باربری تریلی تهران

کرایه تریلی و کامیون در تهران

باربری تریلی و باربری تریلی کفی ۱۸ چرخ در تهران

باربری تریلی تهران به شهرستان ، باربری تریلی تهران به مشهد ، باربری تریلی اصفهان و باربری تریلی کفی تهران از سرویس های خدماتی ایرانکس در زمینه باربری با تریلی است.

تناژ قابل حمل تریلی کفی

حمل بار با تریلی کفی یا همان تریلی ۱۸ چرخ برای محموله های باری به کار می رود که حداقل تناژ ۲۲ تن و حداکثر تناژ ۴۰ تن باشد.

تعرفه حمل بار تریلی ( نرخ کرایه تریلی ۱۴۰۰ )

باربری با تریلی به دلیل تعیین قیمت توسط پایانه باربری تهران، قیمت های متفاوتی در روزهای مختلف دارد . نرخ کرایه تریلی ۹۹ در مقابل نرخ کرایه تریلی ۹۸ ، به دلیل مسائلی مانند تن بر کیلومتر شدن محاسبه نرخ کرایه حمل بار تریلی و کامیون ، افزایش یافته است . اما این امر سبب یکپارچه سازی هزینه حمل بار تریلی شده است . برای اطلاع از هزینه حمل بار با تریلی در تهران و قیمت باربری تهران به شهرستان و همچنین کرایه و حمل بار با تریلی یخچالدار و اطلاع از هزینه ها با دفتر مرکزی باربری ایرانکس تماس گرفته و قیمت ها را به روز از پایانه باربری استعلام کنید .
نرخ کرایه تریلی ترانزیت ( نرخ کرایه حمل بار تریلی ) ، نرخ کرایه تریلی کمپرسی ، کرایه تریلی کفی دار و بغلدار را شرکت حمل بار ایرانکس ، متخصص حمل بار به تمامی شهرستان های کشور بخواهید .

هزینه ارسال بار با تریلی (ماشین سنگین) به شهرستان

حمل بار با تریلی تهران ( ۱۸ چرخ ) و تریلی کفی را به باربری تریلی تهران ایرانکس بسپارید تا مناسب ترین و کمترین هزینه و کرایه حمل بار با تریلی کفی از تهران به شهرستان در اختیارتان قرار گیرد .صاحبان کالا و تجار به دنبال باربری های تریلی دار تهران به شهرستان می گردند تا با کمک آن بتوانند نسبت به حمل بار خود با تریلی اقدام کنند . بعضی از بار ها به دلیل شرایط خاص باید با تریلی کفی جابجا شوند. مانند حمل تیرآهن ، بلوک های سیمانی و … .
یکی از دلایل این شرایط خاص ، طول بار می باشد که معمولا بارهایی با طول بیشتر از ۶ متر تا ۱۳/۶۰ را باید با تریلی کفی ۱۸ چرخ حمل نمود . از لحاظ وزنی هم بارهای با تناژ بالا از ۲۰ تن تا ۴۰ تن هم باید توسط تریلی و تریلی کفی ۱۸ چرخ جابجا شوند . بیشتر بار های تجاری از قبیل آهن آلات و کالاهای ساختمانی و کاشی و سنگ و بسیار دیگری از کالاهای دیگر از تهران با تریلی حمل می شوند. همچنین میتوانید برای کرایه تریلی دیگر شهرها از جمله کرایه تریلی در کرج و کرایه تریلی یخچالدار در یزد با ایرانکس در تماس باشید.

