حمل محصولات لبنی و پروتئینی

حمل محصولات لبنی

شرکت معتبر ایرانکس در زمینه حمل محصولات لبنی ، حمل بستنی، حمل گوشت و فراورده‌های گوشتی منجمد، حمل محصولات فسادپذیر، حمل مرغ، حمل فرآورده‌های دامی منجمد و حمل ماهی آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز است.

حمل انواع مواد پروتئینی در تهران و شهرستان

حمل محصولات فسادپذیر همچون لبنیات، گوشت، مرغ، سبزیجات و میوه‌جات، دارو، فراورده‌های گوشتی و انواع مواد غذایی فاسد شدنی، بدونکمک گرفتن از شرکتی با خدمات باربری یخچالدار ممکن نخواهد بود. شرکت باربری حمل مواد پروتئینی و لبنی یخچالدار ایرانکس می‌تواند هر نوع محموله‌ای که حمل آنها نیاز به برودت دارد، به تمامی نقاط کشور حمل کند. باربری حمل محصولات لبنی و پروتئینی یخچال دار تهران به شهرستان ایرانکس با به‌روزترین خودروهای دنیا و کنترل دما با دستگاه‌های ترموگراف و دیتالاگرا، به بهترین نحو حمل و نقل مواد پروتئینی را انجام می‌دهد.

حمل گوشت و فرآورده‌های گوشتی و دامی منجمد

امروزه بازار تولید و مصرف گوشت و فرآورده‌های گوشتی با هم فاصله دارند. مکان تولید گوشت و فرآورده‌های گوشتی و مکان مصرف آنها در نقاط مختلف کشور و دنیا گسترده شده‌اند. حمل گوشت و فراورده‌های گوشتی منجمد به روش مدرن اهمیت فراوانی دارد.

به همین دلیل حمل فرآورده‌های دامی منجمد، حمل و نقل گوشت و فرآورده‌های گوشتی به نقاط مختلف از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و از آنجایی که گوشت و فرآورده‌های گوشتی از بارهای فسادپذیر هستند، تخصص ویژه‌ای می‌خواهد تا به سلامت به مقصد برسد.

بیشترین تلفات در زمان پس از برداشت و توزیع محصول رخ می‌دهد. این خسارات بر مصرف کننده نهایی تأثیر می‌گذارد و ضررهای عمده‌ای برای مشاغل و فروشنده آنها ایجاد می‌کند. گوشت باید در بسته بندی‌های ضد آب نگهداری و حمل شود. برای جابه‌جایی و حمل و نقل دمای گوشت تازه زیر ۵ درجه و دمای گوشت منجمد ۱۲- درجه سانتی گراد است.

حمل مرغ در تهران و شهرستان

برای حمل بارهای فسادپذیر مانند مرغ از شهری به شهر دیگر باید از انواع ماشین‌های یخچالدار سبک و سنگین استفاده کرد. خودروهای حمل کالاهای فاسدشدنی، دارای سیستم‌های مختلف سرمازایی هستند.

حمل ماهی در تهران و شهرستان

در جابه‌جایی و حمل بار فاسد شدنی همچون ماهی، باید عناصر کلیدی همچون زمان جابه‌جایی، دمای کابین یخچال و رطوبت داخل یخچال را مد نظر قرار داد. هر نوع بی‌توجهی به یکی از موارد گفته شده و عدم رعایت شرایط استاندارد حمل بارهای فاسد شدنی، صدمات جبران‌ناپذیری را در انواع بار فاسد شدنی از جمله ماهی ایجاد می‌کند.

  • حمل ماهی در فواصل مکانی و زمانی زیاد، نیاز به یک سیستم پیچیده دارد و لازم است فرایند کنترل کیفیت در تمام مراحل رعایت شود.
  • در شرکت حمل محصولات لبنی و پروتئینی ایرانکس، ماهی‌های منجمد در دمای ۱۲ درجه زیر صفر و با خودروهای یخچالدار مجهز حمل می‌شوند.

