کرایه ایسوزو یخچالدار

کرایه ایسوزو یخچالدار

آیا به دنبال یک ماشین باربری یخچالدار برای حمل مواد غذایی هستید؟ شرکت باربری ایرانکس با داشتن مجوز رسمی از سازمان حمل و نقل کشور، می‌تواند با کرایه ایسوزو یخچالدار، انواع مواد غذایی و بارهای حساس شما را با وزن‌ و حجم‌های متفاوت به نقاط مختلف کشور و مسیرهای طولانی ارسال کند. دمای داخل این یخچال‌ها برای حمل مواد غذایی مختلف مانند لبنیات، گوشت، مرغ و ماهی، دارو، نمونه خون، ارگان‌های زنده بدن جهت پیوند در پزشکی، واکسن، کنسانتره، ذرت، سبزی منجمد، بستنی، میوه و تره بار، تخم مرغ، فراورده‌های پروتئینی، سبزیجات، گل و گیاه و… ایده‌آل و قابل تنظیم است. با کامیونت ایسوز یخچالدار می‌توان انواع ماهی و میگوها را به صورت منجمد یا تازه از بنادر جنوب و شمال کشور به شهرستان‌های مختلف حمل کرد.

شرکت ایرانکس، مسافت‌‌های طولانی را توسط رانندگان مجرب خود تحت پوشش قرار می‌دهد و تضمین می‌کند کلیه مواد غذایی و دیگر مرسوله‌هایی که نیازمند دمای پایین در حمل و نقل هستند، در سریع‌ترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت به مقصد خواهند رسید.

همچنین با استفاده از بیمه‌نامه معتبر، مشتریان گرامی می‌توانند مطمئن باشند که در صورت بروز هر حادثه غیرقابل پیش‌بینی شرکت بیمه خسارت آن‌ها را پرداخت خواهد کرد.

خدمات حمل بار با انواع ایسوزو یخچالدار

حمل بار با ایسوزو یخچالدار برای مشتریانی توصیه می‌شود که بار آنها مواد غذایی و خوراکی باشد. با توجه به اینکه هنگام جابجایی این نوع بارها و کالاها احتمال فاسد شدن وجود دارد، باید از ماشین ایسوزو یخچالدار استفاده شود. یخچال‌های این ماشین‌ها، معمولا به دو صورت دمای بالای صفر و زیر صفر (تا ۳۰- درجه سانتی‌گراد) هستند.

مشتریان می‌توانند بارهای مورد نظر خود را به تمام نقاط کشور ارسال کنند و مرسوله خود را تا زمان رسیدن به مقصد، پیگیری کنند. همچنین به راحتی می‌توانند سفارش خود را به صورت آنلاین و یا از طریق شماره تماس‌های شرکت، ثبت کنند.

در باربری ایرانکس می‌توانید از کرایه ماشین یخچالدار (نیسان یخچالدار، کامیونت یخچالدار، تریلی یخچالدار و…) برای ارسال بارها متناسب با وزن آنها استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره و راهنمایی در انتخاب ماشین مناسب، با همکاران ما در ایرانکس تماس بگیرید.

کرایه و حمل بار با ایسوزو یخچالدار به شهرستان

شرکت باربری ایرانکس با چندین سال تجربه در زمینه باربری انواع بارهای مختلف، کارکنان خود را طوری آموزش داده است که می‌توانند بارهای فاسد شدنی مانند مواد غذایی، دارویی، فرآورده‌های گوشتی و محصولات دامی و لبنی و غیره را در سریع‌ترین زمان ممکن و با بالاترین استانداردهای حمل و نقل بین‌المللی به مقصد ارسال کنند. منظور از بارهای فاسد شدنی، بارهایی است که ممکن است در اثر تغییر دما، فشار و رطوبت خراب شده و قابلیت مصرف نداشته باشند. در باربری مواد فاسد شدنی، ۳ عامل بسیار اهمیت دارند که عبارت‌اند از:

