وانت بار کرج

وانت بار کرج

این روزها با وجود شرکت‌های خدماتی وانت بار و نیسان بار حمل بار کاری بسیار راحت و سریع است. در شهرهای مختلف کشور این مجموعه‌ها اقدام به انتقال و تحویل بار می‌کنند. شرکت باربری ایرانکس به عنوان یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌های خدمات حمل بار، خدمات وانت بار کرج و نیسان بار کرج با سرعت عمل بالا و کیفیت بی‌نظیری در خدمت شماست. قصد داریم خدمات باربری نیسان و وانت ‌بار کرج ایرانکس را معرفی و جنبه‌های مختلف آن را از نظر می‌گذرانیم. اگر قصد دارید از خدمات کرایه نیسان بار ارزان کرج استفاده کنید تا پایان با ما باشید.

خدمات وانت بار و نیسان بار کرج

خدمات وانت بار و نیسان بار کرج، برای حمل انواع بارها در خدمت همشهریان عزیز است. حمل بار در همه مناطق داخلی شهر و بخش‌های مختلف اطراف آن، از جمله خدماتی‌ست که در این راستا ارائه می‌شود. از نیسان و وانت معمولاً برای حمل بارهای متوسط استفاده می‌شود. اما در برخی مواقع به دلیل شرایط منع عبور و مرور ماشین‌های سنگین و همچنین تنگ بودن معابر، استفاده از نیسان و وانت راه حلی مناسب است. از طرفی برای حمل کالاهای خریداری شده از برخی فروشگاه‌ها نظیر فروشگاه‌های لوازم خانگی و… از این خدمات استفاده می‌شود.

حمل اثاثیه منزل با وانت بار کرج

از دیگر خدماتی که توسط باربری کرج ارائه می‌شود، می‌توان به حمل اثاثیه منزل اشاره کرد. معمولاً برای انتقال اسباب و اثاثیه منزل از ماشین‌های سنگین و نیمه سنگین استفاده می‌شود. اما همان‌طور که در بخش قبل گفته شد، این ماشین‌ها قابلیت رفت‌وآمد در همه معابر را ندارند. به همین دلیل ضروری‌ست تا از خدمات وانت‌بار و نیسان بار برای این منظور استفاده شود. یکی از نکاتی که در خصوص حمل اثاثیه با وانت بار باید مورد توجه قرار بگیرد، مهارت کارگران و رانندگان در حمل بارها بدون کمترین آسیب است. همان‌طور که می‌دانید این روزها حمل اثاثیه منزل به عنوان یک تخصص شناخته می‌شود. نیروهای کار شرکت ایرانکس با توجه کافی اقدام به انتقال بار به درون ماشین و خالی کردن آن می‌کنند. نحوه انتقال یخچال، ماشین لباسشویی، تلویزیون و… از جمله مواردی هستند که این افراد توجه ویژه‌ای به آن‌ها داشته و با چیدمان اصولی بارها در ماشین سلامت آن‌ها را تضمین می‌کنند.

وانت بار تلفنی کرج

اگر نیاز به خدمات حمل بار در شهر کرج دارید، می‌توانید به راحتی و با یک تماس تلفنی به خدمات مورد نظرتان دست پیدا کنید. وانت تلفنی کرج در هر کجای شهر که باشید آماده خدمت‌رسانی به شماست. در انتهای صفحه شماره تلفن‌هایی را که می‌توانید با استفاده از آن‌ها اقدام به درخواست خدمات باربری کنید در اختیارتان قرار خواهند گرفت. نکته جالب توجه این است که برای بهره‌مندی از این خدمات می‌توانید در تمام روزهای سال و حتی روزهای تعطیل اقدام کنید. از دیگر نگرانی افراد برای استفاده از خدمات وانت بار تلفنی و کرایه نیسان، امکان استفاده از خدمات در ساعات مختلف است. خوشبختانه باید بگوییم که شرکت خدمات باربری ایرانکس در تمام ساعات شبانه‌روز پاسخ‌گوی نیازهای حمل بارتان خواهد بود.

