پایانه باربری اسلامشهر

پایانه باربری اسلامشهر ایرانکس متخصص حمل بار و باربری اثاث منزل اسلامشهر بین شهری زیر نظر اتحادیه وانت بار اسلامشهر در کنار رویال بار اسلامشهر بصورت شبانه روزی فعالیت گسترده ای در امر باربری دارد .

لیست شرکتهای باربری و حمل اثاثیه منزل اسلامشهر که بتوان در آن شماره تلفن باربری اسلامشهر را یافت ، در سایت مشخصی وجود ندارد . در صورتی که می خواهید شرکتهای خدمات باربری در اسلامشهر را بیابید ، می توانید به سایتهایی مانند دیوار و شیپور مراجعه کنید و آگهی باربری وانت اسلامشهر و اتوبار اسلامشهر را در آنها مشاهده کنید . اما باید توجه کنید که به هر باربری نمی توان اطمینان کرد و تنها باربری نیسان اسلامشهر که دارای مجوز رسمی اتحادیه باربری و وانت بار اسلامشهر باشد ، قابل اعتماد است .

پایانه باربری اسلامشهر

شماره تماس دفتر مرکزی باربری اسلامشهر ایرانکس

برای تماس با دفتر مرکزی باربری اسلامشهر ، کافی است با شماره های زیر تماس بگیرید و از مشاوره کارشناسان ما بهره مند شوید .

۰۲۱۵۵۲۹۷۳۹۳

۰۲۱۵۵۲۹۷۳۹۴

لیست قیمت پایانه باربری اسلامشهر

در لیست قیمت زیر ، قیمت های بین شهری باربری نیسان و نرخ کرایه وانت اسلامشهر ایرانکس قرار دارد . برای اطلاع از نرخ کرایه تریلی ، نرخ کرایه کامیون بین شهری و نرخ کرایه ماشین های یخچالدار می توانید با کارشناسان ما در دفتر مرکزی ایرانکس تماس حاصل نمایید و از مشاوره و راهنمایی رایگان آن ها بهره مند شوید .

تمامی بارها ، تحت پوشش بیمه آسیا قرار دارند و شرکت ایرانکس برای اثبات حسن نیت خود در خدمت رسانی به هموطنان گرامی ، تا سقف ۵ میلیون بیمه رایگان در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد .

باربری اسلامشهر

اسلامشهر به عنوان دومین شهر پرجمعیت استان تهران و نوزدهمین شهر از نظر جمعیت در ایران است . به همین دلیل باربری در اسلامشهر از اهمیت خاصی برخوردار است . نزدیکی این شهر به شهرک های صنعتی زواره ای و شهرک صنعتی چهاردانگه و شهرک صنعتی حسنک ده و رباط کریم این اهمیت را چند برابر کرده است . از این رو پایانه باربری سلامشهر ایرانکس ، با تکیه بر تجربیات خود و با کمک رانندگان مجرب و راه بلد ، در امر باربری و حمل بار با وانت نیسان و خاور ، می کوشد تا همه شما عزیزان را از خدمت رسانی خود راضی نگه دارد .


شرکت باربری ایرانکس آماده ارائه خدمات باربری در تهران است. جهت کسب اطلاع از نحوه دریافت خدمات با ما تماس بگیرید

مطالب مرتبط

4.7/5 - (16 امتیاز)

خدمات باربری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!