باربری حسن آباد قم

باربری حسن آباد و تعرفه وانت بار حسن آباد قم ( باربری حسن آباد فشافویه )

اگر در جنوبی ترین نقطه تهران و در جاده قدیم قم زندگی یا فعالیت می کنید و در جستجوی حمل بار و باربری هستید ، ایرانکس به عنوان یکی از منصف ترین باربری های شهرک صنعتی حسن آباد در جاده قدیم قم با تعرفه های مناسب ، کلیه خدمات باربری شهرستان را با وانت نیسان ، انواع کامیونت ، کامیون و تریلی بصورت شبانه روزی به هموطنان خود ارائه میدهد .

باربری ایرانکس محموله های شما را بدون واسطه و با تعرفه های برگشتی به همراه راننده های مجرب و خوش برخورد ، بارنامه دولتی و بیمه نامه معتبر به مقصد می رساند .

شهرک صنعتی حسن آباد به دلیل نزدیکی به شهرک شمس اباد ، این امکان را به باربری حسن آباد قم می دهد که در محدوده شهرک صنعتی شمس آباد هم فعالیت داشته باشد و نیاز هموطنان عزیز را در مورد باربری شهرک صنعتی شمس آباد بر طرف نماید .

خدمات حمل بار به تمام نقاط ایران با مجوز رسمی و تحت پوشش بیمه آسیا
حمل بار توسط وانت نیسان ، انواع خاور ( کامیونت ) کامیون تک ، کامیون ۱۰ چرخ و انواع تریلی و ترانزیت

باربری حسن آباد قم
باربری حسن آباد قم

شماره تماس دفتر مرکزی باربری حسن آباد قم ایرانکس
۰۲۱-۵۵۲۰۴۰۰۶   خط ویژه ( ۲۰ خط )
۰۹۱۹-۴۳۰۲۱۰۱

جدول نرخ کرایه وانت بار بین شهری باربری حسن آباد

برای اطلاع از لیست قیمت باربری قم ، کافی است با شماره های دفتر مرکزی دفتر حمل و نقل ایرانکس تماس بگیرید و نرخ های به روزرا جویا شوید .

مناطق تحت پوشش سرویس دهی باربری حسن آباد قم

شهرک صنعتی شمس آباد ، کلیه انبار های منطقه صنعتی شور آباد ، باقر شهر ، شهر سنگ ، خیر آباد ، شهرک صنعتی خاوران ،شهرک صنعتی نصیر آباد ،شهرک صنعتی پرند ، شهرک صنعتی گلگون ،شهرک صنعتی بهارستان ، شهرک صنعتی سیمین دشت ، شهرک صنعتی صفا دشت ، منطقه صنعتی رباط کریم ، کلیه مناطق شهر تهران ، منطقه صنعتی جاجرود ، منطقه صنعتی کمرد ، منطقه صنعتی خرمدشت ، پردیس ، بومهن ، رودهن فشم ، لواسان ، استان البرز ، مناطق صنعتی کرج ،شهرک صنعتی چهار دانگه ، منطقه صنعتی احمد آباد مستوفی ، منطقه صنعتی کمالشهر و …

روستای حسن آباد در بخش فشافویه در جنوبی ترین قسمت استان تهران  ، ۳۵ کیلومتری جنوب تهران ، کیلومتر ۱۲ آزاد راه تهران قم و ۱۰۰ کیلومتری قم قرار گرفته است . از قدیم به این منطقه ، حسن آباد قم گفته می شد چون در جاده قدیم قم واقع شده بود . در این منطقه ، شهرک صنعتی حسن آباد و شهرک صنعتی شمس آباد که بزرگترین شهرک صنعتی خاور میانه است و باربری های متعدد شهرک شمس آباد وجود دارند که به دلیل وجود کارخانجات زیادی که در این شهرک ها مشغول فعالیت هستند ، شکل گرفته اند .

در اطراف این منطقه ندامت گاه بزرگ تهران نیز واقع شده است که به زندان فشافویه یا زندان حسن آباد قم معروف است . این زندان ، قرار است مکانی ویژه برای محکومان مواد مخدر باشد که این زندانیان را از دیگر زندانیان زندان های دیگر جدا می سازد. شرکت باربری ایرانکس آماده ارائه خدمات باربری تهران به شهرستان است. جهت کسب اطلاع از نحوه دریافت خدمات با ما تماس بگیرید

5/5 - (16 امتیاز)

خدمات باربری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!