اعلام بار نیسان بین شهری

اعلام بار نیسان بین شهری شرکت حمل و نقل ایرانکس

کانال تلگرام اعلام بار نیسان ، اعلام بار تلگرامی نیسان اصفهان ، اعلام بار نیسان مشهد ، کانال تلگرام اعلام بار نیسان تبریز ، اعلام بار پایانه بندر امام ، اعلام بار یزد ، اعلام بار پایانه بندرعباس ، کانال اعلام بار تهران و دیگر شهرها برای رانندگان عزیز راه اندازی شده است تا از طریق اعلام بار نیسان تلگرام ایرانکس ، بتوانند بار مورد نظر خود را دریافت کنند .

پس اگر راننده نیسان بین شهری هستید و به دنبال اعلام بار تلگرامی و سامانه اعلام بار هستید می‌توانید از طریق لینک زیر در کانال اعلام بار نیسان وانت ایرانکس برای حمل بار به شهرستان با نیسان عضو شوید .

کانال تلگرام اعلام بار نیسان بین شهری ایرانکس

توجه : در صورت عدم موفقیت در عضویت در کانال ، مشخصات خود به همراه نوع ماشین و مسیر عبوری به شماره ۰۹۱۰۹۴۵۲۴۰۰ پیامک کنید تا عضو کانال شوید .

iranexbar@

برای عضویت در گروه اعلام بار نیسان و خاور ایرانکس از لینک زیر استفاده کنید :

گروه اعلام بار تلگرامی نیسان و خاور ایرانکس

چنانچه دارای ماشین سنگین تریلی ترانزیت ، کامیون تک و جفت ، خاور و ایسوزو هستید و در شهر های مختلف به دنبال کانال اعلام بار ایسوزو ، کانال تلگرام اعلام بار سنگین مشهد ، اعلام بار تلگرامی خاور ، گروه اعلام بار اصفهان ( ماشین سنگین پایانه بار اصفهان ) ، کانال بار تبریز و … می گردید ، می توانید در گروه اعلام بار سنگین ایرانکس عضو شوید . برای اطلاعات بیشتر به مطلب زیر مراجعه نمایید .

گروه تلگرام اعلام بار سنگین ( ترانزیت ، کامیون ، تک ، جفت )

اعلام بار نیسان بین شهری

گروه تلگرام اعلام بار یخچالی ایرانکس

رانندگان ماشین های یخچالی از نیسان یخچالدار تا ترانزیت یخچالدار نیز می توانند با عضویت در گروه اعلام بار یخچالی ایرانکس ، بار مورد نظر خود را انتخاب و نسبت به رساندن آن به مقصد اقدام نمایند . 

برای اطلاع از کرایه وانت بار در مشهد ، نرخ کرایه نیسان ، وانت بار اینترنتی مشهد ، نرخ کرایه نیسان یخچالدار و نرخ کرایه حمل بار بین شهری با شماره دفتر مرکزی ایرانکس تماس حاصل فرمایید .

اعلام بار نیسان به کردستان

خوشبختانه شرایطی پیش‌ آمده تا بتوانید برخلاف گذشته که اعلام باربه شکل سنتی انجام می‌شد، با استفاده از شبکه‌های مجازی اعلام بار را به‌ راحتی انجام دهید.  مجموعه ایرانکس که  ارائه دهنده انواع خدمات باربری به تمامی استان‌های کشور است، می‌تواند به دارندگان خودروهای باربری برای اعلام بار بین شهری کردستان کمک کند. کسانی که دارای خودروهای نیسان یخچال‌دار، مسقف و یا غیر مسقف هستند، می‌توانند با شماره‌ های درج شده در سایت تماس گرفته و به خوب و از بارهای موجود برای ارسال به کردستان مطلع شوند.

خوشبختانه استفاده از این امکان باعث شده عده‌ی زیادی از رانندگان بتوانند با استفاده از گوشی‌های هوشمند خود در کانال‌های تلگرامی عضویت پیدا کنند و  بر اساس شرایطی که دارند، خیلی راحت جهت باربری محصولات مختلف به استان کردستان اقدام کنند. کردستان متشکل از چندین شهر بزرگ و کوچک بود و همه‌ روزه به باربری مواد غذایی، محصولات دارویی، محصولات صنعتی، پلاستیکی و همچنین حمل اسباب و اثاثیه نیاز دارد. بنابراین می‌توان گفت که حجم کار و برای این استان بسیار بالاست و شما می‌توانید با عضویت در کانال‌های تلگرامی و برقراری ارتباط با مجموعه ما، به راحت‌ترین شکل ممکن بار مورد نظر خود را انتخاب کرده و آن را از تهران و کرج به کردستان و منتقل کنید. برخورداری از این امکانات باعث شده تا شما در زمان درستی از سفارشات حمل بار و آگاهی پیدا کنید.

