باربری و وانت بار قم            وانت بار تهران – قم

باربری های قم از جمله باربری هایی هستند که سهم عمده ای از حمل و نقل بار را از آن خود کرده اند . شرکتهای باربری قم اغلب در اطراف شهر قم و یا اطراف شهرک صنعتی شکوهیه قم واقع شده اند و به راحتی می توانید از طریق جستجوی شماره تلفن باربری قم و  یا شماره پایانه باربری قم در اینترنت به لیست باربری های قم دست یابید . باربری شهرک صنعتی شکوهیه قم بیشترین سهم حمل بار از قم به تمام نقاط ایران را دارند .

باربری قم تریلی ، باربری قم خاور ، باربری قم به تهران ، باربری قم به اصفهان ، باربری قم به مشهد و باربری شکوهیه قم از خدمات حمل و نقل ایرانکس می باشد که در کنار باربری هایی مثل باربری جاوید قم ، تحت نظارت اتحادیه باربری قم فعالیت دارد .

نکته : کلیه محموله های بارگیری توسط این شرکت  تحت پوشش بیمه آسیا  می باشد .

هزینه های حمل بار توسط وانت بار و نیسان بار قم و یا باربری وانت بار شکوهیه را با تماس با دفتر مرکزی باربری ایرانکس جویا شوید . ضمنا عواملی همچون تعداد راننده ، شرایط آب و هوایی نامناسب ، جشنها و یا مراسم سوگواری ،  مسیرهای منتهی به شمال کشور در پایان هفته و … همگی از جمله عللی است که باعث افزایش نرخ کرایه ها می شود .

البته مقدار  افزایش کرایه در چنین شرایطی چشمگیر نیست و  حدود تقریبی آن ۵ تا ۱۵ درصد می باشد . درنتیجه توصیه می شود در زمان سفارش بار هزینه کرایه شهر مورد نظر را از طریق تماس تلفنی از همکاران ما جویا شوید .

باربری قم

شماره تماس دفتر مرکزی باربری ایرانکس

۰۲۱-۵۵۲۰۴۰۰۶   خط ویژه ( ۲۰ خط )

۰۹۱۹-۴۳۰۲۱۰۱

لیست تعرفه های وانت کرایه قم به همراه کامیونت از قم به سراسر ایران در صورتی که شهر مورد نظرتان در لیست تعرفه وانت بار قم مشاهده نکردید با تلفن های وانت بار تلفنی قم تماس گرفته و استعلام دقیق را از همکاران ما دریافت نمایید .

باربری ایرانکس مشاور و ارائه دهنده کلیه خدمات حمل کالا  و بار سبک و سنگین در زمینه بین شهری است چنانچه قصد حمل بار از شهری غیر از قم به نقاط دیگر ایران دارید کافی است با شماره تلفن کارشناسان ما تماس گرفته و سفارش خود را مطرح نمایید تا مناسب ترین راهکار در اختیارتان قرار گیرد .

وانت بار تلفنی قم از دیگرخدمات باربری ایرانکس است .

استان قم یکی از استان های مرکزی ایران است که در جنوب استان تهران ، شمال استان اصفهان ، غرب استان سمنان و شرق استان مرکزی قراردارد . سابقه این شهر مذهبی به دوره ساسانی برمی گردد که اولین نیایش گاه های باستانی که در فلات ایران ساخته شدند ، در این شهر بودند .

باربری ایرانکس 

مطالب مرتبط

باربری جاده قدیم قم

باربری شهرک صنعتی نصیر آباد

باربری شهرک صنعتی پرند

وانت بار حسن آباد قم

وانت بار شور آباد

مقالات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!