وانت بار ارومیه تهران

باربری و وانت بار تهران ارومیه

شرکت وانت بار ایرانکس برای عزیزانی که نیاز به ارسال بار از تهران به ارومیه را دارند ، پایانه باربری ارومیه را ایجاد کرده تا نیاز شما را به وانت بار ارومیه برطرف کند .

این شرکت به عنوان بهترین باربری ارومیه به تهران برای حمل بار از ارومیه به تهران نیز در پایانه بار ارومیه شعبه دارد تا در امر ارسال بار , با دقت کافی و بالا و قیمتی مناسب و سرعت بالا کمک شایانی در امر حمل بار ایفا نماید .

اگر در لیست شرکت های حمل و نقل ارومیه و در میان آدرس باربری های ارومیه جست و جویی کنید ، وانت بارهای متفاوتی را میابید که در امر باربری در ارومیه فعال هستند از جمله : وانت بار سلماس و وانت بار ایرانکس .

این شرکت در امر خدمات اسباب کشی در ارومیه نیز آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است .

نرخ کرایه وانت بار بین شهری

برای اطلاع از قیمت باربری بین شهری تهران به ارومیه ، به لیست قیمت زیر مراجعه کنید . برای اطلاع از نرخ کرایه نیسان تهران به شهرستان می توانید از لیست قیمت باربری ایرانکس استفاده کنید .

شماره تماس دفتر مرکزی باربری ارومیه تهران ایرانکس

021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

شماره وانت تلفنی ارومیه   09194302101

شرکت حمل بار ایرانکس با مجوز رسمی از اتحادیه حمل بار با بیش از یک دهه سابقه فعالیت در امر باربری بین شهری و درون شهری ، بارهای شما را تحت پوشش بیمه قدرتمند آسیا ، قرار داده تا با خیالی آسوده ، و با اطمینان ، بار خود را به ما بسپارید .

ارومیه

شهرستان ارومیه ، یکی از کلان شهرهای ایران و مرکز استان آذربایجان غربی است . ارومیه به عنوان شهر دارای اولین بیمارستان به شیوه نوین ، نخستین مرکز آموزش پزشکی ، اولین مدرسه به شیوه نوین ، اولین شبکه تلویزیون محلی ، اولین نشریه محلی در ایران ، دومین شهر پرترافیک ایران ، پایتخت والیبال ایران شناخته می‌شود . شهر آب ، دارالنشاط ، پاریس ایران ،  شهر ادیان ، مذاهب و اقوام از القاب ارومیه است .

معنای ارومیه 

“اور” در زبان آشوری به معنای “شهر” است و “میه” هم به معنای “آب” است . “ارومیه” در زبان آشوری به معنای ” شهر آب” است . در زمان رضاشاه به دلیل علاقه رضاشاه به این هشر ، نام آن “رضاییه” شد . اما بعد از انقلاب به ارومیه تقییر نام داد .

ترک های ارومیه به زبان ترکی آذربایجانی صحبت می کنند . کردهای ارومیه به لهجه کرمانجی از زبان کردی و آشوری‌ها به زبان آشوری سخن می‌گویند .

موارد مرتبط

باربری وانت تبریز

باربری تهران رشت

وانت بار تهران چالوس

وانت بار شیراز

باربری کرج به شهرستان

وانت بار تبریز

باربری قم

باربری اصفهان

هزینه باربری حمل بار از تهران به مشهد

حمل بار به شهرستان با نیسان

حمل بار ارزان به شهرستان درحمل و نقل بین شهری

تعرفه حمل بار بین شهری سال 99

مقالات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!