اعلام بار نیسان کرج

دارندگان خودروی باربری نیسان در کرج با استفاده از گروه تلگرام اعلام بار نیسان بین‌شهری شرکت ایرانکس می‌توانند در زمان درستی غیر از سفارشات باربری مطلع شده و در اسرع وقت برای اخذ سفارش و اقدام کنند. در صورتی‌ که راننده نیسان بین شهری هستید و می‌خواهید در زمان درستی از سفارشات مهم سفارشات ان باربری کرج مطلع شوید، می‌توانید به کانال تلگرام ما مراجعه کرده و با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید. برای اعلام بار نیسان برای رانندگان نیسان در سراسر کشور امکان ثبت نام و اعلام بار وجود دارد.

می‌توان گفت که شما علاوه‌بر این‌که به‌موقع از سفارش‌ها دوبار مطلع می‌شوید، می‌توانید  تمامی اطلاعیه‌های مهم مربوط به باربری نیسان را نیز در کانال تلگرامی مشاهده کنید. همچنین درصورتی‌که بار از لحاظ و مبدأ، مقصد، وزن،  ابعاد و همچنین شرایط مختلف و برای شما مناسب باشد، می‌توانید باربری کرج به‌عهده گرفته و به او به‌ راحتی بکار خود بپردازید. شرکت ایرانکس این امکان را برای رانندگان عزیز فراهم آورده تا بتوان انواع بار درون‌ شهری و بین‌شهری را با خودروهای باربری مختلف انجام دهند.

اعلام انواع بار با نیسان

همان طور که بهتر می‌دانید، خدمات باربری می‌تواند در انواع مختلفی انجام شود.  اعلام بار نیسان بین شهری و نیز از این قضیه مستثنی نیست. خودروی نیسان به دلیل ویژگی‌های خاصی که دارد، خودروی مناسبی برای حمل انواع بار بوده و همچنین با اضافه کردن قابلیت‌های همانند یخچال و یا مسقف کردن آن قابلیت حمل و بارهای حساس را نیز دارد.

از جمله خدمات باربری که در مجموع ایرانکس با نبسان انجام می‌شود، می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 اعلام بار نیسان بین شهری اسباب و اثاثیه

ویژه‌ترین خدمات باربری مختص به حمل اسباب و اثاثیه است. در صورتی‌ که وزن بار به و متناسب با خودروی نیسان شما باشد، شما می‌توانید خیلی سریع‌تر از طریق کانال تلگرامی و اعلام بار ایرانکس مطلع شده و سفارش را بپذیرید.

باربری مواد غذایی و دارویی با نیسان یخچال‌دار

برای اعلام بار نیسان بین شهری درصورتی‌که خودروی شما دارای یخچال باشد، می‌توانید تمامی بار های شرکت ایرانکس را که نیاز به شرایط ویژه‌ای دارد و جزو محصولات فاسد شدنی است را بپذیرید. شما می‌توانید از طریق  http://t.me/iranexbar یا شماره ذکر شده به‌ راحتی در این گروه تلگرامی عضو شوید.

اعلام باربری با نیسان شرکت ایرانکس

می‌توان گفت که وجود گروه تلگرامی ایرانکس علاوه‌بر این‌که برای رانندگان نیسان مزایای بسیار زیادی دارد، برای کسانی که قصد ثبت سفارش حمل بار را نیز دارند بسیار مفید خواهد. شما می‌توانید با مراجعه به کانال‌ های تلگرامی اعلام بار نیسان بین شهری شرایط بار خود و همچنین محموله ای  را که قصد انتقال آن را دارید،  بطور کامل شرح داده و تا رانندگان با بررسی آن‌ها سفارش شما را بپذیرند.

بدلیل این‌که مجموعه ایرانکس به‌ طور مستقیم روی این کانال تلگرامی نظارت دارد، شما از نظر امنیت سفارش و یا به پذیرش  باربری نیسان بین شهری هیچ‌ گونه نگرانی نخواهید داشت. تمامی اقدامات به بهترین شکل ممکن انجام می‌گیرد جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌ های مذکور در سایت ما تماس حاصل فرمایید.

شماره تلفن دفتر مرکزی ایرانکس

۰۲۱-۵۵۲۰۴۰۰۶ ( ۲۰ خط )

۰۹۱۹۴۳۰۲۱۰۱

 


مطالب مرتبط

4.1/5 - (33 امتیاز)

مقالات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!