نرخ کرایه نیسان و وانت بار بین شهری و حمل بار شهرستان بر اساس کیلومتر 1402

کرایه نیسان و وانت بار بین شهری

کرایه نیسان و وانت بار بین شهری : اغلب ما امروزه تقریبا برای جابجایی بار و کالا و اثاثیه خود به شهرستان نیاز به دانستن نرخ کرایه ها پیدا کرده ایم، برای باربری بین شهری،  وانت بار یکی از گزینه هایی میباشد که از بین وسایل حمل و نقل میتوان انتخاب کرد. تقریبا تمامی مردم برای حمل بارهای خود با یک جستجو در اینترنت و تماس تلفنی با باربری های محل خود ، بر اساس بررسی و استعلام قیمت از آن ها ، ارزانترین قیمت کرایه بار و یا بهترین کیفیت خدمات حمل بار و باربری را یافته و مشکل خود را در جابجایی اسباب و وسایل و حمل بار برطرف می نمایند .

نرخ کرایه نیسان و وانت بار از تهران به شهرستان

شهر کرایه
نرخ کرایه وانت نیسان تهران به آستارا ۲،۵۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان تهران به آمل ۱،۹۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان تهران به اراک ۱،۹۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان تهران به اردبیل ۲،۶۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان تهران به ارومیه ۲،۵۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان تهران به اصفهان ۱،۹۵۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان تهران به اهواز ۳،۷۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان تهران به ایلام ۲،۷۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان تهران به بجنورد ۲،۲۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان تهران به بندرعباس ۵،۵۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان تهران به بوشهر ۵،۰۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان تهران به بیرجند ۴،۵۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان تهران به تبریز ۲،۵۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان تهران به چالوس ۱،۹۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان تهران به خرم آباد ۲،۱۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان تهران به رشت ۲،۰۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان تهران به زاهدان ۷،۵۰۰،۰۰۰

 

شهر کرایه
نرخ کرایه وانت نیسان تهران به زنجان ۱،۹۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان تهران به ساری ۱،۹۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان تهران به سمنان ۱،۷۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان تهران به سنندج ۲،۳۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان تهران به شهرکرد ۲،۲۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان تهران به شیراز ۲،۹۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان تهران به قزوین ۱،۲۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان تهران به قم ۱،۲۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان تهران به کاشان ۱،۸۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان تهران به کرج ۷۵۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان تهران به کرمان ۴،۴۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان تهران به کرمانشاه ۲،۲۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان تهران به گرگان ۲،۱۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان تهران به مشهد ۳،۰۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان تهران به همدان ۱،۹۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان تهران به یاسوج ۳،۱۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان تهران به یزد ۲،۸۰۰،۰۰۰

نرخ کرایه نیسان و وانت بار از کرج به شهرستان

شهر کرایه
نرخ کرایه وانت نیسان کرج به آستارا ۲،۲۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان کرج به آمل ۲،۱۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان کرج به اراک ۲،۱۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان کرج به اردبیل ۲،۳۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان کرج به ارومیه ۲،۳۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان کرج به اصفهان ۲،۱۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان کرج به اهواز ۳،۹۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان کرج به ایلام ۲،۶۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان کرج به بجنورد ۳،۲۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان کرج به بندرعباس ۵،۸۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان کرج به بوشهر ۵،۳۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان کرج به بیرجند ۴،۷۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان کرج به تبریز ۲،۲۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان کرج به چالوس ۱،۷۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان کرج به خرم آباد ۲،۳۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان کرج به رشت ۱،۷۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان کرج به زاهدان ۷،۶۰۰،۰۰۰

 

