نرخ کرایه وانت بار تهران

کرایه وانت و نیسان در تهران

نرخ کرایه وانت بار تهران

نرخ کرایه وانت بار تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد . از جمله  مسیر ، زمان ، تعداد گارگر برای جابجایی وسایل و نوع ماشین برای حمل بار . 

زمان

زمان نقش مهمی در تعیین کرایه نیسان وانت دارد . هرچه زمان بیشتری برای حمل و ارسال بار صرف شود ، قیمت کرایه وانت بار ، بیشتر می شود .( در محاسبه هزینه کارگر )

مسیر

یکی دیگر از عوامل موثر در  نرخ کرایه نیسان مسیری است که قرار است بار ، حمل شود . هر چه مسیر طولانی تر و نا هموار تر باشد هزینه ای که برای باربری باید پرداخت ، بیشتر می شود . 

تعداد کارگر 

هزینه کارگر از هزینه کرایه نیسان بار جداست . یعنی کرایه کارگر به ازای هر سه ساعت محاسبه می شود و در صورتی که نیاز به زمان بیشتری باشد ، به ازای هر ساعت مبلغی اضاف می گردد .

هزینه کارگر  :

    بارگیری به ازای هر نفر کارگر : ۴۰۰۰۰ تومان

    تخلیه در شهر مقصد به ازای هر نفر کارگر : ۵۰۰۰۰ تومان

نوع و تعداد ماشین برای حمل بار

اگر بار شما به گونه ای است که  نیاز به چند عدد وانت دارید ، طبیعتا نرخ کرایه باربری درون شهری افزایش می یابند . اگر برای ارسال و  حمل بار خود  نیازمند کامیونت یا کامیون هستید ، نیز هزینه حمل بار شما بر اساس نرخ کرایه همان روز محاسبه می شود .

 برای دیدن لیست نرخ کرایه وانت بار تهران شرکت وانت بار ایرانکس به صفحه لیست قیمت بروید :

لیست قیمت وانت بار تهران

برای اطلاع از هزینه های وانت بار تهران به شهرستان ، از لیست قیمت ایرانکس استفاده کنید.

وانت بار ایرانکس توانسته با تکیه بر تجربیات خود بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به مشتریان ساکن تهران و شهرستان خود ارائه نماید . یکی از خدمات این شرکت ، حمل بار ریز و درشت با وانت بار و نیسان بار به صورت درون شهری در تهران و دیگر شهرستانها و برون شهری از تهران به شهرستانهای دیگر ، از شهرستان ها  به تهران و حتی از شهری به شهر دیگر می باشد . 

مبلغ ۵ میلیون تومان بیمه رایگان در هر بارنامه ، هدیه وانت بار تهران به شما مشتری عزیز است . شما میتوانید بار ارسالی خود را تا سقف مورد نظر بیمه نموده که به ازای هر یک میلیون تومان بیمه ارسالی ، مبلغ ۱۲۰۰تومان به مبلغ پایه بارنامه اضافه خواهد شد .

کلیه خودروها مجهز به چادر برزنت و در صورت لزوم نایلون ضربه گیر حباب دار و دیگر ابزار ضروری جهت بارگیری و حمل کالای مشتریان گرامی می باشد .

شماره تماس دفتر مرکزی باربری ایرانکس

۰۲۱-۵۵۲۰۴۰۰۶   خط ویژه ( ۲۰ خط )

۰۹۱۹-۴۳۰۲۱۰۱

مطالب مرتبط

قیمت حمل بار از تهران به اصفهان

وانت بار ارزان

هزینه باربری تهران

کرایه وانت بار تهران

نرخ باربری تهران

مقالات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!