه حمل بارحمل اثاثیه منزلحمل بارنیسان باروانت باروانت بار تهران به شهرستان

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!