شهر کرایه
نرخ کرایه وانت نیسان کرج به زنجان ۱،۷۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان کرج به ساری ۲،۱۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان کرج به سمنان ۱،۸۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان کرج به سنندج ۲،۲۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان کرج به شهرکرد ۲،۴۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان کرج به شیراز ۳،۲۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان کرج به قزوین ۱،۰۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان کرج به قم ۱،۴۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان کرج به کاشان ۲،۰۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان کرج به تهران ۸۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان کرج به کرمان ۴،۶۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان کرج به کرمانشاه ۲،۳۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان کرج به گرگان ۲،۳۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان کرج به مشهد ۳،۳۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان کرج به همدان ۲،۱۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان کرج به یاسوج ۳،۲۰۰،۰۰۰
نرخ کرایه وانت نیسان کرج به یزد ۳،۱۰۰،۰۰۰

اگر بتوانید باربری با قیمت مناسب و خدمات خوب پیدا کنید که با راهنمایی های آن ها بتوانید خودروهای مناسب و مطمئن با رانندگانی شایسته و قابل اعتماد را بیابید ، نگرانی های شما برای حمل هرگونه بار به شهرستان با صرف کمترین هزینه و وقت کاهش می یابد . ما در ایرانکس با کرایه نیسان و وانت بار برای حمل بار برون شهری، با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت دغدغه شما را رفع میکینم. در ادامه  در خصوص نحوه کرایه وانت بار و نیسان بار بین شهری با شما صحبت خواهیم کرد.

کرایه نیسان و وانت بار شهرستان

در صورتی که محموله و بار ارسالی شما به شهرستان از حجم و ابعاد کمتر از یک کامیونت باشد کرایه نیسان یا وانت بار برای شهرستان میتواند گزینه مناسبی برای حمل بار شما به شهرستان باشد. خودروهای نیسان که برای ارسال بار به شهرستان استفاده میشوند مجهز به پتو و چادر برزنت ضد آب هستند و در صورتی که نیاز به نایلون حباب دار ضربه گیر جهت محافظت از بارتان باشد، توسط رانندگان ما تهیه می شود. اما چنانچه محموله شما جهت حمل بیشتر از ظرفیت بارگیری وانت نیسان باشد بهترین گزینه برای بارگیری خودروی کامیونت (خاور یا هیوندا) مسقف است.

مزایای حمل بار با نیسان به شهرستان

اصولا برای جابجایی بار برون شهری چنانچه محموله در حد متوسط از بارهای سنگین باشد از خودروهای وانت نیسان استفاده می شود. دلیل استقبال زیاد راننده ها و باربری های وانت بار برون شهری از وانت نیسان این است که این نوع خودرو از استحکام و مقاومت بیشتری نسبت به وانت های دیگر برخوردار است . علاوه بر آن استهلاک نیسان نیز از وانت های دیگر کمتر است. در واقع وانت نیسان بیشتر یک خودروی قدرتی است و کمتر شاهد آن هستیم که با سرعت بالایی در جاده حرکت کند. از این رو دو مزیت نسبت به انواع وانت های دیگر دارد .

  •  اولی اینکه با سرعت مطمئنه و استاندارد رانده می شود و درصد احتمالاتی از قبیل : تصادف و ایراد فنی ویا واژگونی آن در زمان حمل بار کمتر است .
  • دوم اینکه در صد بالایی از سفارشات در زمان تعیین شده قبلی به مقصد خود می رسند و درصد تاخیر در رسیدن به مقصد کمتر می شود و این موضوع باعث افزایش رضایت مشتریان و همچنین متصدیان باربری ها می شود که در نتیجه کیفیت بالای خدمات باربری را رقم می زند.

اما چه عواملی در تعیین نرخ حمل بار با نیسان و وانت بار به شهرستان موثر است و چه عواملی می توانند هزینه حمل بار با وانت و نیسان به شهرستان را افزایش و یا کاهش دهد ؟

عوامل موثر بر نرخ کرایه نیسان و وانت بار بر حسب کیلومتر

عوامل متفاوتی در قیمت کرایه نیسان و وانت بار بین شهری تاثیرگذار است. از جمله شرایط آب و هوایی، فاصله مکانی بر حسب کیلومتر، نوع بار، روز و فصل و ایام خاص، شرایط جغرافیایی و وضعیت جاده ها، تعداد رانندگان، تعداد بار، بیانیه های مختلف سازمان راهداری و انجمن صنفی و … از جمله مواردی است که می تواند سبب افزایش یا کاهش قیمت کرایه نیسان و وانت بین شهری شود .

