باربری شیراز به تهران

باربری و حمل بار شیراز

ارسال بار از شیراز به تهران در باربری شیراز به تهران که در پایانه باربری شیراز مستقر می باشد ، آماده ارائه خدمات حمل بار از شیراز به تهران و یا در کل باربری های برون شهری  شیراز است .

برای دستیابی به شماره تلفن باربری شیراز با دفتر مرکزی ایرانکس تماس بگیرید .

 

  

لازم به ذکر است باربری ایرانکس با همکاری باربری مرکزی شیراز و باربری های استان فارس علاوه بر حمل بار و اثاثیه منزل از شیراز به تهران و بالعکس ، انواع خدمات باربری از مبدا یا مقصد شیراز را با ماشین های نیسان و  خاور انجام می دهد .

باربری شیراز به تهران

ایرانکس متخصص حمل بار و اثاثیه منزل در شیراز و همچنین حمل بار بین شهری آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است . خدمات ایرانکس توسط انواع وانت و کامیونت انجام پذیر است . کلیه بارهایی که توسط این شرکت بارگیری می شود تحت پوشش بیمه آسیا می باشد .

کلیه خودروها مجهز به پتو ، موکت و در صورت سفارش ، نایلون حباب دارضربه گیر هستند . جهت اطلاع از نرخ کرایه باربری بین شهری شیراز با کارشناسان ما تماس بگیرید .

شماره تماس حمل بار شیراز

۰۹۱۷-۴۵۶۸۱۰۰

شماره تماس دفتر مرکزی باربری شیراز به تهران ایرانکس

۰۲۱-۵۵۲۰۴۰۰۶   خط ویژه ( ۲۰ خط )

نرخ کرایه در شیراز

       برای اطلاع از نرخ کرایه نیسان و کامیونت مسقف شیراز به تهران و هزینه حمل اثاثیه منزل از شیراز به تهران با دفتر مرکزی ایرانکس تماس بگیرید .

     

جهت مشاهده  لیست قیمت وانت نیسان تهران به شهرستان به لیست قیمت مراجعه کنید.

با توجه به نوسان نرخ کامیون بین شهری امکان نرخ کرایه ثابت و قطعی وجود ندارد از این رو توصیه می شود برای اطلاع از قیمتهای روز با ماتماس بگیرید .

باربری تهران به شیراز 

باربری بین شهری شیراز 

مطالب مرتبط

باربری تهران به شهرستان

باربری شیراز

نرخ حمل بار شیراز ، نرخ باربری از شیراز به تهران

باربری مشهد تهران

باربری اصفهان

باربری بین شهری شیراز

مقالات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!