تعرفه حمل بار بین شهری سال99

تعرفه حمل بار بین شهری و نحوه محاسبه هزینه باربری

نرخ کرایه حمل بار تریلی ( نرخ کرایه تریلی 99 ) و نرخ کرایه وانت بار درون شهری و بین شهری عموما از روش های محاسبه نرخ کرایه حمل بار طبعیت نمی کند و باربری ها بر اساس شرایط مختلف و البته انصاف خود نرخ مصوب حمل بار باربری خود را مشخص می کنند . برای دریافت اطلاعات بیشتر و جهت مشاهده تعرفه حمل بار بین شهری و نرخ کرایه باربری بین شهری وانت و کامیونت تا آخر این مقاله با ما همراه باشید .

تعرفه حمل بار بین شهری

نرخ کرایه باربری بین شهری در هر باربری متفاوت است و امروزه به سختی می توان شرکت یا باربری پیدا کرد که تعرفه باربری بین شهری و لیست قیمت ثابت برای حمل و نقل بار و اثاثیه در اختیار عموم مردم قرار دهند .

در ادامه مختصری مبنی بر دلایل نوسان تعرفه حمل بار بین شهری و نرخ کرایه وانت بار در تهران شرح داده ایم .

شماره تماس دفتر مرکزی باربری ایرانکس

021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

0919-4302101

نرخ کرایه خاور بین شهری یا نرخ کرایه کامیون بین شهری

تعرفه کرایه کامیون بین شهری و تعرفه حمل بار جاده ای با کامیون و نرخ کرایه تریلی با توجه به میزان عرضه و تقاضا بصورت ثابت و قطعی نیست به همین دلیل پیشنهاد ما به هموطنان گرامی این است که جهت استعلام تعرفه کرایه کامیون با دفتر باربری ایرانکس تماس گرفته و استعلام روز بگیرید .

توصیه می شود از جایی که در هیچ منبعی نرخ اتحادیه باربری بصورت قطعی وجود ندارد هرگز به آنچه در مرورگر خود جستجو می کنید اطمینان نفرمایید . در نتیجه لیست قیمت باربری بین شهری ثابتی وجود ندارد و بهترین راهکار استعلام تلفنی از باربری هاست  .

نرخ وانت بار بین شهری  ، نرخ کرایه نیسان بین شهری

در این میان تلاش کردیم تا نرخ کرایه نیسان بین شهری را از میان خدمات تعرفه حمل بار بین شهری انتخاب کرده و نرخ بیش از 240 شهر اصلی ایران به اطلاعتان برسانیم.  به این ترتیب که با تماس با دفتر حمل و نقل ایرانکس ، نرخ کرایه وانت نیسان شهرستان و نرخ کرایه وانت بار بین شهری را جویا شوید .

دلایل نوسان نرخ کرایه کامیون بین شهری

نرخ کرایه و خدمات در باربری ها یا پایانه حمل و نقل بار نیز گاهی همانند میادین تره بار بصورت روزانه در ارسال برخی از شهرها متغیر می شود  .

به عنوان مثال قیمت گذاری در میادین مرکزی تره بار برای میوه و سبزیجات به گونه ای است که هر روز براساس میزان بار و تقاضا ممکن است با افزایش و یا کاهش قیمتها مواجه شویم .

مثلا : اگر روزی حجم بار میوه ای در میدان مرکزی بیشتر از حد معمول و یا بیشتر از حد تقاضا باشد غرفه داران برای اینکه موفق به فروش میزان بیشتر آن محصول شوند قیمت آن محصول را نسبت به تقاضای آن در بازار روز کاهش داده تا از عدم فروش و در نهایت خراب شدن آن محصول جلوگیری کنند .

دلایل نوسان نرخ کرایه کامیون بین شهری

برعکس آن هم صادق است چنانچه بار محصولی در میادین مرکزی در یک یا چند  روز متوالی کمتر از  حد تقاضا باشد ، قیمت آن محصول به میزان حجم بار و نسبت آن با تقاضا و نیاز بازار کاهش می یابد .  

در باربری هم گاهی همین اتفاق می افتد مخصوصا در زمان های خاصی از سال مانند روزهای پایان سال یا مراسم و اتفاقهای ناگوار طبیعی مانند سیل و زلزله که در خواست ها و تقاضای سفارش برای شهرهای مربوطه یا کلیه شهرها زیاد می شود .

در این روزها ، راننده به نسبت میزان درخواست ها ، کمتر  یافت می شود و در این صورت با افزایش کرایه مسیر مواجه می شویم .

روزهای عادی

در روزهای عادی هم ممکن است گاهی به دلایل مختلفی راننده یک شهر کمتر از حد درخواست باشد و افزایش قیمت مشاهده شود .  

در برخی مواقع نیز ممکن است باربری ها به دلیل کاهش سفارش بار و تعدا اندک در خواست و همچنین تعداد زیاد رانندگان در صف بارگیری با کرایه های کمتری جهت ارسال بار به شهرستان ، با صاحب بار و راننده توافق کنند .

این موضوع نیز با رضایت و گاهی با درخواست خود راننده از باربری است که حاضر هستیم با نرخ کمتر هم اقدام به حمل بار نماییم ، چرا که بهتر از انتظار کشیدن و ماندن در صف بار است و بدین ترتیب گاهی با کرایه ای پایین تر از حد تعرفه نیز مواجه می شویم .

در نتیجه تا حدی به علت و دلایل عدم ارائه لیست قیمت ثابت و یا کمتر مشاهده شدن آن توسط  مشتری و عموم مردم اشاره شد ، البته ناگفته نماند که فقط در برخی از زمانها و یا شهرها امکان افزایش و یا کاهش قیمت به نحوی که در مطالب فوق به آن اشاره شد ، به میزان اندک مشاهده می شود و در اکثر مواقع قیمت ها بصورت نسبتا ثابت هست . 

مطالب مرتبط

نرخ کرایه باربری بین شهری اصفهان

نرخ کرایه وانت بار مشهد

نرخ کرایه وانت بار تهران

لیست قیمت وانت بار شیراز

تعرفه کرایه وانت بار تبریز

 لیست قیمت باربری کرج

باربری قزوین

هزینه باربری تهران

هزینه حمل مبل به شهرستان

باربری بین شهری تهران

شرکت باربری تهران به شهرستان

نرخ باربری تهران

باربری بین شهری تعرفه باربری شهرستان

تعرفه حمل بار بین شهری

 

مقالات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!