وانت بار ارزان کرج

این روزها برای استفاده از خدمات مختلف، یکی از نکات مورد توجه مشتریان، هزینه تمام شده کار است. در واقع می‌توان گفت جنبه اقتصادی استفاده از هر نوع خدماتی به ویژه خدمات باربری، یکی از وجوه تمایز شرکت‌های مختلف حمل بار است. به همین دلیل افراد سعی می‌کنند تا با مجموعه‌ای که قیمت‌های مناسب‌تری دارند همکاری کنند. یکی از ویژگی‌های کرایه وانت کرج، قیمت مناسب آن است. در واقع وانت بار ارزان کرج، با کمترین قیمت بارهای مشتریان را با بهترین کیفیت و در کم‌ترین زمان ممکن جابه‌جا می‌کند. با کمی مقایسه بین تعرفه‌های شرکت‌های مختلف شما نیز به این نتیجه خواهید رسید که انتخاب وانت بار و نیسان بار کرج بهترین گزینه برای حمل بارهای‌تان در مناطق مختلف این شهر و شهرستان‌هاست.

مراکز تحت پوشش نیسان و وانت بار کرج

کرج به عنوان یکی از شهرهای بسیار مهم کشور شناخته می‌شود. این شهر هم از نظر موقعیت جغرافیایی و نزدیکی به پایتخت و هم از دیدگاه صنعتی ارزش و اهمیت بسیار بالایی دارد. در واقع حمل بار در این شهر از تنوع بالایی برخوردار است. نیسان و وانت بار کرج مراکز مختلفی را تحت پوشش خود قرار می‌دهد و در واقع می‌توان گفت که در تمام شهر و تمامی مناطق می‌توانید برای سفارش حمل بار اقدام کنید.

خدمات وانت بار فردیس کرج

فردیس یکی از مناطق بسیار مهم شهر کرج است. خدمات باربری در بخش‌های مختلف این منطقه همچون شهرک ناز، شهرک طالقانی، شهرک داروگر، شهرک دهکده ارائه می‌شود. این منطقه معمولاً بافتی مسکونی داشته و حمل اثاثیه منزل شاید بخش قابل توجهی از خدمات باربری آن باشد. اما وجود این منطقه در مسیر اصلی عبور و مرور شهرهای مهم به تهران اهمیت حمل بار را در این منطقه بالاتر می‌برد.

وانت بار گوهر دشت کرج

منطقه گوهر دشت نیز بافتی اغلب مسکونی دارد. همچنین در این منطقه به دلیل وجود شرکت‌ها و دانشگاه‌های مختلف خدمات حمل بار از اهمیت بالایی برخوردار است.

وانت بار مهرشهر کرج

وانت بار مهرشهر کرج همچون دیگر مناطق مختلف این شهر، در حمل بار به بخش‌های مختلف شهر و همچنین شهرستان‌های اطراف فعال است.

وانت بار گلشهر کرج

گلشهر نیز به عنوان یکی از مناطق غربی شهر کرج، از جمعیت بالایی برخوردار است. یکی از خدمات وانت بار و نیسان باربری کرج ارائه خدمات حمل بار به ساکنین این منطقه است.

وانت بار محمد شهر کرج

وانت بار محمدشهر کرج آماده ارائه خدمات حمل بار در مناطق مختلف این شهر نظیر کوی جعفریه، عباس‌آباد، محله اصفهانی‌ها و… است. همچنین اگر قصد حمل بار به روستاهای مختلف اطراف این شهر نظیر فرخ‌آباد، زیبادشت و… را دارید می‌توانید از خدمات باربری کرج بهره‌مند شوید.

وانت بار باغستان کرج

وانت بار باغستان کرج در شمال غربی این شهر، یعنی منطقه ۶ شهرداری کرج، اقدام به حمل بار و اثاثیه منزل مشتریان گرامی به نقاط مختلف شهر کرج و همچنین شهرستان‌های مختلف سراسر کشور می‌نماید.

وانت بار عظیمیه کرج

وانت بار عظیمیه کرج نیز که در شمال شرقی این شهر واقع است، همچون دیگر وانت‌بارهای سطح شهر فعال بوده و در حال خدمت‌رسانی‌ست.

هزینه باربری نیسان در کرج

هزینه باربری نیسان و تعرفه کرایه وانت بار کرج با توجه به مسافت مورد نظر و شرایط مختلف دیگری تعیین می‌شود. برای مثال حجم ترافیک و ساعت مورد نظر برای حمل بار بر تعیین این هزینه تاثیر می‌گذارند. برای اطلاع از هزینه دقیق حمل بار بین مناطق مختلف شهر کرج می‌توانید با کارشناسان بخش مربوطه تماس گرفته و سوال‌تان را مطرح کنید.