ترانزیت بار تریلی به اروپا

یکی از انواع حمل و نقل بین المللی بار ، حمل بار زمینی است که از طریق تریلی انجام می شود .جابجایی کالا از یک کشور به کشور دیگر تحت قوانین و مقرراتی که کشور مقصد دارد را باربری بین المللی گویند . انتقال کالا از یک کشور به کشوری دیگر توسط یک واسطه انجام می شود که شرکت های باربری و اتوبار بین المللی این کار را انجام می دهند . شرکتی که به عنوان واسطه عمل می کند و کالایی را از کشوری به کشور دیگر انتقال می دهد یک شرکت حمل و نقل بین المللی است . برای تعیین نرخ باربری بین المللی مهم است که بدانیم کالای ما از چه طریق به کشور دیگر ارسال می شود .
مسیرهای آذربایجان – گرجستان – دریای سیاه ، ارمنستان – گرجستان – دریای سیاه ، آذربایجان – داغستان – روسیه – بلاروس و … از جمله مسیرهایی است که در گذشته و حال برای حمل بار از آن ها از ایران به اروپا استفاده شده است .با نا امن شدن مرز ترکیه از این مسیرها برای حمل بار استفاده می‌ شود و این مسیرها هزینه‌ های حمل‌ و نقل را افزایش می‌ دهد ، به‌ طوری که ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار کرایه حمل کالا با کامیون و هزینه حمل بار با تریلی به سمت کشورهایی مانند آلمان و ایتالیا را افزایش می‌ دهد .
کامیون‌ های ایرانی برای عزیمت به اروپای شمالی از مسیر بلاروس استفاده می کنند . در گذشته برای حمل بار به اروپای مرکزی نیز از خاک ترکیه استفاده می‌ شد که با نا امن شدن مرزهای این کشور ، بار از ایران به اروپا از مسیرهای ذکر شده جابجا می‌ شود . تا زمانی که مرزهای ترکیه امن نشود از مسیرهای موازی برای حمل بار با تریلی به سمت اروپا استفاده می شود و این امر سبب افزایش قیمت حمل بار ترانزیتی شده است .
حمل انواع دستگاه ها صنعتی ، سنگ های بزرگ ، خودروهای بزرگ و سنگین و … با تریلی ترانزیت به سراسر ایران و دنیا با بهترین قیمت حمل بار با تریلی توسط شرکت باربری ایرانکس انجام میشود.

شماره تماس دفتر مرکزی باربری ایرانکس

۰۲۱-۵۵۲۰۴۰۰۶ خط ویژه ( ۲۰ خط )
۰۹۱۹۴۳۰۲۱۰۱


ما در ایرانکس علاوه بر کرایه تریلی، خدمات دیگری همچون کرایه نیسان در شهر تهران، کرایه نیسان یخچالدار و کرایه نیسان و وانت بار به شهرستان را ارائه میدهیم. همچنین بستری برای رانندگان عزیز در خصوص اعلام بار ماشین سنگین (تک، جفت، ترانزیت) در کانال تلگرام مهیا کرده ایم که میتوانند به آن مراجعه کنند.


شماره تماس باربری تریلی در تهران چند است؟

۰۲۱-۵۵۲۰۴۰۰۶

نرخ کرایه تریلی در تهران چگونه محاسبه می‌شود؟

نرخ کرایه تریلی ثابت نیست و نرخ کرایه بر اساس تاریخ و ساعت حمل ،‌ ترافیک تهران ،‌ تناژ بار ، توقف بار و... محاسبه می شود

کرایه تریلی برای حمل چه نوع بارهایی مناسب است؟

برای حمل بارهای عمومی مانند سنگ انواع دستگاه تیرآهن پروفیل و... از تریلی کفی استفاده می‌شود. برای حمل انواع بشکه، کیسه های گچ و ‌.... از تریلی لبه دار استفاده می‌شود. برای حمل بارهایی که نیاز به پوشش دارند از تریلی چادری استفاده می‌کنیم.

سایر خدماتی که ضمن کرایه تریلی می‌توانید درخواست دهید؟

خدماتی مانند مشاوره جهت حمل با کیفیت ، تهیه جرثقیل یا لیفتراک برای بارگیری یا تخلیه بار و تهیه کارگر جهت بارگیری و تخلیه ضمن کرایه تریلی برای شما قابل ارائه است.

 

 

خدمات باربری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!