باربری نیسان اسلامشهر

باربری نیسان اسلامشهر و رباط کریم

باربری ایرانکس ، متخصص در حمل بار و اثاثیه در تمامی نقاط تهران و حومه . باربری و وانت بار بین شهری ایرانکس در اسلامشهر و رباط کریم با عنوان باربری نیسان اسلامشهر در پایانه باربری اسلامشهر فعالیت دارد .

اغلب شرکت های باربری رباط کریم ، وانت اسلامشهر ، رویال بار اسلامشهر و باربری چهاردانگه زیر نظر اتحادیه وانت بار اسلامشهر خدمت رسانی می کنند .

باربری نیسان اسلامشهر

باربری شهرک های صنعتی اسلامشهر

اسلامشهر به دلیل نزدیکی به شهرک صنعتی شنزار و شهرک صنعتی شهید زواره ای ، به عنوان یک شهر صنعتی ، نیاز به باربری هایی دارد که بتواند نیاز حمل بار شهرک های صنعتی آن را نیز رفع نماید .

وانت بار و باربری ایرانکس با هدف ارتقا ء سطح کیفی خدمات خود و جلب رضایت مشتریان عزیز ، باربری شهرک صنعتی زواره ای و باربری شهرک صنعتی شنزار را نیز جزو خدمات خود قرار داده است .

شماره تماس ثبت سفارش باربری اسلامشهر ایرانکس

 021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

09194302101

لیست قیمت باربری نیسان اسلامشهر ، نرخ کرایه وانت اسلامشهر سال 99

اگر به دنبال نرخ کرایه کامیون و تریلی ترانزیت بین شهری هستید ، می توانید با کارشناسان ما در دفتر مرکزی ایرانکس تماس حاصل نمایید و از مشاوره و راهنمایی رایگان آن ها بهره مند شوید .

در لیست قیمت ایرانکس نیز می توانید نرخ کرایه وانت بار شهرستان را مشاهده کنید .

تمامی بارها ، تحت پوشش بیمه آسیا قرار دارند و شرکت ایرانکس برای اثبات حسن نیت خود در خدمت رسانی به هموطنان گرامی ، تا سقف 5 میلیون بیمه رایگان در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد .

تمامی ماشینها ، مجهز به پتو ، چادر برزنت و در صورت نیاز ، نایلون حباب دار به مقدار لازم هستند تا بارها ، کوچکترین آسیبی نبینند . رانندگان این شرکت از میان تعداد زیادی از درخواست کنندگان ، گزینش می شوند و در نتیجه ، خوش برخورد راه بلد و کاردان هستند تا مشتریان عزیز با طیب خاطر ، برای ارسال بار خود ، از هرگونه نگرانی دور باشند .

مطالب مرتبط

باربری شهرک صنعتی زواره ای

باربری شهرک صنعتی شنزار

باربری سه راه آدران

پایانه باربری اسلامشهر

مقالات

باربری و حمل بار سه راه آدران

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!