باربری کامیون کرج

باربری کامیون کرج

کلیک کنید

باربری یخچالدار کرج

باربری یخچالدار کرج

کلیک کنید

کرایه ایسوزو یخچالدار کرج

کرایه ایسوزو یخچالدار کرج

کلیک کنید

کرایه نیسان و وانت بار کرج به تهران

یکی از خدمات مهم نیسان و وانت بار کرج، حمل بار به تهران است. همان‌طور که در ابتدای مقاله گفته شد، شهر کرج به دلیل نزدیکی به تهران از اهمیت بالایی برخوردار است. روزانه حجم بالایی از افراد و بارها بین این دو شهر جابه‌جا می‌شوند و شرکت‌های خدمات باربری متعددی با تعهد و مسئولیت‌پذیری بالا در حال ارائه خدمت در این راستا هستند. وجود شرکت‌ها، شهرک‌ها، مراکز خرید فراوان و … در هر دو شهر باعث شده است تا حمل بارهای تجاری یکی از فعالیت‌های مهم حمل بار در این مناطق باشد. از طرفی حمل بار و اثاثیه بین دو شهر کرج و تهران حجم بالایی از خدمات باربری را تشکیل می‌دهد. نرخ کرایه وانت بار کرج به تهران با توجه به منطقه‌های مبدا و مقصد هر یک شهرها، شرایط ترافیکی، طول زمانی تحویل بار، تخلیه آن و… تعیین می‌شود. از شعبه باربری تهران ما نیز میتوانید درخواست خدمات عکس برای ارسال بار به کرج داشته باشید.

کرایه وانت بار کرج به شهرستان

برای حمل بار از کرج به شهرستان‌های مختلف کشور می‌توانید از خدمات شرکت ایرانکس استفاده کنید. این شرکت با به‌کارگیری ماشین‌هایی مطمئن و رانندگانی خبره در این مسیر در کنار شماست. خدمات باربری و حمل بار به شهرستان‌های مختلف کشور معمولاً شامل حمل کالاها و محصولات خریداری شده است. وانت بار کرج به شهرستان با استفاده از امکانات مختلف نظیر چادر برزنتی و دیگر تجهیزات مورد نیاز بارها را در سلامت کامل حمل نموده و در مقصد به مشتریان تحویل می‌دهد.

لیست قیمت و نرخ کرایه نیسان بار از کرج به شهرستان

قیمت و نرخ کرایه نیسان بار کرج به شهرستان‌های مختلف، بستگی به فاصله شهرستان مورد نظر از شهر کرج دارد. برای مثال نرخ کرایه نیسان کرج به شهر اصفهان ۶۵۰ هزار تومان و برای حمل بار از کرج به اهواز یک میلیون و سیصد هزار تومان است. در واقع می‌توان گفت تعرفه کرایه نیسان کرج با توجه به مقصد مورد نظر متفاوت است.

بیمه وانت بار کرج

یکی از خدمات بسیار مهم شرکت ایرانکس، بیمه بار است. این مسئله سبب اطمینان خاطر مشتریان از در امان بودن سرمایه‌شان است. شرکت ایرانکس برای بارهای در حال حمل با نیسان بار تا سقف ۵ میلیون تومان بیمه رایگان در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. البته اگر بار شما ارزش بیشتری داشته باشد و تمایل داشته باشید، به ازای هر یک میلیون تومان، ۱۲۰۰ تومان به مبلغ بارنامه پایه اضافه خواهد شد.

شماره تلفن وانت بار کرج

برای بهره‌مندی از خدمات باربری وانت بار کرج می‌توانید از روش‌های مختلفی از جمله تماس تلفنی اقدام نمایید. پیشنهاد می‌کنیم این شماره‌ها را در تلفن همراه خود ذخیره کنید تا در صورت نیاز به سرعت به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

۰۲۶-۳۲۷۱۳۷۷۲ ||  ۰۲۶-۳۲۷۳۲۷۰۲

همچنین می‌توانید از طریق این شماره همراه اقدام به سفارش خدمات حمل بار کنید.

