باربری شهرستان؛ هزینه باربری بین شهری سال 1400

حمل بار شهرستان

باربری شهرستان و حمل بار بین شهری

باربری شهرستان و حمل بار بین شهری به انتقال بار از یک شهر به شهر دیگر اتلاق می شود. این ارسال بار دامنه فعالیت گسترده ای دارد . از اسباب و وسایل منزل و اداره گفته تا دستگاه های صنعتی و پزشکی. تعدادی از باربری های تهران و یا شهرستان های دیگر، فعالیت باربری بین شهری را دارند و می توانند با صدور بارنامه معتبر ، بارهای مشتریان را از نقطه مبدا به نقطه مقصد ارسال کنند.

خدمات باربری شهرستان و حمل بار بین شهری ایرانکس

باربری ایرانکس ارائه دهنده کلیه خدمات حمل بار و باربری شهرستان و حمل بار بین شهری است. این امر توسط انواع وانت نیسان ، انواع کامیونت حمل بار مسقف روباز و بغل باز شو ، کامیون تک و جفت ۱۰ چرخ انجام می پذیرد. ایرانکس در زمینه باربری شهرستان خدمات زیر را ارائه میدهد:

 • حمل اثاثیه منزل مبلمان و وسایل چوبی مانند میز ناهار خوری و کمد و بوفه
 • حمل لوازم اداری
 • حمل دستگاه های صنعتی و پزشکی
 • حمل مواد اولیه کارخانجات و تولیدی ها
 • پذیرش سرویس از کلیه شهرک های صنعتی حومه تهران
 • اعزام کارگر جهت بارگیری و تخلیه
 • حمل بار به شهرستان با انواع ماشین های مسقف و روباز

کلیه خودروهای روباز مجهز به چادر برزنت و نایلون جهت پوشش و امنیت بار هستند .

مدیریت زمان بارگیری و تخلیه توسط شرکت باربری و وانت بار بین شهری ایرانکس انجام می شود .

امکان تسویه حساب مبلغ بارنامه بصورت پسکرایه ( تسویه در مقصد زمان تخلیه ) نیز وجود دارد .

شرکت باربری بین شهری ایرانکس در انتخاب رانندگان خود به شدت حساس است و با اعزام رانندگان با تجربه و آشنا به جاده های سراسر ایران ، در امر مشتری نداری برای خود کسب اعتبار نموده است. چنانچه تجربه ای در زمینه انتخاب خودروی متناسب با وسایل و محموله مورد نظر خود ندارید می توانید ازطریق شماره تماس کارشناس تیم فروش باربری شهرستان ایرانکس مشاوره گرفته تا خودروی متناسب جهت بارگیری به شما پیشنهاد داده شود .

باربری تهران به شهرستان – حمل بار از تهران به شهرستان با قیمت عالی

باربری شهرستان شامل چه نوع کالاها و بارهایی می شود؟

در باربری شهرستان ، هرنوع بار و کالایی که به بار خشک معروف است و فساد در ان راهی ندارد ، توسط ماشین های باری قابل ارسال می با شد .

 • لوازم و اثاثیه منزل
 • اثاثیه شرکت ها و ادارات
 • حمل جیهزیه
 • کمد ، بوفه ، تخت ، مبل
 • انواع دستگاه های کوچک و بزرگ پزشکی
 • انواع دستگاه های صنعتی
 • انواع دستگاه ها و ماشین آلات کشاورزی
 • آهن آلات
 • لوازم و ابزارهای ساختمانی
 • مواد اولیه کارخانجات
 • مواد خام کشاورزی و دامداری
 • و …

حمل خرده بار بین شهری

خرده بار به بارهایی اتلاق می شود که از حجم یک وانت نیسان کوچک تر و کمتر است ولی صاحب بار نیاز دارد بار را به شهرستان ارسال کند. برای حمل خرده بار به شهرستان می توانید از راه های مختلفی استفاده کنید. ارسال بار به شهرستان با اتوبوس برای بارهای سبک و کوچک گزینه بسیار مناسبی است. برای حمل بار شهرستان یک راه دیگر تماس با شرکت حمل و نقل ایرانکس است تا بارهای کوچک و بزرگ شما را به شهرستان مورد نظرتان ارسال نماییم.

