پایانه باربری نسیم شهر استان تهران

پایانه باربری نسیم شهر

یکی از مهم‌ترین مراکز باربری تهران ، باربری نسیم شهر است. شاید برای شما هم سوال باشد که پایانه نسیم شهر کجاست؟ این پایانه باربری در اتوبان تهران – ساوه قرار دارد و روزانه تعداد زیادی از مردم، برای حمل بارهای خود مستقیما به این پایانه باربری نسیم شهر مراجعه می‌کنند تا از خدمات متنوع آن بهره‌مند شوند.

مردم می‌توانند متناسب با نیاز خود، خودروهای مختلفی درخواست کنند. هر نوع خودرویی که انتخاب شود و هر نوع باری که برای حمل و نقل در این پایانه به شرکت ایرانکس تحویل شود، به صورت تضمینی بدون کوچک‌ترین آسیبی در مقصد مورد نظر تحویل خواهد شد.

باربری نسیم شهر تهران

نسیم شهر در جنوب تهران قرار دارد و مرکز بخش بوستان شهرستان بهارستان محسوب می‌شود. این شهر تراکم جمعیتی به اندازه ۲۰۰۰۰۰ نفر دارد و صنایع و کارخانجات زیادی در آن فعالیت دارند. این شهر که بافت قدیمی دارد، در ابتدا شهر کوچکی بود اما به مرور زمان توسعه یافته است. به دلیل بافت صنعتی این شهر، حمل و نقل مرسوله‌های کوچک و بزرگ در آن بسیار زیاد است.

از جمله مهم‌ترین مسائلی که در حمل و نقل و باربری، خصوصا برای تولیدکنندگان و صنعت‌گرانی که در حال ارسال محصولات خود هستند، اهمیت دارد؛ دقت و حساسیت شرکت و تجربه و مهارت کارکنان است. با توجه به اینکه تعداد شرکت‌های باربری زیاد هستند، مردم تنها به شرکتی اعتماد می‌کنند که کیفیت و خدمات بهتری را ارائه می‌دهد. شرکت باربری ایرانکس در این زمینه سابقه درخشانی دارد.

معرفی خدمات ایرانکس در باربری نسیم شهر تهران

باربری ایرانکس برای راحتی مردمی که در نسیم شهر زندگی می‌کنند، غرفه‌ای را برای خود در پایانه نسیم شهر اختیار کرده است و خدمات مختلفی را ارائه می‌دهد. مهم‌ترین خدمات ایرانکس عبارت‌اند از:

  • ارائه بیمه نامه و بارنامه معتبر

هنگام باربری دریافت بیمه نامه حمل بار و صدور بارنامه جهت تضمین امنیت بارها بسیار اهمیت دارد. بنابراین هنگامی که درخواست حمل و نقل کالا و بارهای خود را دارید، بهتر است بیمه نامه نیز دریافت کنید تا در صورت به وجود آمدن هر گونه مشکلی، بتوانید از شرکت خسارت دریافت کنید.

  • دریافت مشاوره رایگان

کارکنان مجرب و آموزش دیده شرکت باربری ایرانکس با ارائه مشاوره رایگان می‌توانند درباره نحوه حمل و نقل، هزینه باربری، نوع خودروی مورد نیاز برای باربری و غیره به مشتریان مشاوره دهند، تا با انتخابی آگاهانه کالای آن‌ها با کمترین هزینه و بهترین کیفیت به مقصد برسد.

  • حمل بارهای سبک و سنگین

تمامی بارهای سبک و سنگین توسط این شرکت، در نسیم شهر قابل جابجایی است. ما با شبکه گسترده و تنوع بالای خودروهایی که در اختیار داریم، می‌توانیم متناسب با نیاز مشتریان و به بهترین شکل ممکن بارهای شما را جابجا کنیم.

  • حمل اثاثیه منزل

باربری نسیم شهر، با کارکنانی با تجربه علاوه بر حمل کالای تجاری و صنعتی می‌تواند در حمل اسباب و اثاثیه اداری و منزل نیز خدمات بسیار خوبی ارائه دهد.

  • جابجایی کالای سنگین با انواع خودروها مانند کامیون، تریلی ۱۰ چرخ و غیره

ما برای حمل بارهای سنگین و با حجم بیشتر، خودروهای مختلفی مانند کامیون، تریلی و غیره در اختیار داریم که متناسب با نیاز شما، در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

باربری و حمل بار در پایانه نسیم شهر

با توجه به اینکه تراکم جمعیت در نسیم شهر زیاد است و صنایع مختلفی در آن فعالیت دارند، بنابراین وجود پایانه حمل بار نسیم شهر می‌تواند تا حد زیادی مشکلات حمل و نقل مردم و صنعتگران را کاهش دهد. همچنین این پایانه باربری برای حمل بار در تهران و باربری بین شهری کاملا ایده‌آل است. روزانه بسیاری از مردم برای ارسال بارهای خود به تهران و یا حمل بار از تهران به شهرستان از شرکت‌های باربری که در آنجا فعالیت دارند، استفاده می‌کنند. رانندگان ما با استانداردهای حمل بار آشنا بوده و مرسوله شما را بدون کوچک‌ترین آسیبی تحویل خواهند داد.

آدرس باربری پایانه نسیم شهر

پایانه حمل و نقل نسیم شهر تهران در اصل در اتوبان تهران – ساوه و در نسیم شهر واقع شده است. برای ثبت سفارش خود و یا دریافت مشاوره رایگان می‌توانید با شماره تماس‌های شعبه پایانه نسیم شهر تماس حاصل فرمائید.

۰۲۱۵۵۲۹۷۳۹۳

۰۲۱۵۵۲۹۷۳۹۴

حضور آنی بار در پایانه نسیم شهر

شرکت ایرانکس در سایت پایانه باربری تهران و در پایانه باربری نسیم شهر، دارای غرفه فعال است، بنابراین اگر درخواستی توسط شماره تلفن پایانه نسیم شهر  اعلام شود، پایانه حمل و نقل کالای تهران با کمک سامانه‌های پیشرفته اعلام بار نسیم شهر، نزدیکترین وسیله درخواستی مشتری را به محل اعزام می‌کند تا از نظر وقت صرفه جویی شود و به صورت خیلی سریع به درخواست مشتریان پاسخ داده می‌شود .


شرکت باربری ایرانکس آماده ارائه خدمات باربری از شرق تهران است. جهت کسب اطلاع از نحوه دریافت خدمات با ما تماس بگیرید

خدمات باربری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!