۰۹۱۹-۴۳۰۲۱۰۱

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات ایرانکس می‌توانید با خط ویژه دفتر مرکزی این شرکت تماس حاصل کنید.
۰۲۱-۵۵۲۰۴۰۰۶ خط ویژه ( ۲۰ خط )

نرخ کرایه نیسان بار کرج به شهرستان سال ۹۹

کرایه نیسان بار کرج ، کرایه باربری و حمل بار کرج به شهرستان با نیسان بار و حمل اثاثیه منزل به شهرستان با وانت بار از مهمترین مطالبی است که در مواقع ارسال بار از کرج به شهرستان مورد توجه قرار می گیرد. نرخ کرایه نیسان بار بین شهری کرج در سال ۹۹ و حمل اثاثیه منزل به شهرستان را به شرکت ایرانکس بسپارید . با کمترین تعرفه کرایه نیسان بار کرج و کمترین قیمت باربری کرج به شهرستان با مجوز رسمی از اتحادیه باربری و بیش از ده سال سابقه درخشان در امر باربری در خدمت شما هستیم . قیمت ها در اسفند ماه به دلیل نزدیک شدن به شب عید ، و ترافیک باری و کمبود ماشین ، افزایش می یابد.

کرایه وانت نیسان بار از کرج به استان آذربایجان شرقی
از کرج به اهر ۶۵۰ هزار تومان
از کرج به بناب ۶۵۰ هزار تومان
از کرج به تبریز ۵۵۰ هزار تومان
از کرج به جلفا ۷۵۰ هزار تومان
از کرج به سراب ۶۲۰ هزار تومان
از کرج به مرند ۶۲۰ هزار تومان
از کرج به میانه ۵۳۰ هزار تومان
از کرج به کلیبر ۷۵۰ هزار تومان
از کرج به مراغه ۶۵۰ هزار تومان
کرایه وانت نیسان بار از کرج به استان آذربایجان غربی
از کرج به ارومیه ۷۰۰ هزار تومان
از کرج به بوکان ۷۳۰ هزار تومان
از کرج به پیرانشهر ۸۵۰ هزار تومان
از کرج به تکاب ۷۰۰ هزار تومان
از کرج به خوی ۷۰۰ هزار تومان
از کرج به سردشت ۹۰۰ هزار تومان
از کرج به سلماس ۷۰۰ هزار تومان
از کرج به ماکو ۸۵۰ هزار تومان
از کرج به مهاباد ۸۰۰ هزار تومان
کرایه وانت نیسان بار از کرج به استان اردبیل
از کرج به اردبیل ۶۵۰ هزار تومان
از کرج به بیله سوار ۸۵۰ هزار تومان
از کرج به پارس آباد ۸۵۰ هزار تومان
از کرج به خلخال ۶۰۰ هزار تومان
از کرج به سرعین ۶۵۰ هزار تومان
از کرج به گرمی ۷۵۰ هزار تومان
از کرج به مشکین شهر ۷۰۰ هزار تومان
کرایه وانت نیسان بار از کرج به استان اصفهان
از کرج به اردستان ۵۵۰ هزار تومان
از کرج به اصفهان ۵۲۰ هزار تومان
از کرج به خوانسار ۵۵۰ هزار تومان
از کرج به خور ۷۵۰ هزار تومان
از کرج به سمیرم ۷۰۰ هزار تومان
از کرج به شهرضا ۵۵۰ هزار تومان
از کرج به کاشان ۴۵۰ هزار تومان
کرایه وانت نیسان بار از کرج به استان ایلام
از کرج به آبدانان ۷۰۰ هزار تومان
از کرج به ایلام ۷۰۰ هزار تومان
از کرج به دره شهر ۶۳۰ هزار تومان
از کرج به دهلران ۹۵۰ هزار تومان
از کرج به سرابله ۸۵۰ هزار تومان
از کرج به موسیان ۸۵۰هزار تومان
از کرج به مهران ۸۵۰ هزار تومان
از کرج به مرز مهران ۹۰۰ هزار تومان
کرایه وانت نیسان بار از کرج به استان بوشهر