روش های ارسال بار در باربری بین شهری

برای ارسال بار به شهرستان چند روش مختلف وجود دارد . استفاده از هر کدام از این روش ها به نوع و مقدار و حجم بار شما بستگی دارد .

 • چنانچه بار شما خیلی زیاد نباشد، مثلا در حد یک یا چند کارتن کوچک و یا مثلا یک گاز یا یخچال، در فیلد خرده بارقرار می گیرد و اگر بیشتر باشد ، وارد فیلد حمل بار با نیسان می شود . اغلب بارهایی مثل لوازم و اثاثیه منزل که خیلی زیاد نیستند ، حمل مبلمان و … را با وانت نیسان به شهرستان حمل می کنند.
 • برای حجم بارهای بیشتر ، مثلا حمل لوازم منزل که تقریبا اغلب لوازم را در بر می گیرد ، و یا بارهای سنگین و با تناژ بالای ۲ تن ، دستگاه های کشاورزی و صنعتی و … از کامیونت ، خاور و کامیون استفاده می شود.

تعرفه باربری و حمل بار بین شهری در سال ۹۹

نرخ کرایه باربری بین شهری در هر باربری متفاوت است و امروزه به سختی می توان شرکت یا باربری پیدا کرد که تعرفه باربری و حمل بار بین شهری و لیست قیمت ثابت برای حمل و نقل بار و اثاثیه در اختیار عموم مردم قرار دهند . دلیل این امر، نوسان قیمت حمل بار بین شهری است که تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار می گیرد .

قیمت و هزینه باربری بین شهری

هزینه باربری بین شهری از بر اساس مقررات نرخ اتحادیه باربری معیارهای مشخصی دارد . در شرکت ایرانکس سعی شده تا قیمت کرایه وانت بین شهری با ارزان ترین نرخ باربری و کمترین تعرفه باربری بین شهری بصورت کارشناسی شده تعیین شود . برای مثال در زیر چند نمونه ازقیمت های باربری ایرانکس به شهرستان آورده شده است .

 

قیمت وانت بار از مبدا تهران قیمت خاور و کامیونت از مبدا تهران

باربری کرج

۱۸۰ هزار تومان

۴۵۰ هزار تومان

باربری اصفهان

۴۵۰ هزار تومان

۹۰۰ هزار تومان

باربری شیراز ا میلیون تومان ۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان

در لیست قیت ما می توانید قیمت و هزینه باربری به شهرستان با نیسان را مشاهده کنید . برای دریافت نرخ کرایه با مبدا شهرهای دیگربا دفتر مرکزی ایرانکس تماس بگیرید.

باربری کرج به شهرستان

باربری کرج

کلیک کنید

باربری شیراز به شهرستان

باربری شیراز

کلیک کنید

باربری اصفهان به شهرستان

باربری اصفهان

کلیک کنید

عوامل موثر بر قیمت نهایی باربری شهرستان

در باربری شهرستان عوامل مختلفی می توانند بر قیمت نهایی بار شهرستان تاثیر گذار باشند . در زیر به بررسی برخی از این موارد می پردازیم.

در زمان های خاصی از سال مانند روزهای پایان سال یا مراسم و اتفاق های ناگوار طبیعی مانند سیل و زلزله که در خواست ها و تقاضای سفارش برای شهرهای مربوطه یا کلیه شهرها زیاد می شود ، قیمت باربری شهرستان نیز تغیر می کند . در این روزها ، راننده به نسبت میزان درخواست ها ، کمتر یافت می شود و در این صورت با افزایش کرایه مسیر مواجه می شویم .

در روزهای عادی هم ممکن است گاهی به دلایل مختلفی راننده یک شهر کمتر از حد درخواست باشد و افزایش قیمت مشاهده شود. در برخی مواقع نیز ممکن است باربری ها به دلیل کاهش سفارش بار و تعدا اندک در خواست و همچنین تعداد زیاد رانندگان در صف بارگیری با کرایه های کمتری جهت ارسال بار به شهرستان ، با صاحب بار و راننده توافق کنند .

این موضوع نیز با رضایت و گاهی با درخواست خود راننده از باربری است که حاضر هستیم با نرخ کمتر هم اقدام به حمل بار نماییم ، چرا که بهتر از انتظار کشیدن و ماندن در صف بار است و بدین ترتیب گاهی با کرایه ای پایین تر از حد تعرفه نیز مواجه می شویم .