در زیر به اختصار به تاثیر برخی از این عوامل مهم در تغییر نرخ کرایه ها می پردازیم :

تاثیر قیمت سوخت بر نرخ کرایه نیسان و وانت بار بین شهری

خودروهای نیسان درسه نوع بنزینی، دیزلی، و دوگانه سوز تولید می شود . قیمت گازوئیل معمولا نوسان کمتری دارد. گاز هم به نسبت بنزین نوسان کمتر و قیمت ارزانتری دارد. اما بنزین با رشد شدید قیمت همراه بوده که این امر به دلیل اینکه اغلب خودروهای نیسان را خودروهای بنزینی تشکیل می دهند ، در نرخ کرایه وانت بار بین شهری تاثیر گذار است.

تاثیر مسافت بر نرخ کرایه نیسان و وانت بار بر حسب کیلومتر

نرخ کرایه نیسان بار و وانت بار بر حسب کیلومتر اندازه گیری می شود . به همین علت ، مسافت یکی از عوامل مهم و کلیدی در تعیین قیمت نرخ کرایه نیسان بین شهری دارد . مسافت عبارت است از مسیری که از محل بارگیری تا محل تخلیه بار وجود دارد . هرچه این مسافت در ارسال بار به شهرستان بیشتر باشد ، به نسبت ، کرایه نیسان و وانت بار نیز بیشتر می شود .

برای مثال اگر نرخ کرایه نیسان بین شهری از تهران به اصفهان بر حسب کیلومتر ، ۵۰۰ هزار تومان باشد ، نرخ کرایه وانت بار از تهران به مشهد با توجه به اینکه مسیر ، تقریبا دو برابر است ، دو برابر نمی شود . و این تفاوت قیمت بر اساس مسائل مختلفی شکل می گیرد .

ممکن است در یک مسیر هزار کیلومتری ، کرایه دو برابر شود . در یک مسیر هزار کیلومتری دیگر کرایه کمتر و یا بیشتر از دو برابر شود  و این مسئله با توجه به شرایط جاده ، نوع مسیر ، تعداد راننده ، نوع بار و … محاسبه می شود . طبق نرخ اتحادیه باربری بین شهری وانت و محاسبه نرخ کرایه نیسان بر اساس کیلومتر ، باید مسافت بین مبدا و مقصد حمل بار ، در نرخ کرایه وانت بار ضرب شود . هرچند که هنوز این قانون به صورت قطعی اجرا نمی شود .

تاثیر وضعیت جاده ها بر نرخ کرایه نیسان و وانت بار بین شهری

در شرایط خاص مثل اعیاد و مراسم مذهبی و باستانی ، ممکن است با تغییر تعرفه باربری مواجه شویم . در جاده های صعب العبور و کوهستانی نیز به علت سختی حمل بار و مصرف بیشتر سوخت و صرف زمان بیشتربرای تحویل بار، افزایش قیمت کرایه را خواهیم داشت . در روزهای قبل تعطیلات ، اواخر هفته ها ، تعطیلات ، برخی جاده ها مانند جاده های شمالی کشور ترافیک شدیدی دارند . این موضوع باعث می شود گاهی برخی از جاده ها یک طرفه شود و رفت و آمد در آنها تقریبا غیر ممکن شود . اینر امر موجب تغییر مسیر حمل بارمیشود که عمدتا به دلیل طولانی تر شدن زمان ، هم  تاخیر در زمان تحویل کالا اتفاق می فتد و هم نرخ کرایه نیسان بار ، افزایش پیدا می کند . برخی مواقع نیز شلوغی جاده ها به دلایل مختلفی مانند زلزله کرمانشاه و اتفاق ناگواری نظیر آن روی می دهد که باز هم منجر به ایجاد ترافیک های شدید در راه های منتهی به این استان ها می شود و هزینه حمل بار را در این مسیرها افزایش می دهد.

