باربری سه راه آدران

باربری سه راه آدران

سه‌راه آدران در واقع بین رباط کریم و اسلام شهر و در تقاطع جاده تهران ساوه و جاده آدران به سمت شهریار قرار دارد. این مسیر به دلیل دسترسی به جاده قدیم ساوه یکی از راه‌های مهم برای باربری محسوب می‌شود. چندین شهرک صنعتی و مسکونی و همچنین بازار مبل امام رضا در نزدیکی این سه‌راه قرار گرفته‌اند. با کرایه حمل بار از سه‌راه آدران می‌توانید به تمامی مناطقی اطراف آن دسترسی داشته باشید و بارهای خود را اعم از تولیدات و محصولات کارخانه، مواد اولیه، مبلمان و لوازم منزل و… به نقاط مختلف ارسال کنید.

حمل بار از سه‌راه آدران و مناطق اطراف

اتوبار سه‌راه آدران به دلیل وجود مناطق صنعتی و بازار مبل، یکی از کاربردی‌ترین خدماتی است که شرکت ایرانکس در این منطقه به مشتریان خود ارائه می‌دهد. مناطق بسیاری زیادی در اطراف این سه‌راه وجود دارد که تحت پوشش اتوبار ایرانکس قرار دارند. برخی از آنها عبارت‌اند از:

باربری سه‌راه آدران اسلامشهر

سه‌راه آدران اسلامشهر یکی از قدیمی‌ترین مناطق استان تهران است و در ۱۲ کیلومتری جنوب تهران قرار دارد. مردمی که در این منطقه زندگی می‌کنند، برای ارسال محصولات و کالاهای خود به نقاط مختلف، می‌توانند از خدمات شرکت ایرانکس استفاده کنند.

حمل مبلمان از بازار مبل امام رضا

برای حمل مبلمان از بازار مبل امام رضا می‌توانید از کارکنان ماهر و باتجربه ما استفاده کنید. آن‌ها می‌توانند به بهترین شکل مبلمان شما را بسته‌بندی کرده و به مقصد مورد نظر برسانند.

باربری سه‌راه آدران رباط کریم

در باربری سه‌راه آدران رباط کریم، می‌توان بارهای مختلفی از جمله اسباب و اثاثیه منزل، لوازم و تجهیزات شرکت‌ها و کارخانجات، جهیزیه عروس و غیره را جابجا کرد. همکاران ما می‌توانند خدمات متنوعی را در اختیار مشتریان این مناطق قرار دهند.

باربری شهرک صنعتی قلعه میر

سه‌راه آدران قلعه میر یکی دیگر از شهرک‌های صنعتی است که مساحتی در حدود ۲۰۳ هکتار را به خود اختصاص داده است. در این شهرک صنایع مختلفی مانند صنایع شیمیایی و پلاستیک، صنایع فلزی و ماشین سازی، صنایع برق و الکترونیک، صنایع نساجی و پوشاک، صنایع سلولزی و صنایع کانی غیرفلزی مشغول فعالیت هستند. خدمات باربری سه‌راه آدران در شهرک قلعه میر شامل جابه‌جایی بارهای صنعتی و آهن آلات، باربری صنایع برق، باربری صنایع فلزی و حمل بار از درب کارخانه، حمل بار از درب کارگاه و حمل بار از درب انبارها خواهد بود.

باربری سه‌راه آدران شهریار

سه‌راه آدران شهریار یکی دیگر از مناطق مهم اطراف تهران است که ساکنان آن برای حمل بارهای مختلف خود به تهران و شهرستان‌های اطراف، می‌توانند از خدمات باربری ما در شرکت ایرانکس استفاده کنند.

باربری شهرک صنعتی ریه

یکی دیگر از شهرک‌های صنعتی در این منطقه، شهرک ریه است. ایرانکس در این منطقه نیز خدماتی از قبیل حمل و جابه‌جایی بار در حجم و ابعاد مختلف در کوتاه‌ترین زمان و بدون کوچک‌ترین آسیب ارائه می‌کند.

حمل بار از سه‌راه آدران به تهران و شهرستان

صنعت‌گران و ساکنان سه‌راه آدران می‌توانند برای باربری و حمل بار از تهران به شهرستان از خدمات منحصر به فرد ما استفاده کنند. شرکت ایرانکس با در اختیار داشتن رانندگانی باتجربه و مجموعه متنوعی از خودروها می‌تواند انواع بارهای سبک و سنگین را به هر نقطه از ایران ارسال کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که سفارش خود را به صورت آنلاین یا تلفنی ثبت کنید.