از کرج به برازجان ۱ میلیون ۱۵۰ هزار تومان
از کرج به بندر دیر ۱ میلیون ۱۵۰ هزار تومان
از کرج به بندر دیلم ۱ میلیون ۱۵۰ هزار تومان
از کرج به بندر کنگان ۱ میلیون ۱۵۰ هزار تومان
از کرج به بوشهر ۱ میلیون ۱۵۰ هزار تومان
از کرج به خورموج ۱ میلیون ۱۵۰ هزار تومان
از کرج به عسلویه ۱ میلیون ۲۵۰ هزار تومان
از کرج به گناوه ۱ میلیون ۲۵۰ هزار تومان
از کرج به جزیره خارک ۱ میلیون ۳۵۰ هزار تومان
کرایه وانت نیسان بار از کرج به استان چهار محال و بختیاری
از کرج به بروجن ۶۵۰ هزار تومان
از کرج به شهرکرد ۶۰۰ هزار تومان
از کرج به لردگان ۶۵۰ هزار تومان
کرایه وانت نیسان بار از کرج به استان خراسان شمالی
از کرج به آشخانه ۹۰۰ هزار تومان
از کرج به اسفراین ۸۵۰ هزار تومان
از کرج به بجنورد ۸۵۰ هزار تومان
از کرج به جاجرم ۹۰۰ هزار تومان
از کرج به درگز ۸۰۰ هزار تومان
از کرج به شیروان ۹۰۰ هزار تومان
کرایه وانت نیسان بار از کرج به استان خراسان جنوبی
از کرج به بیرجند ۱ میلیون ۲۵۰ هزار تومان
از کرج به تایباد ۱ میلیون ۱۵۰ هزار تومان
از کرج به طبس ۱ میلیون ۱۵۰ هزار تومان
از کرج به گناباد ۱ میلیون تومان
از کرج به قاین ۹۵۰ هزار تومان
از کرج به نهبندان ۱ میلیون ۱۰۰ هزار تومان
کرایه وانت نیسان بار از کرج به استان خراسان رضوی
از کرج به تربت جام ۱ میلیون تومان
از کرج به تربت حیدریه ۱ میلیون تومان
از کرج به خواف ۱ میلیون ۱۰۰ هزار تومان
از کرج به سبزوار ۸۰۰ هزار تومان
از کرج به سرخس ۱ میلیون تومان
از کرج به فریمان ۸۵۰ هزار تومان
از کرج به قوچان ۸۵۰ هزار تومان
از کرج به مشهد ۸۵۰ هزار تومان
از کرج به نیشابور ۸۰۰ هزار تومان
از کرج به کاشمر ۹۵۰ هزار تومان
کرایه وانت نیسان بار از کرج به استان خوزستان
از کرج به اندیمشک ۹۵۰ هزار تومان
از کرج به اهواز ۹۵۰ هزار تومان
از کرج به ایذه ۹۵۰ هزار تومان
از کرج به بندر امام ۱ میلیون ۱۵۰ هزار تومان
از کرج بهان ۱ میلیون ۱۰۰ هزار تومان
از کرج به رامهرمز ۱ میلیون ۱۰۰ هزار تومان
از کرج به مسجد سلیمان ۹۵۰ هزار تومان
از کرج به سوسنگرد ۱ میلیون ۱۰۰ هزار تومان
از کرج به آبادان ۱ میلیون ۱۰۰ هزار تومان
از کرج به ماهشهر ۱ میلیون ۱۰۰ هزار تومان
کرایه وانت نیسان بار از کرج به استان زنجان
از کرج به ابهر ۳۵۰هزار تومان
از کرج به خدابنده ۴۲۰هزار تومان
از کرج به خرمدره ۳۵۰ هزار تومان
از کرج به زنجان ۴۰۰هزار تومان
از کرج به طارم ۵۰۰ هزار تومان
از کرج به سلطانیه ۳۵۰ هزار تومان
از کرج به ماهنشان ۵۰۰ هزار تومان
کرایه وانت نیسان بار از کرج به استان سمنان
از کرج به دامغان ۵۳۰ هزاز تومان
از کرج به سمنان ۵۰۰ هزار تومان
از کرج به شاهرود ۶۰۰ هزار تومان
از کرج به گرمسار ۳۲۰ هزار تومان
از کرج به معلمان ۶۰۰ هزار تومان
