باربری و وانت بار قم            وانت بار تهران – قم

باربری های قم از جمله باربری هایی هستند که سهم عمده ای از حمل و نقل بار را از آن خود کرده اند . شرکتهای باربری قم اغلب در اطراف شهر قم و یا اطراف شهرک صنعتی شکوهیه قم واقع شده اند و به راحتی می توانید از طریق جستجوی شماره تلفن باربری قم و  یا شماره پایانه باربری قم در اینترنت به لیست باربری های قم دست یابید . باربری شهرک صنعتی شکوهیه قم بیشترین سهم حمل بار از قم به تمام نقاط ایران را دارند .

 

باربری قم تریلی ، باربری قم خاور ، باربری قم به تهران ، باربری قم به اصفهان ، باربری قم به مشهد و باربری شکوهیه قم از خدمات حمل و نقل ایرانکس می باشد که در کنار باربری هایی مثل باربری جاوید قم ، تحت نظارت اتحادیه باربری قم فعالیت دارد .

 

 

نکته : کلیه محموله های بارگیری توسط این شرکت  تحت پوشش بیمه آسیا  می باشد .

 

باربری قم

 

هزینه های حمل بار توسط وانت بار و نیسان بار قم و یا باربری وانت بار شکوهیه را با تماس با دفتر مرکزی باربری ایرانکس جویا شوید . ضمنا عواملی همچون تعداد راننده ، شرایط آب و هوایی نامناسب ، جشنها و یا مراسم سوگواری ،  مسیرهای منتهی به شمال کشور در پایان هفته و … همگی از جمله عللی است که باعث افزایش نرخ کرایه ها می شود .

 

البته مقدار  افزایش کرایه در چنین شرایطی چشمگیر نیست و  حدود تقریبی آن 5 تا 15 درصد می باشد . درنتیجه توصیه می شود در زمان سفارش بار هزینه کرایه شهر مورد نظر را از طریق تماس تلفنی از همکاران ما جویا شوید .

 

 

مشاوره رایگان حمل بار نیسان بار قم :  09129252400

 

باربری قم

 

 

شماره تماس دفتر مرکزی باربری ایرانکس

 

021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

 

021-55205112 

021-55205113

021-55206797

021-55206798

 

لیست تعرفه های وانت کرایه قم به همراه کامیونت از قم به سراسر ایران در صورتی که شهر مورد نظرتان در لیست تعرفه وانت بار قم مشاهده نکردید با تلفن های وانت بار تلفنی قم تماس گرفته و استعلام دقیق را از همکاران ما دریافت نمایید .

 

باربری ایرانکس مشاور و ارائه دهنده کلیه خدمات حمل کالا  و بار سبک و سنگین در زمینه بین شهری است چنانچه قصد حمل بار از شهری غیر از قم به نقاط دیگر ایران دارید کافی است با شماره تلفن کارشناسان ما تماس گرفته و سفارش خود را مطرح نمایید تا مناسب ترین راهکار در اختیارتان قرار گیرد .

 

وانت بار تلفنی قم از دیگرخدمات باربری ایرانکس است .

 

 

استان قم یکی از استان های مرکزی ایران است که در جنوب استان تهران ، شمال استان اصفهان ، غرب استان سمنان و شرق استان مرکزی قراردارد . سابقه این شهر مذهبی به دوره ساسانی برمی گردد که اولین نیایش گاه های باستانی که در فلات ایران ساخته شدند ، در این شهر بودند .

باربری ایرانکس 

مطالب مرتبط

باربری جاده قدیم قم

باربری شهرک صنعتی نصیر آباد

باربری شهرک صنعتی پرند

وانت بار حسن آباد قم

وانت بار شور آباد

 

مقالات

باربری بین شهریباربری و وانت بار جاده قدیم قمبیمه حمل بارحمل اثاثیه منزلحمل بارحمل بار قمنیسان باروانت بار

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!