وانت بار تهران چالوس

اگر در محدوده تهران به چالوس نیازمند حمل بار هستید ، کافی است با باربری چالوس در شرکت وانت بار ایرانکس تماس گرفته و برای حمل بار به شمال از مشاوران متخصص این شرکت ، راهنمایی های لازم را دریافت کنید .

برای حمل بار به مازندران و شمال ایران چه موقع اقدام کنیم تا بار ، به موقع ارسال شود ؟

شمال ایران ، همیشه به دلیل آب و هوای مطبوع و دریا و کوه و جنگلی که در آن جمع شده است ، مکانی مناسب برای سفرهای آخر هفته و تعطیلات اغلب مردم از جمله تهرانی ها ست . به همین دلیل معمولا جاده های شمال در روزهای آخر هفته بسیار شلوغ و پر ترافیک می شود .

گاهی پلیس راهنمایی و رانندگی برای سهولت در امر جابجایی اتومبیل ها ، جاده ها را یکطرفه می کند تا از بار ترافیکی کاسته شود . عزیزانی که برای ارسال بار خود به شمال کشور ، نیاز به باربری تهران به شمال دارند ، باید حتما با وانت بار مورد نظر خود تماس بگیرند و سرویس تهران به شمال خود را رزرو کنند تا بخاطر دلایلی که گفته شد ، مشکلی در ارسال بارشان ایجاد نشود .

حمل بار چالوس با کمترین نرخ کرایه وانت بار بین شهری

چالوس بار ایرانکس ، در امر باربری تهران به مازندران و ارسال نیسان بین شهری بسیار تلاش می کند تا با فرستادن رانندگانی راه بلد و مجرب ، ارسال به موقع و سر وقت وسیله نقلیه مورد نیاز شما ، کمترین قیمت ارسال بار بین شهری ، و در نهایت بیمه حمل بار آسیا ، در امر باربری بین شهری ، شما عزیزان را یاری کند تا به بهترین شکل بار شما به مقصد برسد .

شماره تماس دفتر مرکزی وانت بار چالوس ایرانکس

۰۲۱-۵۵۲۰۴۰۰۶   خط ویژه ( ۲۰ خط )

۰۹۱۹-۴۳۰۲۱۰۱

هزینه حمل بار به شهرستان

نیسان بار ایرانکس در تلاش است تا با کمترین هزینه باربری از تهران به شهرستان  و بالعکس و بهترین کیفیت ارائه خدمات باربری , شما عزیزان را در ارسال بار خود با وانت و نیسان همراهی کند . به همین منظور برای اطلاع از قیمت باربری تهران به شهرستان در باربری مازندران تهران به ” لیست قیمت “ ایرانکس مراجعه کنید . برای اطلاع از نرخ کرایه چالوس به شهرستان با دفتر مرکزی باربری ایرانکس تماس بگیرید .

حمل بار به شمال با انواع وانت ، نیسان ، کامیونت و خاور

ما را در لیست باربری های استان مازندران بیابید .

چالوس کجاست؟

چالوس یکی از شهرهای استان مازندران است که مردم آن به دو زبان مازندرانی و گیلکی صحبت می کنند . از نامهای گذشته این شهر می توان به “سالوس” یا ” شالوس” اشاره کرد .

جاده چالوس  یکی از زیباترین جاده های جهان

جاده چالوس یکی از مهمترین راه های اتصال به شمال است که از کرج در استان البرز شروع شده و به چالوس در استان مازندران منتهی می شود . این جاده در دوران رضاشاه و با دستور وی ، احداث شد و به مرور ، مکانهای تفریحی ، تونل ها و پلها در امتداد آن ساخته شد .

وانت بار چالوس ، کمترین نرخ ، بهترین کیفیت

مطالب مرتبط

نرخ کرایه وانت بار در تهران

باربری بین شهری رشت

نرخ کرایه وانت بار بین شهری

وانت بار تهران مازندران

باربری یخچالدار گرگان

باربری گرگان به تهران

باربری وانت رشت

باربری تهران شمال

مقالات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!