کرایه وانت نیسان بار از کرج به استان سیستان و بلوچستان
از کرج به ایرانشهر ۱ میلیون ۹۰۰ هزار تومان
از کرج به چابهار ۲ میلیون ۱۰۰ هزار تومان
از کرج به خاش ۱ میلیون ۹۰۰ هزار تومان
از کرج به زابل ۱ میلیون ۹۰۰ هزار تومان
از کرج به زاهدان ۱ میلیون ۹۰۰ هزار تومان
از کرج به سراوان ۱ میلیون ۹۰۰ هزار تومان
از کرج به نیکشهر ۱ میلیون ۹۰۰ هزار تومان
کرایه وانت نیسان بار از کرج به استان فارس
از کرج به آباده ۷۵۰هزار تومان
از کرج به استهبان ا میلیون تومان
از کرج به جهرم ۱ میلیون ۱۰۰ هزار تومان
از کرج به داراب ۱ میلیون
از کرج به شیراز ۸۵۰ هزار تومان
از کرج به فیروز آباد ۱ میلیون
از کرج به کازرون ۱ میلیون
از کرج به لامرد ۱ میلیون ۱۰۰ هزار تومان
کرایه وانت نیسان بار از کرج به استان قزوین
از کرج به آبیک قزوین ۳۰۰ هزار تومان
از کرج به الموت ۳۵۰ هزار تومان
از کرج به آوج ۴۵۰ هزار تومان
از کرج به بویین زهرا ۳۰۰ هزار تومان
از کرج به تاکستان ۳۲۰ هزار تومان
از کرج به قزوین ۳۰۰ هزار تومان
کرایه وانت نیسان بار از کرج به استان قم
از کرج به دستجرد ۴۰۰ هزار تومان
از کرج به دلیجان ۴۵۰ هزار تومان
از کرج به سلفچگان ۴۰۰ هزار تومان
از کرج به قم ۳۵۰ هزار تومان
از کرج به کهک ۳۷۰ هزار تومان
از کرج به منظریه ۳۷۰ هزار تومان
کرایه وانت نیسان بار از کرج به استان کردستان
از کرج به بانه ۸۵۰ هزار تومان
از کرج به بیجار ۷۰۰ هزاز تومان
از کرج به سنندج ۷۰۰ هزار تومان
از کرج به قروه ۶۵۰ هزار تومان
از کرج به کامیاران ۷۰۰ هزار تومان
از کرج به مریوان ۱ میلیون تومان
کرایه وانت نیسان بار از کرج به استان کرمان
از کرج به بم ۱ میلیون ۱۰۰ هزار تومان
از کرج به جیرفت ۱ میلیون ۱۵۰ هزار تومان
از کرج به کهنوج ۱ میلیون ۲۵۰ هزار تومان
از کرج به رفسنجان ۹۰۰ هزار تومان
از کرج به سیرجان ۱ میلیون ۱۰۰ هزار تومان
از کرج به شهر بابک ۱ میلیون ۱۰۰ هزار تومان
از کرج به کرمان ۹۵۰ هزار تومان
از کرج به منوجات ۱ میلیون ۲۵۰ هزار تومان
کرایه وانت نیسان بار از کرج به استان کرمانشاه
از کرج به اسلام آباد ۷۵۰ هزار تومان
از کرج به پاوه ۸۰۰ هزار تومان
از کرج به جوانمرد ۸۰۰ هزار تومان
از کرج به قصر شیرین ۹۰۰ هزار تومان
از کرج به سنقر ۶۵۰ هزار تومان
از کرج به کرمانشاه ۶۵۰ هزار تومان
از کرج به کنگاور ۶۵۰ هزار تومان
از کرج به گیلانغرب ۸۰۰ هزار تومان
از کرج به سقز ۸۵۰ هزار تومان
کرایه وانت نیسان بار از کرج به استان کهکیلویه و بویراحمد
از کرج به دهدشت ۱ میلیون ۱۰۰ هزار تومان
از کرج به گچساران ۱ میلیون ۱۰۰ هزار تومان
از کرج به یاسوج ۸۵۰ هزار تومان
کرایه وانت نیسان بار از کرج به استان گلستان
از کرج به بندر ترکمن ۵۵۰ هزار تومان
از کرج به علی آباد ۶۵۰ هزار تومان
