باربری و حمل و نقل یخچالدار کرج

کرایه ایسوزو یخچالدار کرج

باربری تریلی یخچالدار کرج ، تریلی یخچالدار ترانزیت کرج و هر نوع باربری یخچالدار سبک و سنگین بالا و زیر صفر که در شهر کرج مورد نیاز شماست، در باربری ایرانکس انجام می گیرد. باربری یخچالدار کرج به صورت حمل بار یخچالی از کرج به شهرستان نیز به شما خدمات ارائه میدهد. برای اطلاع از هزینه حمل بار یخچالی در کرج با شماره های دفتر مرکزی ایرانکس تماس بگیرید.

حمل بار با یخچالی از کرج به شهرستان

حمل مواد غذایی و فاسد شدنی ، میوه جات ، لبنیات ، گوشت و مرغ و مواد پروتئینی و … با ماشین های ترموکینگ دار با درجه بالا صفر و زیر صفر تا دمای ٣٠- درجه از شهر کرج به هر نقطه ایران به نقطه دیگر و حتی خارج از کشور با ماشین های ترانزیت یخچالدار در حمل بین المللی .

کرایه ماشین های یخچالدار کرج

شما میتوانید بسته به نیاز خود و نوع بار یخچالی که دارید در شهر کرج، برای کرایه تریلی ترازیت یخچالدار کرج، تریلی ترانزیت یخچالدار کرج، کامیون یخچالدار در کرج، ایسوزو یخچالدار کرج و نیسان یخچالدار کرج با ایرانکس تماس بگیرید. شرکت ایرانکس مجهز به انواع ماشین های یخچالدارآماده ارائه خدمت در امور زیر است

تعرفه حمل بار یخچالی کرج به شهرستان

برای اطلاع از نرخ کرایه ایسوزو یخچالدار کرج، نرخ کرایه تریلی ترانزیت یخچالدار از مبدا شهر کرج با دفتر مرکزی باربری کرج ایرانکس تماس بگیرید .

شماره تلفن باربری کرج ایرانکس

۰۲۶-۳۲۷۱۳۷۷۲ || ۰۲۶-۳۲۷۳۲۷۰۲

۰۹۱۹-۴۳۰۲۱۰۱
شماره تماس دفتر مرکزی تهران حمل و نقل یخچالدار ایرانکس
۰۲۱-۵۵۲۰۴۰۰۶ خط ویژه ( ۲۰ خط )

ما در باربری کرج آماده همکاری با شهرک های صنعتی کرج جهت باربری شهرک صنعتی سیمین دشت ، باربری شهرک صنعتی گلگون ، باربری شهرک صنعتی نظرآباد ، باربری شهرک صنعتی هشتگرد ، باربری شهرک صنعتی اشتهارد ، باربری شهرک صنعتی صفادشت ، باربری شهرک صنعتی بهارستان کرج و … هستیم.

ایرانکس علاوه بر ارائه خدمات باربری یخچالدار در کرج، در سایر شهرهای دیگر ایران ازجمله پایتخت، خدمات باربری و حمل بار یخچالی نیز ارائه میدهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هر شهر به صفحه مربوطه آن مراجعه کنید:

باربری یخچالدار اصفهان
باربری یخچالدار شیراز
باربری یخچالدار تبریز
باربری یخچالدار بندرعباس
باربری یخچالدار بوشهر
باربری یخچالدار یزد
باربری یخچالدار مازندران
باربری یخچالدار قزوین
باربری یخچالدار رشت

خدمات باربری

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x