باربری کرج شاهین ویلا

باربری شمال غرب شهر کرج شامل باربری در باغستان کرج و باربری شاهین ویلای کرج می شود . اگر می خواهید لیست قیمت باربری کرج را بدانید ، کافی است با شماره های دفتر مرکزی ایرانکس تماس بگیرید .

اگر به دنبال یک باربری خوب در کرج هستید و یا نیاز به باربری شاهین ویلا ، باغستان بار ، باربری ۴۵ متری گلشهر کرج ، باربری کمالشهر کرج ، باربری جاده ملارد ، باربری فردیس کرج و … دارید ، باید بدانید که تمامی باربری های موجود در اینترنت مجاز نیستند .

ا

باربری کرج شاهین ویلا

تعرفه باربری شاهین ویلا کرج

برای اینکه بتوانید از نرخ کرایه کامیون و کامیونت بین شهری کرج به شهرستان مطلع شوید ، می توانید با مشاوران ما در دفتر مرکزی ایرانکس تماس بگیرید و از آن ها راهنمایی بخواهید .

این شرکت در امر حمل اثاثیه منزل و باربری شهرستان با وانت نیسان و خاور مسقف و روباز هم فعالیت دارد .

حمل اثاثیه منزل مرکز تهران ، غرب تهران و شرق تهران و جنوب تهران ، و تمامی نقاط کرج و حومه را به ما بسپارید .

استفاده از خودروهای ویژه حمل بار با پتو و نایلون ضربه گیر برای حفاظت از وسایل و اثاثیه مشتریان محترم و بسته بندی وسایل در داخل ماشین در شرکت باربری ایرانکس انجام می شود .

برای استعلام قیمت باربری نیسان بین شهری کرج ، نرخ کرایه کامیون و تریلی کرج ، با دفتر شعبه کرج تماس بگیرید .

باربری ماندگار کرج نیز در باربری کرج فعالیت دارد .

شماره تلفن باربری کرج ایرانکس

۰۲۶-۳۲۷۳۲۷۰۲

۰۹۱۹-۴۳۰۲۱۰۱

شماره تماس دفتر مرکزی تهران باربری ایرانکس

۰۲۱-۵۵۲۰۴۰۰۶   خط ویژه ( ۲۰ خط )

شاهین ویلا

شاهین ویلا منطقه‌ ای در شمال غرب شهر کرج است که از سمت شرق و جنوب شرقی به گوهردشت و رجایی شهر ، از شمال به باغستان و از جنوب و جنوب غربی به حصارک متصل است .

معروف ترین خیابان اصلی شاهین ویلا ، خیابان اصلی شاهین ویلا است که از میدان امام حسین تا خیابان نهم شاهین ویلا به صورت یک طرفه امتداد دارد که از ویژگی‌ های این خیابان خط ویژه مخصوص اتوبوسرانی است .

همچنین خیابان قلم نیز یکی دیگر از خیابان‌ های این منطقه است که از حصارک کرج تا حوالی باغستان از جنوب به شمال امتداد دارد .

خیابان اصلی شاهین ویلا سابق بر این دو طرفه بوده ، اما بعد از ساخت و سازها که ساختمان‌ های ویلایی را تبدیل به آپارتمان‌ ها نمود ، این خیابان یکطرفه گردید .

 


شرکت باربری ایرانکس آماده ارائه خدمات باربری کرج به شهرستان است. جهت کسب اطلاع از نحوه دریافت خدمات با ما تماس بگیرید

 

مطالب مرتبط

 

خدمات باربری

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x