حمل بار سه‌راه آدران با انواع ماشین

در صورتی که تجربه‌ای در حمل و نقل بارها و باربری ندارید، بهتر است برای انتخاب خودروی مناسب، به صورت رایگان از مشاوران ما در ایرانکس کمک بگیرید. وسیله نقلیه باربری متناسب با نوع بار و حجم آن انتخاب می‌شود؛ هر یک از این خودروها برای حجم خاصی قابل استفاده هستند که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

کرایه نیسان و وانت بار در سه‌راه آدران

با کرایه وانت بار یا نیسان بار سه‌راه آدران می‌توان خرده‌بارها و بسیاری از بارهایی که وزن آنچنانی ندارند، به نقاط مختلف در تهران و شهرستان‌های اطراف ارسال کرد.

کرایه خاور در سه‌راه آدران

برای حمل بارها و کالاهای زیر ۴ تن می‌توان از خاور استفاده کرد. برای باربری شهرستان مختلف می‌توان از خاورهای مسقف یا روباز استفاده کرد.

کرایه تریلی سه‌راه آدران

تریلی‌های کفی، بغلدار، ترانزیت چادری و غیره برای حمل بارهایی با وزن حداکثر ۲۴ تن قابل استفاده هستند. معمولا این بارهای سنگین به شهرستان‌های مختلف و نقاط دور ارسال می‌شوند.

کرایه کامیون سه‌راه آدران

برای بارهای سنگین و نیمه سنگین باید از کرایه کامیون استفاده کرد و بدین منظور از کامیون‌های ۱۰ تن یا ۱۵ تن استفاده شود.

شرکت ایرانکس با در اختیار داشتن مجموعه کاملی از انواع خودروها، می‌تواند بارهای شما را با هر وزن و ابعادی با تضمین سلامت به هر نقطه‌ای از ایران ارسال کند.

بیمه نامه باربری و حمل بار سه‌راه آدران

تمام مشتریان انتظار دارند که کالاها و بارهای ارسالی در زمان معین و در امنیت کامل به مقصد برسند. با وجود کارکنان ماهر، بسته‌بندی استاندارد و چیدمان صحیح، باز هم ممکن است اتفاقات و حوادث پیش‌بینی نشده در طول مسیر باعث آسیب جزئی یا شدید بارها شود. به همین منظور شرکت ایرانکس با ارائه بیمه باربری توسط شرکت بیمه آسیا، تضمین می‌دهد که حتی اگر بارهای مشتری دچار آسیب‌های احتمالی (مانند افتادن، گم شدن بارها، سوختگی، شکستگی و … ) شوند، مشتریان می‌توانند از شرکت بیمه خسارت خود را دریافت کنند.

تعرفه و هزینه باربری و حمل بار از سه‌راه آدران

نرخ کرایه سه‌راه آدران با توجه به وزن بار، حجم بار، نوع خودرو، میزان مسافت پیموده شده، خدمات دریافت شده از شرکت باربری (مانند حمل بارها، بسته بندی بارها و…)، محل و زمان بارگیری و تخلیه بار، شرایط اقتصادی موجود در جامعه مانند افزایش قیمت سوخت، شرایط آب و هوایی و غیره تعیین می‌شود. تمامی قیمت‌های این شرکت باربری تحت نظارت اتحادیه قرار دارد. برای اطلاع از قیمت دقیق و به روز، می‌توانید با شماره تلفن‌های شرکت تماس بگیرید.

شماره تلفن باربری سه‌راه آدران

برای ثبت سفارش می‌توانید به صورت آنلاین از طریق سایت یا از طریق شماره تلفن‌های زیر اقدام کنید. همچنین برای دریافت مشاوره رایگان نیز می‌توانید با شماره دفتر مرکزی ما تماس حاصل فرمائید.

خط ویژه دفتر مرکزی ایرانکس

۰۲۱-۵۵۲۰۴۰۰۶ خط ویژه ( ۲۰ خط )
همچنین می‌توانید از طریق این شماره همراه اقدام به سفارش خدمات حمل بار کنید.

۰۹۱۹۴۳۰۲۱۰۱

4.7/5 - (12 امتیاز)

خدمات باربری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!