وانت بار اصفهان

وانت بار اصفهان

خدمات وانت بار اصفهان

خدمات وانت بار ایرانکس در سطح شهر اصفهان شامل حمل انواع اسباب و اثاثیه منازل مسکونی، حمل انواع بار و لوازم شهروندان عزیز اصفهانی در ابعاد و اندازه‌های مختلف در کوتاه‌ترین زمان ممکن است.

باید توجه داشته باشید که خدمات ارائه شده توسط ما کاملاً مطابق با ظرفیت خودرو و بر حسب استانداردهای تعریف شده خواهد بود. با این حال در صورتی که کالای مشتری بیش از حد معمول بزرگ و یا کوچک باشد، جای نگرانی نیست و شرکت ایرانکس با شبکه گسترده حمل و نقل خود، برای جلب رضایت مشتریان، هماهنگی‌های لازم برای انتقال کالا با سایر خودروهای شرکت را انجام خواهد داد.

افتخار ما این است که از کارکنانی آموزش دیده و باتجربه استفاده می‌کنیم و بالاترین سطح استاندارد حمل و نقل شهری و بین شهری را داریم. کالاهای شما با بسته‌بندی مناسب، با خوردهای مجهز و کارکنانی با تجربه جابه‌جا خواهند شد که احتمال ضربه، آسیب‌دیدگی و یا هرگونه خرابی را به صفر می‌رساند.

وانت بار در تمام مناطق اصفهان

شرکت ما مفتخر است که با وانت بارهای خود تمام مناطق اصفهان را تحت پوشش قرار داده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن کلیه درخواست‌های ارسالی را پشتیبانی می‌کند. برای مثال اگر منزل مسکونی شما در منطقه صفه باشد و قصد حمل بار تا منطقه کاوه را داشته باشید، ایرانکس در کوتاه‌ترین زمان ممکن، مرسوله شما را بدون کوچک‌ترین آسیب جابه‌جا خواهد کرد.

ما بر این اصل تکیه داریم که اولویت همیشه در جلب رضایت مشتریان از خدمات وانت بار خلاصه می‌شود و حمل کالاها کاملاً با نظارت مشتریان و به وسیله کارکنان با تجربه و آموزش‌دیده صورت می‌گیرد. کارکنان ما کلیه پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کرده و همچنین بالاترین سطح کیفیت را در حمل ونقل خواهند داشت. ما به شما اطمینان می‌دهیم که برای هر منطقه‌ای، در هر زمانی از شبانه‌روز به خدمات وانت بار و نیسان بار اصفهان نیاز داشته باشید، شرکت ایرانکس از شما پشتیبانی خواهد کرد و می‌توانید بدون دغدغه و با اعتماد و اطمینان‌خاطر کامل کالاها و مرسولات خود را به همکاران ما تحویل دهید و مطمئن باشید در کوتاه‌ترین زمان کالای مورد نظر را در مقصد تحویل خواهید گرفت.

وانت بار اصفهان بزرگمهر

اگر در منطقه بزرگمهر ساکن هستید و قصد جابه‌جایی بار یا کالا به سایر محلات را دارید، شرکت ایرانکس با خدمات وانت‌ بار خود در خدمت شماست. همکاران ما در منطقه بزرگمهر اصفهان هرگونه بار و کالای شما را به سرعت و با دقت به هرکجایی که تمایل داشته باشید، منتقل می‌کنند. همچنین همشهریانی که ساکن دیگر مناطق اصفهان هستند نیز می‌توانند با استفاده از خدمات ایرانکس در کوتاه‌ترین زمان کالای خود را به منطقه بزرگمهر ارسال کنند.

وانت بار اصفهان حکیم نظامی

با توجه با همجواری محله حکیم نظامی با مناطق مرکزی اصفهان، شرکت ایرانکس در این منطقه نیز خدمات وانت‌بار خود را در اختیار تمامی همشهریان و هم میهنانگرامی مسلمان و برادران ارامنه قرار خواهد داد. ما کالاهای شما را فارغ از محتوا در هر مقصدی که بخواهید، تحویل می‌دهیم. کافی است با ما تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

وانت بار اصفهان کاوه

با توجه به اینکه پایانه کاوه اصفهان جزو مکان‌های اصلی حمل بار با اتوبوس‌ها به شمار می‌رود، شرکت ما در کوتاه‌ترین زمان، حتی با وجود ترافیک سنگین می‌تواند کالای شما را حمل و به تعاونی مورد نظرتان تحویل دهد یا کالای شما را از پایانه کاوه تحویل گرفته و به دستتان برساند.