تاثیر نوع و ارزش بار یا کالا بر نرخ کرایه نیسان و وانت بار بین شهری

نوع بار تاثیر زیادی در قیمت ارسال بار با نیسان به شهرستان ندارد . اما ارزش بار در تعیین قیمت بسیار مهم است . هرچه ارزش کالا بیشتر باشد ، به دلیل هزینه بیمه ای که به کالا تعلق می گیرد ، در نرخ کرایه تاثیرگذار است و آن را افزایش می دهد . به ازای هر یک میلیون بیمه ای که مشتری درخواست می کند ، مبلغ ۱۵۰۰ تومان به هزینه حمل بار با نیسان و وانت اضافه می شود .

تاثیر حجم، وزن و میزان بار بر نرخ کرایه نیسان و وانت بار بین شهری

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در نرخ کرایه وانت بار بین شهری ، حجم و وزن بار است .چنانچه حجم و وزن بار بالا باشد مثلا پیانو یا یخچال ساید بای ساید یا دستگاه های صنعتی ، هزینه حمل بار به نسبت افزایش پیدا خواهد کرد . در زمان سفارش نوع و مقدار بارخود را به همراه وزن و حجم بار اعلام نمایید تا در زمان تعیین قیمت ، نرخ صحیح کرایه به شما اعلام شود .

تاثیر تعداد کارگران و بسته بندی وسایل و کالا بر هزینه کرایه نیسان بین شهری

ازعوامل تاثیر گذار دیگر در نرخ کرایه وانت بار شهرستان میتوان به تعداد کارگر ها و دستمزد آن ها اشاره کرد . گاهی در هنگام ثبت سفارش ، مشتریان از شرکت می خواهند که برای آنها به همراه خودروی حمل بار ، تعدادی کارگر نیز بفرستند . در این حالت هزینه دستمزد کارگران به صورت نفر / ساعت محاسبه می شود . این هزینه مشخص و برای دو تا سه ساعت اول بارگیری است و اگر این زمان بیشتر شود ، هزینه  دستمزد کارگران بیشتر خواهد شد .

تاثیر زمان بارگیری ، حمل و تخلیه بار بر نرخ کرایه نیسان و وانت بین شهری

اگر در زمان بارگیری و یا تخلیه بار ، راننده معطل شود ، این امر در نرخ حمل بار به شهرستان با نیسان و وانت بار موثر است. در حالت عادی هزینه ای که به مشتری در زمان استعلام قیمت اعلام می شود ، نرخ حمل بار از مبدا تا مقصد است و هزینه بیمه ، کارگر و تاخیر در بارگیری و تخلیه در آن لحاظ نشده است . به عنوان مثال حدود ۲ ساعت برای تاخیر در بارگیری و تخلیه زمان در نظر گرفته شده است . و اگر این زمان بیشتر شود ، هزینه اضافی در پی خواهد داشت . تغیر مسیرها به دلیل بسته بودن راه ها در زمان های خاص مانند یکطرفه شدن جاده چالوس ، نیز همانطور که در قبل اشاره شد ، ممکن است باعث افزایش هزینه باربری شود .

جدول نرخ کرایه نیسان و وانت بار بین شهری بر حسب کیلومتر در سال ۱۴۰۲

در لیست قیمت ایرانکس ، نرخ کرایه نیسان و وانت باراز مبدا تهران و کرج به شهرستان آورده شده است . به دلیل نوسان قیمت خودروهای باری و یخچالی دیگر، نمی توان لیست قیمت برای آن ها مشخص کرد و استعلام قیمت آن ها به صورت روزانه است .

برآورد و محاسبه نرخ کرایه نیسان و وانت بار بین شهری بر اساس کیلومتر

عوامل ذکر شده در بالا از مهمترین عواملی هستند که می توانند در نرخ کرایه وانت نیسان به شهرستان تاثیرگذار باشند . و به همین دلیل تمامی باربری ها بر اساس ضوابط و شرایط و البته انصاف خود این نرخ را تعیین می کنند . البته قانونی برای محاسبه این نرخ اعلام شد که به قانون محاسبه نرخ بر حسب تن کیلومتر معروف است . اما این قانون در حال حاضر در رابطه با ماشین های سنگین اجرا می شود .

