پایانه باربری اکبرآباد

آدرس پایانه اکبرآباد تهران واقع در اتوبان ساوه  – رباط کریم ، نسیم شهر . ارسال کالا به تهران و شهرستان با ماشین های حمل بار سبک و سنگین در پایانه باربری اکبر آباد تهران

شماره تماس دفتر مرکزی پایانه باربری اکبر آباد تهران ایرانکس

021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

09194302101

پایانه باربری اکبرآباد

حمل انواع بار به تهران و شهرستان ، ارسال بار با خاور و کامیون  

حمل بار زمینی یا جاده ای در پایانه باربری اکبر آباد

به شرکتهای حمل بار ، باربری ها و کلیه شرکتهای حمل و نقل کالا اصلاحا اتوبار گفته می شود . اتوبارها اصولا شرکتهایی هستند که کالاها را از یک نقطه به نقطه دیگر انتقال می دهند و این نقل و انتقالات به دو صورت کلی تقسیم بندی می شوند .

1 حمل بار درون شهری

خدمات انتقال کالا در داخل شهر انجام می شود .

2 حمل بار برون شهری 

خدمات انتقال کالا به خارج از شهر انجام می پذیرد .

به عبارتی دیگر اتوبار یا حمل بار ، شرکتهای باربری هستند که وظیفه آن ها ارائه خدمات حمل بار کوچک و ارسال خرده بار و بار بزرگ و حجیم توسط وانت نیسان ، خاور ، خاور بغل بازشو ، خاور روباز ، کامیون تک 10 تن و کامیون جفت 10 چرخ و انواع تریلی و ماشین های حمل بزرگتر است .

یک شرکت حمل بار یا باربری باید از ضریب امنیتی بالایی برخوردار باشد و در انجام کارهای محوله توسط صاحب بار ، منظم و وقت شناس باشد و هزینه یا نرخ کرایه های آن برای مشتریان مقرون به صرفه باشد .

در شرکتهای حمل بار و باربری ، کالا کلیه بارها توسط ماشین های مخصوصی جابه جا میشوند که با توجه به سفارش مشتری و نوع کالا از لحاظ وزن و ابعاد ، جهت بارگیری انتخاب و ارسال می شوند .

در واقع ماشینهای حمل بار به سه گروه کوچک ، بزرگ و خیلی بزرگ تقسیم می شوند . اوج رقابت در اتوبارها فصل تابستان است که دلیل آن جابجایی و اسباب کشی منازل در این برهه زمانی است .

مطالب مرتبط

شماره تلفن پایانه باربری نسیم شهر

مجتمع پایانه های باربری سنگین ایران استان تهران

پایانه باربری اسلامشهر

حمل بار

باربری سه راه آدران

باربری نیسان اسلامشهر و رباط کریم

مقالات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!