هزینه حمل مبل به شهرستان

هزینه حمل مبل به شهرستان با وانت نیسان

هزینه حمل مبلمان و حمل و نقل مبلمان توسط وانت بار حمل مبلمان ، از مسائلی است که اغلب مردم با آن سر و کار دارند . اگر هم خریدار بخواهد مبل را برای شهرستان ارسال کند که نیاز به قیمت باربری تهران به شهرستان برای حمل بار به شهرستان با نیسان دارد . در ادامه هزینه حمل مبل به شهرستان را که در شرکت باربری ایرانکس با محاسبه نرخ کرایه حمل بار دقیق ، کارشناسی شده است را می بینیم .

باربری ایرانکس متخصص باربری و حمل و نقل مبلمان به شهرستان

هزینه حمل مبل

حمل مبل ( مبلمان ) توسط خودروهای وانت نیسان و کامیونت های مسقف به تمامی شهرستان های ایران

چنانچه قصد حمل مبل به شهرستان را دارید مشخصات مبل خود را به ما بدهید تا با درنظر گرفتن حجم آن خودروی متناسب جهت بارگیری و ارسال به آدرس شما اعزام شود .

خودروهای نیسان باربری حمل مبلمان ایرانکس مجهز به پتو و چادر برزنت و همچنین تجهیزات کامل جهت حفاظت از محموله ارسالی هستند .

شرکت ایرانکس در امر باربری مبل یافت آباد و حمل بار به شهرستان با وانت و نیسان ، در خدمت شما عزیزان است .

نرخ کرایه وانت بار بین شهری

هزینه ارسال مبل به شهرستان و نرخ کرایه وانت نیسان از تهران به بیش از 240 شهر ایران را از کارشناسان ایرانکس جویا شوید .

تعرفه کرایه کامیون

برای آگاهی از هزینه حمل بار به شهرستان با خاور و کامیونت و کامیون و تریلی ، هزینه حمل بار از بندرعباس به تهران و … با مشاوران ایرانکس تماس بگیرید .

شماره تماس دفتر مرکزی باربری ایرانکس

021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

0919-4302101

حمل بار به شهرستان با ارزان ترین نرخ کرایه وانت بار بین شهری و نرخ کرایه خاور

حمل مبلمان توسط کامیونت مسقف یا چادری

درصورتی که سفارش شما بیش از یک دست مبل و یا مبلمانی بیش از ظرفیت وانت نیسان می باشد خودروی متناسب جهت بارگیری سفارش شما کامیونت مسقف می باشد . کامیونت مسقف با دیواره های بلند اتاق و طول بیش از 5 متر با تجیزات کامل پتو و موکت جهت بارگیری به محل سفارش شما اعزام خواهد شد. جهت استعلام از نرخ کرایه کامیونت مسقف با شماره تماس هایی که در پایین این صفحه مشاهده مینمایید تماس گرفته و قیمت روز حمل مرسوله خود را از کارشناس صدور بارنامه مطلع شوید . با توجه به نوسان نرخ کرایه کامیونت در پایانه مرکزی حمل و نقل امکان تهیه لیست قیمت ثابت وجود ندارد .

شما می توانید از چند روز قبل جهت ارسال محموله خود قیمت تقریبی کرایه مقصد مورد نظر را از طریق بخش تماس با ما مطلع شوید و چنانچه ثبت سفارشتان را از چند روز قبل برای روز مقرر مشخص نمایید نرخ کرایه ثابت و صدور بارنامه بدون تغییر قیمت توافقی برای شما صادر میگردد .

نحوه بسته بندی مبل

هزینه حمل مبلمان

مطالب مرتبط

نرخ کرایه وانت بار تهران

حمل بار ارزان به شهرستان

نرخ باربری تهران

مقالات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!