باربری نیسان بین شهری

باربری نیسان بین شهری

امروزه بیشترین حمل و نقل کالای زمینی توسط خودروهای سبک و سنگین( وانت، کامیونت، کامیون و تریلر)صورت می پذیرد. هر چند در ناوگان حمل و نقل زمینی قطار نیز سهم مهمی ایفا می کند. اما هنوز می توان جایگاه نخست را به وسائل نقلیه جاده ای داد. در مقاله پیش رو ضمن توضیح مختصر در مورد حمل و نقل زمینی به حمل و باربری نیسان بین شهری و ویژگی های آن خواهیم پرداخت.

باربری زمینی چیست؟

به هرگونه جابجایی کالا و هر نوع اشیاء از نقطه ای به نقطه دیگر حمل و نقل یا باربری می گویند. همانگونه که گفته شد هر چند روش های مختلف باربری وجود دارد. اما هنوز اصلی ترین نوع باربری زمینی آن هم جاده ای می باشد. با توجه به این که محدوده حمل و باربری کالا به وسیله قطار محدود می باشد بهترین گزینه باربری توسط وسایل حمل و نقل جاده ای است. چرا که محدوده بیشتری را تحت پوشش خود قرار خواهد داد.

وظیفه حمل و نقل کالا بصورت زمینی و به اصطلاح جاده ای بر عهده انواع خودروهای ویژه این کار می باشد. خودروهایی مانند کامیون، تریلر، کامیونت و وانت.

وانت ها امروزه نقش مهمی در جابجایی کالاها خصوصا در سطح شهر دارند. اما در خصوص جابجایی بین شهری نیز از وانت ها از جمله نیسان استفاده می شود. باربری نیسان بین شهری می تواند روند جابجایی بار را راحت تر کند.

وانت نیسان

نوعی وانت با قدرت حمل بار تا وزن دو تن گزینه مناسبی برای حمل بار و کالاهای با وزن کم در محدوده شهر و بین شهری می باشد. البته بایستی ذکر کنیم وانت های نیسان با سوخت گازوئیل تحمل حمل بار بیشتر تا حدود ۵ الی ۶ تن را نیز دارند.

مزیت های استفاده از باربری نیسان بین شهری

وانت نیسان چه برای حمل درون شهر و چه برون شهری مزیت هایی دارد که برخی از این مزیت ها عبارتند از:

مزیت های استفاده از باربری نیسان بین شهری

پیشنهاد : نیسان بار شهرستان

درون شهری:

برای باربری درون شهری این مزیت ها را می توان برشمرد:

امکان حمل و جابجایی لوازم سبک و نیمه سنگین در سطح شهر

مناسب جهت جابجایی لوازم منزل

داراب بهترین عملکرد جهت توزیع کالا و اجناس فروشگاهی در سطح شهر

مناسب جهت حمل مصالح ساختمانی مانند آجر، سیمان و غیره

حمل نخاله های ساختمانی از محل به خارج از شهر

مناسب جهت نصب جرثقیل و حمل و جابجایی خودروها به عنوان یدک کش

و دیگر موارد.

مزیت های وانت نیسان برای حمل و نقل برون شهری:

حمل سریع و مطمئن  بار واثاثیه

پرداخت هزینه کم کرایه

صرفه جویی در زمان

حمل بار و لوازم خانگی تا وزن ۲ تن

امکان حمل و جابجایی کالا و اجناس به نقاطی که امکان تردد خاور کامیون وجود ندارد

حمل محصولات کشاورزی و باغی از حاشیه شهر و بین شهری بخاطر راحتی رفت و آمد در مناطق کشاورزی و باغ ها

کرایه باربری نیسان بین شهری

در مورد کرایه وانت نیسان بین شهری بایستی به موارد زیر اشاره نمود:

مسافت

یکی از عوامل مؤثر در حمل و نقل توسط وانت نیسان که بر نرخ کرایه مؤثر می باشد مسافت است. بطور مسلم هرچه فاصله دورتر باشد نرخ کرایه بیشتر می باشد.

وزن و نوع بار در هزینه باربری نیسان بین شهری

از نکات دیگری که در مورد حمل و جابجایی نوع بار و وزن آن مهم می‌باشد که هنگام عقد قرارداد محاسبه می شود، وزن و نوع بار است.

نکات مهم باربری نیسان بین شهری

وانت نیسان بهترین گزینه برای حمل و نقل بین جاده ای خصوصا جهت محصولات کشاورزی و باغی می باشد. چرا که مقدار باری که توسط وانت نیسان قابل حمل می باشد معقول بوده و جهت توزیع و جابجایی مناسب می باشد.

نکته دیگر در مورد وانت بار نیسان نصب یخچال بر روی آن می باشد‌. در این مورد می توان به حمل و نقل مواد غذایی فاسد شدنی اشاره کرد. برای حمل انواع محصولات دریایی مانند ماهی و میگو به صورت تناژ کم گزینه مناسبی می باشد.

سخن آخر

در این نوشته ما به بررسی باربری نیسان بین شهری پرداختیم. اگر قصد استفاده و کرایه وانت نیسان جهت حمل بار برون شهری را دارید حتما از باربری های ویژه ای که در امر خدمت رسانی می باشند استفاده نمایید و حتما هنگام عقد قرارداد به نوع بار، مسافت و نرخ کرایه توجه و دقت لازم داشته باشید.

امتیاز دهی

مقالات

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x