باربری قم

باربری و وانت بار تهران – قم

باربری های قم از جمله باربری هایی هستند که سهم عمده ای از حمل و نقل بار را از آن خود کرده اند . شرکتهای باربری قم اغلب در اطراف شهر قم و یا اطراف شهرک صنعتی شکوهیه قم واقع شده اند و به راحتی می توانید از طریق جستجوی شماره تلفن باربری قم و  یا شماره پایانه باربری قم در اینترنت به لیست باربری های قم دست یابید . باربری شهرک صنعتی شکوهیه قم بیشترین سهم حمل بار از قم به تمام نقاط ایران را دارند .

باربری قم تریلی ، باربری قم خاور ، باربری قم به تهران ، باربری قم به اصفهان ، باربری قم به مشهد و باربری شکوهیه قم از خدمات حمل و نقل ایرانکس می باشد که در کنار باربری هایی مثل باربری جاوید قم ، تحت نظارت اتحادیه باربری قم فعالیت دارد .

نکته : کلیه محموله های بارگیری توسط این شرکت تحت پوشش بیمه آسیا می باشد .

هزینه های حمل بار توسط وانت بار و نیسان بار قم و یا باربری وانت بار شکوهیه را با تماس با دفتر مرکزی باربری ایرانکس جویا شوید . ضمنا عواملی همچون تعداد راننده ، شرایط آب و هوایی نامناسب ، جشنها و یا مراسم سوگواری ،  مسیرهای منتهی به شمال کشور در پایان هفته و … همگی از جمله عللی است که باعث افزایش نرخ کرایه ها می شود. البته مقدار افزایش کرایه در چنین شرایطی چشمگیر نیست و  حدود تقریبی آن ۵ تا ۱۵ درصد می باشد . درنتیجه توصیه می شود در زمان سفارش بار هزینه کرایه شهر مورد نظر را از طریق تماس تلفنی از همکاران ما جویا شوید .

باربری قم

 

لیست تعرفه های وانت کرایه قم به همراه کامیونت از قم به سراسر ایران در صورتی که شهر مورد نظرتان در لیست تعرفه وانت بار قم مشاهده نکردید با تلفن های وانت بار تلفنی قم تماس گرفته و استعلام دقیق را از همکاران ما دریافت نمایید .

باربری ایرانکس مشاور و ارائه دهنده کلیه خدمات حمل کالا  و بار سبک و سنگین در زمینه بین شهری است چنانچه قصد حمل بار از شهری غیر از قم به نقاط دیگر ایران دارید کافی است با شماره تلفن کارشناسان ما تماس گرفته و سفارش خود را مطرح نمایید تا مناسب ترین راهکار در اختیارتان قرار گیرد. وانت بار تلفنی قم از دیگرخدمات باربری ایرانکس است .

استان قم یکی از استان های مرکزی ایران است که در جنوب استان تهران ، شمال استان اصفهان ، غرب استان سمنان و شرق استان مرکزی قراردارد . سابقه این شهر مذهبی به دوره ساسانی برمی گردد که اولین نیایش گاه های باستانی که در فلات ایران ساخته شدند ، در این شهر بودند .

باربری جاده قدیم قم و تعرفه وانت بار قم

باربری جاده قدیم قم به علت وجود شهرک های صنعتی در مسیر جاده قدیم ، یکی از پرکاربردترین باربری تهران به شهرستان است . تمام شهرک های صنعتی جاده قدیم قم مانند شهرک صنعتی شورآباد ، شهرک صنعتی شمس آباد ، شهرک صنعتی حسن آباد و … که برای حمل بار خود به تهران و شهرستان نیاز به باربری های جاده قدیم قم دارند و به دنبال لیست باربری های جاده قدیم قم مثل باربری و وانت بار شور آباد ، باربری و وانت بار حسن آباد قم ، باربری جاده قدیم قم بعد از بهشت زهرا، باربری کهریزک ، باربری باقرشهر ، وانت بار و باربری شهر سنگ ، باربری خیرآباد ، باربری شهرری ، وانت بار و باربری شهرک صنعتی شمس آباد و … هستید ، شرکت باربری و حمل بار ایرانکس بهترین گزینه انتخابی شما می باشد . این شرکت با مناسب ترین و ارزان ترین نرخ وانت بار بین شهری و کامیونت و کامیون برای حمل بار از جاده قدیم قم برای ارائه خدمت به شما مشتریان عزیز آماده است .

شماره تماس دفتر مرکزی باربری ایرانکس
۰۲۱-۵۵۲۰۴۰۰۶   خط ویژه ( ۲۰ خط )
۰۹۱۹-۴۳۰۲۱۰۱

لیست قیمت باربری و وانت بار جاده قدیم قم

برای اطلاع از نرخ کرایه های بین شهری وانت نیسان ، به لیست قیمت ایرانکس مراجعه کنید و یا با دفتر مرکزی باربری و حمل بار ایرانکس تماس حاصل فرمایید . حمل بار توسط وانت نیسان ، کرایه خاور ( کامیونت ) کامیون تک ، کامیون ۱۰ چرخ و انواع تریلی باربری ایرانکس محموله های شما را بدون واسطه و با تعرفه های برگشتی به همراه راننده های مجرب و خوش برخورد ، بارنامه رسمی و بیمه نامه معتبر به مقصد می رساند. پتو ، چادر و در صورت سفارش مشتری نایلون حباب دار ضربه گیر جهت بسته بندی و پوشش بار به همراه خودروی درخواستی ارسال می شود.

4.7/5 - (16 امتیاز)

خدمات باربری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!