از کرج به کلاله ۶۵۰ هزار تومان
از کرج به گرگان ۶۰۰ هزار تومان
از کرج به گنبد ۷۰۰ هزار تومان
از کرج به مینو دشت ۷۰۰ هزار تومان
کرایه وانت نیسان بار از کرج به استان گیلان
از کرج به رشت ۴۵۰ هزار تومان
از کرج به انزلی ۵۰۰ هزار تومان
از کرج به آستارا ۶۵۰ هزار تومان
از کرج به رودبار ۴۵۰ هزار تومان
از کرج به منجیل ۳۷۰ هزار تومان
از کرج به صومعه سرا ۴۷۰ هزار تومان
از کرج به طالش ۵۵۰ هزار تومان
از کرج به لنگرود ۵۰۰ هزار تومان
از کرج به لاهیجان ۵۰۰ هزار تومان
از کرج به فومن ۵۵۰ هزار تومان
کرایه وانت نیسان بار از کرج به استان لرستان
از کرج به الیگودرز ۴۵۰ هزار تومان
از کرج به بروجرد ۴۵۰ هزار تومان
از کرج به پلدختر ۶۰۰ هزار تومان
از کرج به دورود ۴۰۰ هزار تومان
از کرج به خرم آباد ۵۰۰ هزار تومان
از کرج به کوهدشت ۶۰۰ هزار تومان
از کرج به نورآباد ۶۰۰ هزار تومان
کرایه وانت نیسان بار از کرج به استان مازندران
از کرج به آمل ۵۰۰ هزار تومان
از کرج به شهر ۵۵۰ هزار تومان
از کرج به نوشهر ۴۵۰ هزار تومان
از کرج به تنکابن ۵۰۰ هزار تومان
از کرج به چالوس ۴۵۰ هزار تومان
از کرج به رامسر ۵۰۰ هزار تومان
از کرج به محمود آباد ۵۰۰ هزار تومان
از کرج به ساری ۵۰۰ هزار تومان
از کرج به قائمشهر ۵۰۰ هزار تومان
کرایه وانت نیسان بار از کرج به استان مرکزی
از کرج به اراک ۵۰۰ هزار تومان
از کرج به تفرش ۴۲۰ هزار تومان
از کرج به خمین ۴۷۰ هزار تومان
از کرج به ساوه ۳۵۰ هزار تومان
از کرج به محلات ۴۵۰ هزار تومان
از کرج به نوبران ۴۳۰ هزار تومان
کرایه وانت نیسان بار از کرج به استان هرمزگان
از کرج به بندر چارک ۱ میلیون ۴۰۰ هزار تومان
از کرج به بندر عباس ۱ میلیون ۴۰۰ هزار تومان
از کرج به بندر لنگه ۱ میلیون ۴۰۰ هزار تومان
از کرج به جاسک ۱ میلیون ۶۰۰ هزار تومان
از کرج به حاجی آباد ۱ میلیون ۲۰۰ هزار تومان
از کرج به قشم ۱ میلیون ۶۰۰ هزار تومان
از کرج به کیش ۱ میلیون ۵۰۰ هزار تومان
از کرج به میناب ۱ میلیون ۵۰۰ هزار تومان
از کرج به بندر خمیر ۱ میلیون ۴۰۰ هزار تومان
کرایه وانت نیسان بار از کرج به استان همدان
از کرج به اسد آباد ۶۰۰ هزار تومان
از کرج به ار ۵۰۰ هزار تومان
از کرج به تویسرکان ۵۵۰ هزار تومان
از کرج به ملایر ۵۵۰ هزار تومان
از کرج به نهاوند ۵۵۰ هزار تومان
از کرج به همدان ۵۰۰ هزار تومان
کرایه وانت نیسان بار از کرج به استان یزد
از کرج به ابرکوه ۷۵۰ هزار تومان
از کرج به اردکان ۷۰۰ هزار تومان
از کرج به بافق ۷۳۰ هزار تومان
از کرج به عقدا ۷۰۰ هزار تومان
از کرج به میبد ۷۰۰ هزار تومان
از کرج به هرات ۹۰۰ هزار تومان
از کرج به یزد ۷۰۰ هزار تومان
از کرج به مهریز ۷۵۰ هزار تومان

خدمات باربری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!