تا حدی به علت و دلایل عدم ارائه لیست قیمت ثابت و یا کمتر مشاهده شدن آن توسط  مشتری و عموم مردم اشاره شد ، البته ناگفته نماند که فقط در برخی از زمان ها و یا شهرها امکان افزایش و یا کاهش قیمت به نحوی که در مطالب فوق به آن اشاره شد ، به میزان اندک مشاهده می شود و در اکثر مواقع قیمت ها بصورت نسبتا ثابت هست .

 خدمات بیمه ایرانکس در باربری و حمل بار شهرستان

امکان پوشش بیمه ای بار تا سقف مورد نظر مشتری با استفاده از بارنامه رسمی و دولتی به همراه بیمه مسئولیت معتبر رایگان تا سقف محدود  از خدمات شرکت ایرانکس برای مشتریان گرامی می باشد .

مناطق تحت پوشش باربری و حمل بار شهرستان

برای حمل بار به شهرستان ، می توانید از هر جای تهران که هستید ، با شرکت ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت نمایید. در سریع ترین زمان ممکن و یا در زمان انتخابی شما، خودروهای باری ما برای بارگیری  عازم محل بارگیری می شوند. ما تمام مناطق تهران را تحت پوشش قرار دادیم تا بتوانیم برای خدمت رسانی به همه مردم در زمینه باربری شهرستان، آماده باشیم. برای حمل بار به اغلب شهرستان های ایران می توانید روی ما حساب کنید.

همچنین شرکت ایرانکس در تمامی نقاط تهران آماده ارائه خدمت به عزیزانی است که برای ارسال بار خود به شهرستان نیاز به خودروی باربری دارند. مناطق اصلی ارائه خدمات باربری شهرستان ایرانکس توسط باربری شرق تهران ، باربری غرب تهران و باربری های شمال و جنوب تهران  و پایانه های باربری شهرستان شهرک های حومه تهران می باشد .

درخواست باربری و حمل بار ارزان بین شهری از ایرانکس

ایرانکس خدمات باربری ارزان بین شهری را با انواع خودروی باری انجام میدهد. حمل بار ارزان شهرستان با کامیونت های مدل بالای روباز و مسقف با تعرفه مناسب بصورت شبانه روزی برای هموطنان گرامی انجام میشود . کافی است سری به لیست قیمت و تعرفه باربری بین شهری ایرانکس بزنید و یا با شماره دفتر باربری و وانت بار ارزان بین شهری ایرانکس تماس بگیرید و با توجه به میزان محموله ارسالی ، خودروی متناسب حمل بارتان را از کارشناسان ما سفارش بگیرید . کارشناسان ما نرخ کرایه خودروی مورد نظر، هزینه باربری بین شهری و هزینه کارگر را با توجه به حجم و میزان محموله به اطلاع شما خواهند رساند و پس از توافق ، هیچ تغییر قیمت یا افزایش نرخی لحاظ نخواهد شد . مگر در مواردی که توضیحات مشتری به صورت کامل و شفاف به کارشناس مربوطه سفارش گیری منتقل نشده باشد .

سفارش آنلاین حمل بار به شهرستان

مشتریان گرامی می توانند با مراجعه به فرم ارسال درخواست رایگان در صفحه اصلی ایرانکس ،سفارشات خود را ثبت نمایند تا در اولین فرصت کارشناسان ما با شما تماس گرفته و سفارش شما را ثبت سیستمی نمایند .

شماره تلفن باربری بین شهری

همانطور که اشاره شد ، نرخ حمل بار بین شهری و تعرفه باربری به شهرستان در شرایط مختلف ، اندکی متغیر است . برای اینکه بتوانید با اطمینان، محموله خود را با قیمت مناسب به مقصد برسانید ، کافی است با شماره تلفن باربری شهرستان شرکت حمل و نقل ایرانکس تماس بگیرید .

۰۲۱-۵۵۲۰۴۰۰۶   خط ویژه ( ۲۰ خط )

۰۹۱۹-۴۳۰۲۱۰۱

کرایه نیسان و وانت بار شهرستان

کرایه نیسان و وانت بار شهرستان

کلیک کنید

خدمات باربری

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x