باربری و حمل بار تهران به چالوس

باربری تهران به چالوس

شرکت باربری تهران به چالوس ایرانکس برای حمل بار بین شهری و هر نوع خدمات باربری برای حمل بار، به مدرن‌ترین شکل و با مجهزترین ماشین آلات آمادگی دارد.

خدمات باربری تهران به چالوس ایرانکس

از امتیازات باربری شرکت ایرانکس می‌توان به حداقلی بودن تعرفه باربری تهران به چالوس، مجوز رسمی از اتحادیه باربری، پوشش بیمه‌ای بار، تجهیزات جاده‌ای و پوششی بار و مدیریت زمان بارگیری و تخلیه بار اشاره نمود.

حمل انواع بار از تهران به چالوس

شما می‌توانید حمل بار تهران به چالوس خود را هر چه که باشد به شرکت ایرانکس بسپارید و از هزینه حمل بار توسط این شرکت مطمئن باشید.

حمل خرده بار از تهران به چالوس

خرده بار به بارهایی می‌گویند که از حجم یک وانت نیسان کوچک‌تر و کمتر است ولی صاحب بار نیاز دارد بار را به شهرستان ارسال کند. باربری تهران به چالوس شرکت ایرانکس برای خرده بارها خدماتی ندارد اما کارشناسان این شرکت می‌توانند در انتقال خرده بار شما را راهنمایی کنند.

حمل اثاثیه و اسباب کشی از تهران به چالوس

اگر قصد اثاث کشی از تهران به چالوس را دارید و به دنبال حمل ارزان بار هستید، شرکت ایرانکس بهترین قیمت را به شما پیشنهاد خواهد داد.

حمل بار از تهران به شهرستان‌های چالوس

باربری تهران به چالوس شرکت ایرانکس این آمادگی را دارد که انواع بارهای شما را به مقصد شهرستان‌های اطراف چالوس نیز حمل کند. البته کرایه حمل در شرکت‌های باربری بر اساس طول مسیر و زمان حمل بار تعیین می‌شود.

حمل بار بین شهری از تهران به چالوس با انواع خودروها

شرکت باربری ایرانکس از انواع خودروها و تجهیزات برای حمل بار شما به مقصد چالوس بهره می‌گیرد. خودروهای حمل بار بین شهری تهران به چالوس عبارت‌اند از انواع وانت بارها، انواع نیسان بارها، انواع کامیونت‌ها و انواع تریلی‌ها.

کرایه وانت بار از تهران به چالوس

تلاش می‌شود که در هزینه باربری تهران به چالوس نسبت به تعرفه باربری توسط اتحادیه، تخفیفاتی در نظر گرفته شود. نرخ کرایه وانت بار تهران به چالوس به صورت حداقلی لحاظ می‌شود. نرخ کرایه باربری توسط وانت بار و سایر خودروها، به عواملی همچون مقدار اثاثیه، تعداد کارگر مورد نیاز و مدت زمان حمل بار بستگی دارد.

کرایه باربری یخچالدار از تهران به چالوس

باربری تهران به چالوس شرکت ایرانکس با هدف ارتقای کیفیت خدمات ارائه شده به مشتریان، از خودروهای یخچال دار و باربری یخچالی نیز در حمل بعضی از انواع مواد بهره می‌برد.
معمولاً خودروهای یخچال دار برای حمل مواد غذایی فاسد شدنی استفاده می‌شود. لبنیات، مواد پروتئینی، گوشت و مرغ، انواع فراورده‌های گوشتی و سبزیجات از جمله مواد فاسد شدنی هستند که باید با خودرو یخچال دار حمل شوند.

خودروهای یخچال دار هزینه‌های اضافی همچون سوخت مصرفی بیشتر دارند که در کرایه لحاظ می‌شود. با این حال در هزینه باربری تهران به چالوس شرکت ایرانکس تخفیفاتی لحاظ می‌کند تا هزینه حمل بار کمتر شود.

کرایه تریلی و کامیون از تهران به چالوس

شرکت باربری ایرانکس در راستای تکریم مشتری و جلب رضایت آنها، کرایه‌های خود را کاهش داده است. حمل ارزان بار از تهران به چالوس توسط این شرکت از تعرفه مصوب اتحادیه کمتر است. البته کرایه‌ها بر حسب عواملی متغیر هستند. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت روز شرکت ایرانکس، به لیست آخرین قیمت این شرکت مراجعه کرده و یا با کارشناسان شرکت تماس بگیرید.

هزینه و قیمت حمل بار و باربری تهران به چالوس

باربری‌های متعدد موجود، قیمت‌های یکسانی برای حمل یک نوع کالا ارائه نمی‌کند. اما شما با مراجعه به لیست قیمت‌های باربری شرکت ایرانکس، از حداقلی بودن قیمت‌های این شرکت اطمینان حاصل کنید.

باربری تهران به چالوس با بیمه نامه

تمامی حمل بار از تهران به شهرستان که توسط باربری شرکت ایرانکس انجام میگیرد، مشمول بیمه نامه معتبر بیمه آسیا است. داشتن بیمه بار می‌تواند موجب آسودگی خاطر صاحبان کالا و اعتبار شرکت باربری تهران به چالوس ایرانکس در نظر مشتری باشد.

پس از ثبت سفارش و صدور بارنامه معتبر، به تمامی کالاها با درج ارزش کالا بیمه نامه ممهور به مهر بیمه، توسط بیمه آسیا صادر می‌شود.

برای حمل بار به مازندران و شمال ایران چه موقع اقدام کنیم تا بار، به موقع ارسال شود؟

شمال ایران، همیشه به دلیل آب و هوای مطبوع و دریا و کوه و جنگلی که در آن جمع شده است، مکانی مناسب برای سفرهای آخر هفته و تعطیلات اغلب مردم از جمله تهرانی‌هاست. به همین دلیل معمولا جاده‌های شمال در روزهای آخر هفته بسیار شلوغ و پرترافیک می‌شود.

گاهی پلیس راهنمایی و رانندگی برای سهولت در امر جابجایی اتومبیل‌ها، جاده‌ها را یکطرفه می‌کند تا از بار ترافیکی کاسته شود. عزیزانی که برای ارسال بار خود به شمال کشور، نیاز به باربری تهران به شمال دارند، باید حتما با وانت بار مورد نظر خود تماس بگیرند و سرویس تهران به شمال خود را رزرو کنند تا بخاطر دلایلی که گفته شد، مشکلی در ارسال بارشان ایجاد نشود.

ثبت سفارش و شماره تماس باربری تهران به چالوس

مشتریان گرامی می‌توانند با مراجعه به صفحه اصلی سایت ایرانکس، سفارشات باربری خود را در فرم ثبت نمایند. پس از آن کارشناسان ما با شما تماس گرفته و سفارش شما را ثبت سیستمی می‌کنند. همچنین شما می‌توانید با شماره‌های زیر تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات ایرانکس می‌توانید با خط ویژه دفتر مرکزی این شرکت تماس حاصل کنید.

۰۲۱-۵۵۲۰۴۰۰۶ خط ویژه ( ۲۰ خط )
همچنین می‌توانید از طریق این شماره همراه اقدام به سفارش خدمات حمل بار کنید.

۰۹۱۹۴۳۰۲۱۰۱

خدمات باربری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!