باربری بین شهری کرج

باربری بین شهری کرج و حومه

شرکت باربری ایرانکس با مجوز رسمی از اتحادیه حمل بار و کالا در اکثر شهرهای ایران شعبه فعال دارد . یکی از این شعبات ، باربری بین شهری کرج می باشد .

 

 

 

 

پایانه باربری کرج

 

در شهر کرج نیز مانند اغلب شهرهای ایران ، باربری ها در قسمت های مختلف شهر پراکنده هستند . برخی نیز در پایانه باربری آن شهر ، مجتمع شده اند . در شهر کرج نیز در امر باربری بین شهری ، در بخش های مختلف شهر ، وجود باربری ها را طلب می کند . باربری کرج گلشهر ، باربری کرج گوهردشت ، باربری در باغستان کرج ، باربری در مهرشهر کرج ، باربری 45 متری گلشهر کرج ، اینها باربری های درونی شهر کرج هستند که در امر باربری کرج به شهرستان  فعالیت می کنند .

 

 

باربری بین شهری کرج

 

 

در حومه کرج نیز باربری فردیس کرج و اتوبار فردیس ، باربری کمالشهر کرج ، باربری محمدشهر کرج ، باربری ماهدشت کرج ، باربری مارلیک ، وانت بار فردیس کرج و … از جمله باربری های بین شهری حومه کرج و استان البرز می باشند .

پس چه در شهر کرج باشید  ، در عظیمیه ، باغستان ، جهانشهر ، 45 متری گلشهر ، مهر شهر ، مهر ویلا ، گوهردشت و …  و چه در اطراف کرج ، در محمدشهر و ماهدشت ، فردیس ، ملارد ، مارلیک ، اندیشه ، هشتگرد ، جاده شهریار ، کمالشهر و …  با کارشناسان ما تماس بگیرید .

 

 

موسسه ایرانکس در تمامی نقاط شهر کرج ، آماده خدمت سانی به شما عزیزان است .

 

 

 

 

شماره تماس باربری بین شهری کرج ایرانکس

 

026-32732702

026-32713772

0912-0191423

0912-9252400

 

 

 

شماره تماس دفتر مرکزی تهران باربری ایرانکس

 

 021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

 

 

 

برای حمل بار و اثاثیه منزل ، حمل جهیزیه ، وسایل اداری و تجاری ، حمل مبل ، دستگاه های بزرگ و کوچک صنعتی و … کافی است به ما اطمینان کنید . پاسخ اطمینان خود را با سرویس دهی مناسب و عالی شرکت باربری و حمل بار ایرانکس خواهید دید .

شرکت ایرانکس تمامی کالاهای ارسالی شما را تحت پوشش بیمه آسیا قرار میدهد . تا سقف 5 میلیون تومان بیمه رایگان هدیه ایرانکس به مشتریان گرامی

 

 

 

 

لیست قیمت باربری کرج

 

برای اطلاع از قیمت های باربری کرج با کارشناسان ما تماس بگیرید .

 

 

 

موسسه باربری و حمل بار ایرانکس

 

مطالب مرتبط

باربری نیسان کرج

باربری کرج به شهرستان

باربری شهریار

باربری تریلی کرج

وانت بار کرج

باربری کرج

باربری غرب کرج

باربری کرج شاهین ویلا

باربری کامیون کرج

حمل بار کرج

باربری بین شهری کرج
5 (100%) 8 votes
Tags: , , , , , , , ,