پایانه باربری اکبر آباد

پایانه باربری اکبر آباد

شرکت باربری ایرانکس در پایانه بابری اکبر آباد نیز دارای غرفه‌ای است که برای خدمت رسانی به مردم و صنعتگران نسیم شهر استفاده می‌شود. این پایانه بعد از اصفهان، دومین پایانه باربری (از نظر مساحت) در سطح کشور است. باربری اکبرآباد می‌تواند تمامی حمل و نقل‌های مورد نیاز مردم در نسیم شهر را انجام دهد. بنابراین می‌توان برای ارسال کالا و باربری تهران به شهرستان از وسایل نقلیه مخصوص حمل بارهای سبک و سنگین استفاده کرد.

باربری اکبرآباد تهران

باربری اکبرآباد هم برای حمل بارهای درون شهری و هم برای باربری شهرستان استفاده می‌شود. همچنین تمام جابجایی‌ها با دقت و سرعت عمل خوبی انجام می‌شود. در صورت درخواست مشتری، بسته بندی بار نیز قابل انجام است. این پایانه که در نسیم شهر قرار دارد، بهترین امکانات و ماشین‌ها را برای حمل بارهای مختلف در اختیار مردم قرار می‌دهد.

یک شرکت حمل بار یا باربری باید از ضریب امنیتی بالایی برخوردار باشد و در انجام کارهای محوله توسط صاحب بار، منظم و وقت شناس باشد و هزینه یا نرخ کرایه‌های آن برای مشتریان مقرون به صرفه باشد. در شرکت حمل بار و باربری ایرانکس، کلیه بارها توسط ماشین‌های مخصوصی جابه‌جا می‌شوند که با توجه به سفارش مشتری و نوع کالا از لحاظ وزن و ابعاد، جهت بارگیری انتخاب و ارسال می‌شوند .

معرفی خدمات ایرانکس در باربری اکبرآباد

در پایانه باربری اکبرآباد می‌توانید از خدمات متنوعی که نیاز دارید، بهره مند شوید. برخی از مهم‌ترین خدمات شرکت باربری ایرانکس در زیر آورده شده است:

  • ارسال انواع بارهای سبک و یا سنگین

شرکت باربری ایرانکس قابلیت حمل انواع بارهای تجاری، صنعتی و غیره سبک و سنگین را دارد.

  • قابلیت جابجایی اثاثیه اداری

برای جابجایی اثاثیه اداری و خانگی خود می‌توانید از خدمات بسته بندی مبلمان و جابجایی و حمل بار ما استفاده کنید.

  • ارائه بیمه نامه معتبر حمل کالا برای تضمین بارهای مشتریان

برای تضمین امنیت بارهای خود، بهتر است بیمه نامه حمل بار معتبر تهیه کنید. با این کار می‌توانید در برابر آسیب‌های احتمالی، خسارت دریافت کنید. بنابراین دریافت بیمه نامه برای حمل بار ضروری است. در واقع، با دریافت بیمه نامه، هر گونه خسارت و زیانی که به بار وارد شود، شرکت مسئول آن است. بسیاری از شرکت‌های باربری به این موضوع اهمیت نمی‌دهند اما مسئله بسیار مهمی است و سعی کنید هنگام جابجایی بارهای خود، بیمه نامه تهیه کنید.

  • ارائه مشاوره رایگان

برای این که از نرخ و هزینه باربری به تهران و شهرستان‌های مختلف مطلع باشید و یا اگر هر سوال دیگری دارید، می‌توانید برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

  • قابلیت درخواست آنلاین وانت بار در هر ساعت از شبانه روز

با توجه به اینکه قابلیت سفارش آنلاین وجود دارد، بنابراین می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز سفارش خود را ثبت کنید و کارکنان ما می‌توانند خیلی سریع به شما پاسخ دهند.

  • پاسخگویی به مشتری درباره روند تحویل مرسوله

در طی باربری می‌توانید از روند ارسال و حمل کالا آگاهی داشته باشید.

باربری و حمل بار در پایانه اکبرآباد

در باربری اکبرآباد می‌توانید تمامی بارهای خود اعم از اسباب و اثاثیه منزل تا بارهای صنعتی و تجاری که توسط کارخانجات و کارگاه‌های نسیم شهر تولید می‌شود، به تهران و سایر شهرستان‌ها ارسال کنید. همچنین متناسب با نوع بار و حجم آن می‌توانید از وسایل نقلیه مختلف مانند کامیون (کامیون ۱۰ تن، کامیون ۱۵ تن و…)، تریلی (تریلی کفی، تریلی بغلدار، تریلی ترانزیت چادری، تریلی کمپرسی و…) و سایر خودروها برای حمل بارهای خود درخواست کنید.

آدرس پایانه اکبرآباد

پایانه اکبرآباد کجاست؟ باربری اکبرآباد در اتوبان ساوه – رباط کریم و در نسیم شهر واقع شده است. غرفه باربری ایرانکس در این پایانه باربری برای حمل و نقل بارهای مختلف مردم تاسیس شده است و آماده ارائه خدماتی متنوع با کیفیت عالی است. اگر به دنبال یک شرکت باربری با خدمات خوب و هزینه مناسب هستید، حتما با شماره ‌های ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

۰۲۱۵۵۲۹۷۳۹۳

۰۲۱۵۵۲۹۷۳۹۴

حضور آنی بار در پایانه اکبرآباد

با توجه به اینکه شرکت باربری ایرانکس در پایانه حمل و نقل اکبرآباد دارای غرفه فعال است، در صورت تماس مشتریان و پس از ثبت سفارش آنها، بلافاصله کارکنان ما آماده حرکت هستند. بنابراین به صورت فوری آمادگی‌های لازم جهت حرکت انجام می‌شود و سپس خودروی درخواست شده به همراه کارکنان ما به محل مورد نظر ارسال می‌شوند.

هنگامی که سفارشی توسط مشتری از پایانه باربری اکبرآباد اعلام شود، پایانه حمل و نقل کالای تهران با کمک سامانه‌های پیشرفته اعلام بار، نزدیکترین وسیله نقلیه مورد نیاز را به محل اعزام می‌کند و بدین ترتیب خیلی سریع به درخواست مشتریان پاسخ داده می‌شود.


شرکت باربری ایرانکس آماده ارائه خدمات باربری از شمال تهران است. جهت کسب اطلاع از نحوه دریافت خدمات با ما تماس بگیرید

خدمات باربری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!