شرکت باربری ایرانکس در رابطه با خدمات باربری تهران به شهرستان و بالعکس و در راستای تکریم مشتریان خود اقدام به کاهش نرخ کرایه باربری بین شهری براساس نرخ اتحادیه باربری بین شهری حمل و نقل بار و اثاثیه نموده است .شما می توانید برای برآورد قیمت اولیه ارسال کالای خود به شهرستان با دفتر باربری ایرانکس تماس بگیرید و از کارشناسان ما قیمت های منصفانه و کارشناسی شده را دریافت کنید. ما در باربری ایرانکس علاوه بر اینها خدمات مشابهی نیز در زمینه کرایه وانت بار تهران و قیمت وانت بار کرج و نیز کرایه نیسان و وانت بار یخچالدار درون شهری و برون شهری نیز ارائه میدهیم.

تعیین نرخ کرایه نیسان و وانت بار بین شهری و حمل شهرستان

با وجود این‌ که عوامل متعددی روی نرخ کرایه نیسان و وانت بین شهری و حمل بار شهرستان مؤثر هستند، اما باید این موضوع را بدانید که نرخ‌های اصلی را اتحادیه صنف باربری تعیین می کند و  تمامی مجموعه‌های باربری موظف هستند تا براساس آن عمل کنند. این‌که عوامل مؤثر روی افزایش و یا کاهش نرخ تأثیرگذار باشد، کاملاً درست است. در حقیقت  هیچ وجه نمی‌توان معروف در این مطلب مبلغ دقیقی را برای انواع خدمات باربری ی ارائه داد. چراکه ممکن است مسافت بین بین شهری و یا حمل به شهرستان منطقه که مدنظر دارید، نوع خودرو، استفاده از تعداد پرسنل و دیگر عواملی که به آن‌ ها پرداختیم، به‌ طور مستقیم روی نرخ کرایه خودرو های باربری مؤثر باشد.

پیشنهاد ما به شما این است که در وهله اول تمامی شرایط خود را در نظر گرفته و سپس با کارشناسان ما در ارتباط باشید. شما می‌ توانید با شرح شرایط خود و انتظاری که از خدمات باربری دارید، به‌ صورت کاملاً دقیق از نرخ کرایه‌های باربری بین شهری و حمل بار به شهرستان مطلع شوید.

دریافت آخرین نرخ کرایه نیسان و وانت‌بار بین شهری و برون شهری

متأسفانه  اوضاع اقتصادی نابسامان کشور باعث شده تا نرخ کرایه نیسان و وانت بار برای حمل بار بین شهری و یا خارج از شهر مدام دچار تغییر باشد. در حقیقت نمی‌ توان به‌صورت دقیق و ثابت هزینه‌ای را بابت این نوع خدمات ارائه داد. چراک ه ممکن است شرایط مختلف و همچنین نوسانات ارز باعث شده تا تعرفه تمامی خدمات باربری دچار تغییراتی شود.

همان طور که در بخش قبل گفتیم، بهترین راه برای اطلاع از قیمت نرخ کرایه ماشین‌ های باربری جهت حمل بار به استان‌های دیگر و یا در بین شهر،  تماس با شماره‌ های درج شده در سایت است. کارشناسان ما تمامی موارد لازم را برای شما توضیح می‌ دهند و سپس شما با ارائه اطلاعاتی نظیر وزن بار، منطقه‌ ای که مد نظر دارید و همچنین خودرویی که برای باروری به آن نیاز خواهید داشت، می‌ توانید به شکل کاملاً دقیق از قیمت‌ها مطلع شوید.

شماره تماس باربری ایرانکس

۰۲۱-۵۵۲۰۴۰۰۶   خط ویژه ( ۲۰ خط )

۰۹۱۹-۴۳۰۲۱۰۱

4.4/5 - (36 امتیاز)

خدمات باربری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!