حمل انواع لبنیات و فرآورده‌های لبنی در تهران و شهرستان

در شرکت حمل و نقل مواد پروتئینی و لبنی و پروتئینی ایرانکس، حمل و باربری لبنیات و حمل و نقل محصولات لبنی به مناطق مختلف تهران و دیگر شهرستان‌ها صورت می‌گیرد. حمل و نقل لبنیات در این شرکت با تمام تکنیک‌های لازم صورت می‌گیرد و شما میتوانید در زمینه باربری شهرستان به ما اعتماد کامل کنید.

حمل شیر و ماست

شرکت حمل حمل فرآورده‌های لبنی و پروتئینی ایرانکس، با خودروهای مخصوص حمل و باربری لبنیات، شیر و ماست را جابه‌جا می‌کند. همچنین در حمل و نقل لبنیات و حمل فرآورده‌های لبنی از جمله شیر و ماست از انواع روش‌های اصولی برگرفته از تجربه در امر حمل و نقل محصولات لبنی و کادر فنی مجرب بهره می‌گیرد.

حمل بستنی

در شرکت حمل محصولات لبنی و پروتئینی ایرانکس، برای حمل بستنی آن را درون خودرو با دمای مشخص قرار می‌دهند تا به مقصد برسد. البته لازم به ذکر است که مطمئن شوید که محصول ارسالی شما در مبدأ و هنگام سپردن به باربری، شرایط نگهداری را داشته است. بار بستنی پس از رسیدن به مقصد نیز باید در شرایط مناسب دمایی نگهداری شود.

وسایل نقلیه مناسب برای محصولات لبنی و پروتئینی

خودروهای شرکت معتبر ایرانکس برای حمل محصولات لبنی و پروتئینی عبارت‌اند از:

هزینه و نرخ حمل لبنیات و محصولات پروتئینی و عوامل مؤثر بر آن

هزینه و نرخ حمل لبنیات و محصولات پروتئینی در تهران و ارسال به شهرستان در شرکت ایرانکس به عوامل مختلفی بستگی دارد. مسافت طی شده، زمان حمل کالا، حجم و وزن کالا، تعداد کارگر مورد نیاز و عوامل بسیار دیگری نرخ حمل لبنیات و محصولات پروتئینی را مشخص می‌کند.

کرایه هر کارگر به ازای هر سه ساعت لحاظ می‌شود. مدت زمان حمل بار برای دستمزد کارگران با این روش محاسبه می‌شود. در کل کرایه حمل لبنیات و محصولات پروتئینی در خودروهای یخچالی به دلیل وجود یخچال و هزینه‌های اضافی همچون سوخت، از سایر خودروهای بدون یخچال بیشتر لست.

بیمه حمل بار فرآورده‌های لبنی و پروتئینی

تمامی فرآورده‌های لبنی و پروتئینی در طول مدت جابه‌جایی توسط شرکت باربری ایرانکس بیمه می‌شوند. شرکت ایرانکس طرف قرارداد با بیمه معتبر آسیا است. بیمه کردن بار مشتری خود نشانگر اعتبار باربری و حساسیت شرکت ایرانکس نسبت به بار مشتری بوده و همچنین وجود بارنامه و بیمه نامه معتبر خیال مشتریان را از بابت وسایل و اثاثیه خود راحت می‌کند.

ثبت سفارش جابه‌جایی و حمل بار محصولات لبنی و پروتئینی

شما برای ثبت سفارش جابه‌جایی و حمل بار محصولات لبنی و پروتئینی خود می‌توانید به سایت شرکت ایرانکس مراجعه کرده و یا با شماره تلفن‌های زیر تماس بگیرید.

خط ویژه دفتر مرکزی ایرانکس

۰۲۱-۵۵۲۰۴۰۰۶ خط ویژه ( ۲۰ خط )
همچنین می‌توانید از طریق این شماره همراه اقدام به سفارش خدمات حمل بار کنید.

۰۹۱۹۴۳۰۲۱۰۱

امتیاز دهی

مقالات

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x