باربری شهرک صنعتی نظرآباد

باربری شهرک صنعتی نظر آباد

باربری شهرک صنعتی نظرآباد یکی از خدماتی است که در شرکت باربری ایرانکس ارائه می‌شود. اگر در نظر دارید که بارهای خود را به این شهرک صنعتی ارسال کنید، می‌توانید از خدمات متنوع ما در اتوبار شهرک صنعتی نظرآباد زیر مجموعه باربری در تهران ما بهره‌مند شوید.

شهرک صنعتی نظرآباد

شهرک صنعتی نظر آباد که در جنوب غربی استان البرز و نزدیکی شهرک صنعتی هشتگرد و اشتهارد قرار دارد و مساحتی به اندازه ۲۴۳ هکتار دارد. این شهرک صنعتی قدمتی ۹ هزار ساله دارد و وانت بار شهرک صنعتی نظر آباد به منظور کمک به صنعتگران عزیزی که در این شهرک فعالیت می‌کنند، توسط باربری ایرانکس ارائه می‌شود. به همین دلیل، صنعتگران به راحتی می‌توانند بارهای خود را به هر نقطه‌ای از کشور مانند تهران، کرج و… ارسال کنند. ما علاوه بر باربری در شهر تهران خدمات باربری کرج را نیز برای مشتریان خود داریم.

خدمات باربری شهرک صنعتی نظرآباد

شرکت باربری ایرانکس با داشتن چندین سال تجربه و اعتماد و رضایت مشتریان، خدمات مختلفی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. در زیر به برخی از این خدمات اشاره می‌کنیم:

  • مشتریان می‌توانند از مشاوره رایگان بهره‌مند شوند.
  • قابلیت پیگیری مرسوله‌های ارسالی وجود دارد.
  • قابلیت ثبت سفارش به صورت تلفنی و آنلاین در هر ساعت از شبانه روز
  • کارمندان و تیم خوش برخورد و باتجربه
  • ارائه بیمه نامه حمل بار معتبر برای تضمین امنیت بارها
  • قابلیت حمل و جابجایی اسباب و اثاثیه به محل مورد نظر

برای این که شما هم از خدمات ذکر شده و سایر خدمات بی‌نظیر ما استفاده کنید، می‌توانید با شماره‌هایی که در زیر آورده شده است، تماس بگیرید.

حمل بار از باربری شهرک صنعتی نظرآباد به شهرستان

با حمل بار از باربری شهرک صنعتی نظرآباد به شهرستان‌، صنعتگران می‌توانند بسیار سریعتر و آسان‌تر به کارهای خود رسیدگی کنند و در زمان مشخص شده بارهای خود را به مقصد برسانند. همچنین شما نه تنها می‌توانید بارهای خود را به سایر نقاط نظرآباد بلکه به تمام شهرستان‌های اطراف ارسال کنید. ارسال انواع بار از تهران و حومه تهران به شهرستان و باربری تهران به شهرستان از اصلی‌ترین حوزه های کاری ماست.

انواع بارهایی که توسط باربری شهرک صنعتی نظرآباد جابه جا می‌شوند

از آنجایی که این شهرک صنعتی محل کار صنعتگران مختلفی است، بنابراین کالاها و محصولات صنعتی و تجاری زیادی وجود دارد. علاوه بر آن، برای باربری اسباب و اثاثیه منازل و اداره‌ها نیز می‌توان از حمل بار شهرک صنعتی نظر آباد بهره برد. به طور خلاصه، ما می‌توانیم تمامی بارهای صنعتی و تجاری و بارهای غیرصنعتی و غیرتجاری را برای شما حمل کنیم.

وسایل نقلیه در باربری شهرک صنعتی نظرآباد

مشتریان باید اطلاعات اولیه بارهای خود مانند وزن و میزان بار، نوع بار و مواردی از این قبیل را در اختیار همکاران ما قرار دهند. سپس ما متناسب با اطلاعات ارائه شده، خودروی مناسب برای باربری بارها را ارسال خواهیم کرد و در محل مورد نظر شما بارگیری انجام می‌شود. ما از وسایل نقلیه متفاوتی مانند وانت بار یا کرایه نیسان، کامیونت، کامیون، تریلی و غیره استفاده می‌کنیم که هر یک از آنها برای تناژ خاصی قابل استفاده هستند.

ثبت سفارش حمل بار از شهرک صنعتی نظرآباد

اگر می‌خواهید از خدمات ما برای باربری شهرک صنعتی نظر آباد استفاده کنید، باید سفارش خود را ثبت کنید. برای این کار می‌توانید به دو صورت زیر اقدام کنید:

  1. سفارش از طریق وب سایت شرکت باربری ایرانکس
  2. ثبت سفارش از طریق تماس با شماره تلفن دفتر مرکزی ایرانکس

سپس ما متناسب با زمان سفارش شما، باربری را در زمان مشخص انجام خواهیم داد.

نرخ کرایه باربری شهرک صنعتی نظرآباد

هزینه حمل بار در باربری شهرک صنعتی نظرآباد به عوامل مختلفی مانند وزن بار، نوع بار، نوع وسیله نقلیه باربری، مسافت پیموده شده و غیره بستگی دارد. با این حال، تعرفه باربری شهرک صنعتی نظرآباد که توسط اتحادیه مشخص می‌شود، تعیین کننده قیمت اصلی است. برای اطلاع از هزینه باربری می‌توانید به لیست قیمت باربری ایرانکس مراجعه کنید و یا با ما تماس بگیرید.

بیمه نامه باربری شهرک صنعتی نظرآباد

برای تمامی مشتریان توصیه می‌کنیم تا با دریافت بیمه نامه حمل بار معتبر از شرکت، امنیت بارهای خود را تامین کنند. بیمه باربری شهرک صنعتی نظرآباد به این منظور استفاده می‌شود که در صورت به وجود آمدن هر گونه مشکل یا حادثه، مشتری بتواند ضرر و زیان خود را جبران کند. بیمه نامه ایرانکس تحت پوشش بیمه آسیا است و می‌تواند خیال شما را از بابت بارهای ارسالی خود آسوده کند.

باربری‌های شهرک صنعتی نظرآباد

در شهرک صنعتی نظرآباد، باربری‌های مختلفی مشغول به کار هستند. اما اگر می‌خواهید خدماتی با کیفیت عالی دریافت کنید، به ما اعتماد کنید. شرکت باربری ایرانکس چندین سال در حوزه باربری تجربه دارد و می‌تواند بسیار بهتر به نیازها و درخواست‌های مشتریان خود پاسخ دهد. ما تجربه فعالیت با شرکت‌های بزرگ نیز داریم، بنابراین خدمات خود را به بهترین شکل اراه می‌دهیم. جلب رضایت مشتریان یکی از اهداف اصلی ما است.

شماره تماس باربری شهرک صنعتی نظرآباد

در اینجا شماره تماس‌های دفتر مرکزی ایرانکس را آورده‌ایم تا به راحتی بتوانید سوالات خود را بپرسید و مسائل مختلف را پیگیری کنید.

خط ویژه دفتر مرکزی ایرانکس

۰۲۱-۵۵۲۰۴۰۰۶ خط ویژه ( ۲۰ خط )
همچنین می‌توانید از طریق این شماره همراه اقدام به سفارش خدمات حمل بار کنید.

۰۹۱۹۴۳۰۲۱۰۱

4.4/5 - (9 امتیاز)

خدمات باربری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!