باربری و حمل بار تهران به ارومیه

باربری تهران به ارومیه

ارومیه به عنوان یکی از شهرهای مرزی کشور که در استان آذربایجان غربی قرار دارد، حدود ۷۷۰ کیلومتر با تهران فاصله دارد. افراد و شرکت‌هایی که قصد دارند بارهای خود به ارومیه ارسال کنند یا قصد اسباب‌کشی به شهر زیبای ارومیه را دارند، می‌توانند از خدمات باربری تهران به ارومیه شرکت باربری ایرانکس استفاده کنند.

نرخ کرایه باربری تهران به ارومیه کاملا به شرایط و نحوه خدمات ارائه شده به مشتریان بستگی دارد. اما می‌توانید از دریافت بهترین کیفیت و امکانات برای باربری و حمل بار از تهران به شهرستان اطمینان داشته باشید.

خدمات باربری تهران به ارومیه ایرانکس

حمل بار بین شهری تهران به ارومیه، یکی از خدمات شرکت باربری ایرانکس به شمار می‌آید. با این حال، مشتریان می‌توانند خدمات متنوعی را در این زمینه دریافت کنند که به برخی از آنها در زیر اشاره می‌کنیم:

حمل انواع بار از تهران به ارومیه

کارکنان و تیم ماهر ما می‌توانند انواع بارهای سبک و سنگین شما را به نحو احسن بسته‌بندی و در خودروها قرار دهند. آنها چیدمان و بسته بندی بار و کالاها را طوری انجام می‌دهند که در طول مسیر مشکلی برای هیچ‌کدام به وجود نیاید.

حمل خرده بار از تهران به ارومیه

قابلیت ارسال خرده بار به شهرستان توسط صنایع و مشاغل مختلف توسط وانت بار تهران به ارومیه فراهم شده است. در نتیجه به راحتی می‌توانید تمامی بارهای خود را با هر حجم و اندازه‌ای به ما بسپارید.

حمل اثاثیه و اسباب‌کشی از تهران به ارومیه

افرادی که قصد اسباب‌کشی از تهران به ارومیه دارند، می‌توانید از خدمات ما برای اثاث کشی از تهران به ارومیه استفاده کنند. کارکنان باتجربه ایرانکس، در بسته‌بندی و حمل‌ونقل استانداردهای لازم را رعایت کرده و تضمین می‌کنند که اثاثیه شما بدون هیچ آسیبی در مقصد تحویل شود. همچنین در صورتی که هر گونه خسارتی به اثاثیه وارد شود، بیمه ‌نامه آسیا خسارت شما را پرداخت خواهد کرد.

حمل بار از تهران به شهرستان‌های ارومیه

تنها شهر ارومیه نیست که تحت پوشش خدمات باربری ایرانکس قرار دارد، شرکت ما می‌تواند بارهای ارسالی شما را از تهران به شهرستان‌های اطراف آن، از جمله خوی، سلماس، مهاباد و غیره نیز ارسال کند.

حمل بار بین شهری از تهران به ارومیه با انواع خودروها

برای ارسال بارهای مختلف، باید از خودروهای مختلفی استفاده کرد؛ زیرا ممکن است حجم و تناژ یک خودرو برای حمل یک نوع بار کافی نباشد. به همین دلیل خودروهای زیر برای باربری تهران به ارومیه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند:

کرایه وانت بار از تهران به ارومیه

در صورتی که بارها وزن و حجم چندان زیادی نداشته باشند، می‌توان از وانت بار استفاده کرد. نرخ کرایه وانت بار تهران به ارومیه نسبت به سایر خودروهای باربری کمتر است.

کرایه باربری یخچال‌دار از تهران به ارومیه

با توجه به طولانی بودن مسیر تهران تا ارومیه، در صورتی که بارهای ارسالی به دمای خاصی نیاز داشته باشند، باید برای حمل آن‌ها از خدمات باربری یخچالدار استفاده کرد.

کرایه تریلی و کامیون از تهران به ارومیه

برای حمل بارهایی که تناژ بالایی دارند، باید از کرایه تریلی و کامیون استفاده کرد، تا قابلیت حمل آن حجم از بار را داشته باشند.

هزینه و قیمت حمل بار و باربری تهران به ارومیه

حمل ارزان بار از تهران به ارومیه یکی از خواسته‌های مشتریان است و ما نیز تا حد امکان برای جلب رضایت مشتریان خود قیمت‌های معقولی به مشتریان ارائه می‌دهیم. البته تعرفه باربری تهران به ارومیه توسط اتحادیه تعیین شده است و ما بر اساس آنها هزینه نهایی را اعلام خواهیم کرد. با توجه به متغیر بودن هزینه‌ها، برای اطلاع از هزینه باربری تهران به ارومیه با ما تماس بگیرید.

باربری تهران به ارومیه با بیمه نامه

با توجه به مسیر طولانی و مساعد نبودن وضعیت جاده‌ها، یکی از دغدغه‌های اصلی مردم هنگام حمل بار از تهران به ارومیه این است که بارهای آنها آسیب ببینند و یا گم شوند. اگر شما نیز چنین نگرانی‌هایی دارید، می‌توانید از ما بیمه حمل بار معتبر که تحت پوشش بیمه آسیا است، دریافت کنید. با این کار، حتی در صورت مواجه شدن با هر گونه مشکلی، می‌توانید به راحتی از بیمه خسارت خود را دریافت کنید. هزینه بیمه ‌نامه در مقابل آسایش خیالی که تأمین می‌کند، بسیار ناچیز است.

ثبت سفارش و شماره تماس باربری تهران به ارومیه

با توجه به متغییر بودن هزینه‌ها، برای آگاهی از هزینه حمل بار تهران به ارومیه، دریافت مشاوره رایگان و یا ثبت سفارش خود می‌توانید با شماره تماس‌های شرکت تماس حاصل فرمائید. همکاران ما در شرکت ایرانکس در انتخاب نوع خودرو، نحوه بسته بندی و هرگونه اطلاعات دیگر آماده ارائه مشاوره هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات ایرانکس می‌توانید با خط ویژه دفتر مرکزی این شرکت تماس حاصل کنید.

۰۲۱-۵۵۲۰۴۰۰۶ خط ویژه ( ۲۰ خط )
همچنین می‌توانید از طریق این شماره همراه اقدام به سفارش خدمات حمل بار کنید.

۰۹۱۹۴۳۰۲۱۰۱

خدمات باربری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!