باربری نیسان اسلامشهر

باربری نیسان اسلامشهر و رباط کریم

باربری ایرانکس ، متخصص در حمل بار و اثاثیه در تمامی نقاط تهران و حومه . باربری و وانت بار بین شهری ایرانکس در اسلامشهر و رباط کریم با عنوان باربری نیسان اسلامشهر در پایانه باربری اسلامشهر فعالیت دارد . اغلب شرکت های باربری رباط کریم ، وانت اسلامشهر ، رویال بار اسلامشهر و باربری چهاردانگه زیر نظر اتحادیه وانت بار اسلامشهر خدمت رسانی می کنند .

باربری نیسان اسلامشهر

باربری شهرک های صنعتی اسلامشهر

اسلامشهر به دلیل نزدیکی به شهرک صنعتی شنزار و شهرک صنعتی شهید زواره ای ، به عنوان یک شهر صنعتی ، نیاز به باربری هایی دارد که بتواند نیاز باربری شهرک صنعتی شنزار را نیز رفع نماید. باربری نیسان و باربری ایرانکس با هدف ارتقا ء سطح کیفی خدمات خود و جلب رضایت مشتریان عزیز، باربری شهرک صنعتی زواره ای و باربری شهرک صنعتی شنزار را نیز جزو خدمات خود قرار داده است .

شماره تماس ثبت سفارش باربری نیسان اسلامشهر ایرانکس

 ۰۲۱-۵۵۲۰۴۰۰۶   خط ویژه ( ۲۰ خط )

۰۹۱۹۴۳۰۲۱۰۱

نرخ کرایه باربری نیسان اسلامشهر سال ۱۴۰۰

اگر به دنبال نرخ کرایه کامیون و تریلی ترانزیت بین شهری هستید ، می توانید با کارشناسان ما در دفتر مرکزی ایرانکس تماس حاصل نمایید و از مشاوره و راهنمایی رایگان آن ها بهره مند شوید . تمامی بارها ، تحت پوشش بیمه آسیا قرار دارند و شرکت ایرانکس برای اثبات حسن نیت خود در خدمت رسانی به هموطنان گرامی ، تا سقف ۵ میلیون بیمه رایگان در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد .

تمامی ماشینها ، مجهز به پتو ، چادر برزنت و در صورت نیاز ، نایلون حباب دار به مقدار لازم هستند تا بارها ، کوچکترین آسیبی نبینند . رانندگان این شرکت از میان تعداد زیادی از درخواست کنندگان ، گزینش می شوند و در نتیجه ، خوش برخورد راه بلد و کاردان هستند تا مشتریان عزیز با طیب خاطر ، برای ارسال بار خود ، از هرگونه نگرانی دور باشند .


شرکت باربری ایرانکس آماده ارائه خدمات باربری شمال تهران است. جهت کسب اطلاع از نحوه دریافت خدمات با ما تماس بگیرید

5/5 - (1 امتیاز)

خدمات باربری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!