  • زمان جابجایی
  • دمای یخچال
  • رطوبت داخل یخچال

این عوامل باید در یک ماشین باربری یخچالدار متناسب با باری که حمل می‌کند، تنظیم شوند تا بارها در سلامت کامل به مقصد برسند. همکاران ما با داشتن تجربه کافی در این زمینه، می‌توانند باربری این گونه بارها را بدون توجه به مسافت بین مبدأ و مقصد با بالاترین کیفیت و در صحت و سلامت کامل برعهده بگیرند.
ایسوزو مسقف یخچالدار یک گزینه ایده‌‌آل برای ارسال مواد غذایی و دارویی به شهرستان‌ها است. با این حال، علاوه بر ماشین مناسب، نقش راننده نیز در حمل و نقل این نوع کالاها بسیار پررنگ است. هنگام کرایه ایسوزو یخچالدار به شهرستان باید از کارکنان و افراد باتجربه استفاده شود تا هر گونه خسارات ناشی از تغییرات دما را به حداقل برسانند و بار و کالا را به صورت سالم به شهرستان مورد نظر برسانند. باربری بین شهری از هر نوع باربری اعم از خرده بار تا بارهای یخچالی تخصص ماست.

نرخ کرایه ایسوزو یخچالدار

نرخ کرایه ایسوزو یخچالدار نسبت به نرخ اجاره کامیونت ایسوزو بیشتر است. زیرا حمل این گونه بارها به حساسیت و دقت بیشتری نیاز دارد. با این حال، نرخ مشخصی برای آن از طرف اتحادیه تعیین می‌شود و ما با تعرفه‌های ارائه شده، خدمات خود را به مشتریان ارائه می‌دهیم. نوسانات و شرایط اقتصادی کشور باعث می‌شود که نتوانیم لیست قیمت باربری ایرانکس را در سایت قرار دهیم و از طرف دیگر، قادر به به‌روزرسانی روزانه قیمت‌ها نیستیم. قیمت باربری معمولا به مسافت مبدأ و مقصد، نوع مرسوله و حجم آن و برخی عوامل دیگر بستگی دارد. بهتر است برای اطلاع از هزینه و قیمت باربری تهران شرکت حمل بار ایرانکس با ما تماس بگیرید. همکاران ما در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما هستند.

بیمه نامه حمل بار ایسوزو یخچالی

به تمام مشتریان توصیه می‌شود هنگام باربری ایسوزو یخچالی حتما برای دریافت بیمه‌نامه اقدام کنند. زیرا حمل مواد غذایی کار حساسی است و با وجودی که رانندگان و کارکنان ایرانکس با دقت و وسواس بسیار زیادی انتخاب می‌شوند و کلیه آموزش‌های لازم در زمینه حمل این‌ قبیل بارها را پشت سر می‌گذارند، با این حال همیشه امکان وقوع اتفاقات غیر منتظره وجود دارد.

با داشتن بیمه‌نامه معتبر، در صورت به وجود آمدن هر گونه مشکلی برای محصولات و بارها مانند خراب شدن یخچال یا تأخیر در رسیدن به مقصد و در نتیجه فاسد شدن مواد غذایی و دارویی، ضربه یا آسیب غیرقابل جبران و… مشتری می‌تواند خسارت خود را به صورت کامل از شرکت بیمه دریافت کند. بیمه نامه حمل بار باربری ایرانکس تحت پوشش بیمه آسیا بوده که یک شرکت بیمه معتبر و باسابقه است.

توجه داشته باشید که اگر شرکت باربری دارای بیمه معتبر نباشد، به معنای این است که کار آن شرکت قانونی نیست و در صورت آسیب دیدگی بارها، شرکت مسئولیتی نمی‌پذیرد و در نتیجه مشتری ضرر بسیار زیادی متحمل خواهد شد.

شماره تماس باربری ایسوزو یخچالدار ایرانکس

در صورتی که سوالاتی دارید و یا برای دریافت راهنمایی برای انتخاب ماشین مناسب نیازمند مشاوره هستید، می‌توانید با مشاوران متخصص ایرانکس تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید. مشاوران ما درباره نحوه عملکرد شرکت اطلاعات کاملی در اختیار شما قرار خواهند داد تا با اطمینان خاطر بیشتری تصمیم‌گیری کنید. اگر می‌خواهید از خدمات و امکانات متنوع ما مطلع شوید، اگر هنوز نمی‌دانید کدام ماشین باربری برای شما مناسب است و یا هر سوال دیگری با ما تماس بگیرید.

خط ویژه دفتر مرکزی ایرانکس

۰۲۱-۵۵۲۰۴۰۰۶ خط ویژه ( ۲۰ خط )
همچنین می‌توانید از طریق این شماره همراه اقدام به سفارش خدمات حمل بار کنید.

۰۹۱۹۴۳۰۲۱۰۱

خدمات باربری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!