وانت بار اصفهان امام خمینی

گر مالک کسب و کاری در دروازه تهران یا میدان امام هستید یا در این محله اقامت دارید، برای ارسال کالاهای خود کافی است با وانت‌بار ایرانکس تماس بگیرید. وانت بار اصفهان امام خمینی کالای شما را با بالاترین حد کیفیت به هرکجای شهر منتقل خواهد کرد و یا محموله‌های شما را از سطح شهر دریافت کرده و در این محل به دستتان می‌رساند.

وانت بار اصفهان سه راه سیمین

شرکت ما در سه راه سیمین اصفهان نیز آماده خدمت‌رسانی به همشریان عزیز بوده و مردم خوب اصفهان به راحتی می‌توانند کالای خود را با وانت‌ بار سه راه سیمین به مقاصد مختلف و مورد نظر خود ارسال کنند و یا برعکس! کالای خود را از هر نقطه در سطح شهر به کمک ایرانکس در سه راه سیمین تحویل بگیرند.

وانت بار اصفهان بهارستان

شرکت ایرانکس با افتخار اعلام می‌کند بر اساس اصول خود که جلب رضایت مشتریان است، تمامی مناطق اصفهان را تحت پوشش خود دارد و منطقه بهارستان نیز از این قاعده مستثنی نیست. وانت بار اصفهان ایرانکس آماده است که تمامی کالاهای شما را در هر ابعاد و حجمی با بالاترین استانداردهای حمل و نقل در کوی بهارستان تحویل گرفته و یا از سراسر اصفهان به این منطقه ارسال کند.

وانت بار اصفهان پروین

با توجه به تقاضای بیشمار همشهریان عزیز در منطقه پروین، ایرانکس خدمات‌رسانی خود را با وانت‌ بار در این منطقه نیز راه‌اندازی کرده است. کلیه مرسولات شما در کمترین زمان ممکن و بدون کوچکترین آسیب و صدمه در منطقه پروین به دست‌تان خواهد رسید. همچنین اگر ساکن منطقه پروین اصفهان هستید، همین حالا برای ارسال کالاهای خود با ایرانکس تماس بگیرید.

نرخ کرایه وانت بار درون شهری اصفهان

قیمت باربری اصفهان، طبق نرخ مصوب اتحادیه بوده و برای کلیه کالاهای شما از بسته‌بندی مخصوص استفاده خواهد شد. این قیمت بر اساس کیلومتر طی شده، وزن کالا و نحوه بسته‌بندی و طبق تعرفه‌های مشخص شده از سوی اتحادیه محاسبه می‌شود. برای اطمینان می‌توانید قبل از درخواست سرویس، با شرح کالاهای مورد نظر برای همکاران ما در ایرانکس و همچین مشخص کردن مبدأ و مقصد از قیمت حدودی حمل و نقل مطلع شوید.

وانت بار اصفهان به شهرستان

ما مفتخریم اعلام کنیم شرکت ایرانکس این توانایی را دارد با وانت بارهایی که در اختیار دارد کلیه وسایل، اثاثیه منزل، مبلمان، جهیزیه عروس و یا هر نوع کالای دیگر را به صورت تضمینی به سایر شهرستان‌ها و استان‌های همجوار اصفهان ارسال کند. کلیه خودروهای وانت بار اصفهان که در مسیر شهرستان رفت و آمد می‌کنند، مجهز به پتو و ضربه‌گیر و طناب هستند و ما تضمین می‌کنیم که مرسوله شما بدون کوچکترین آسیبی در محل تحویل خواهد شد.

همچنین راننده‌ها و پرسنل ما کلیه پروتکل‌های بهداشتی را تمام و کمال رعایت کرده و بر اساس استانداردهای بهداشتی وزارت بهداشت و ستاد پیشگیری از کرونا عمل می‌کنند و در تمام لحظات جابجایی بار، از ماسک استفاده خواهند کرد و پس از هر ارسال و تحویل بار، خودرو ضدعفونی خواهد شد.


چنانچه برای ارسال بار خود نیاز به بارنامه دارید، میتواند از شرکت باربری ایرانکس نیز درخواست صدور بارنامه کنید.


 

لیست قیمت وانت بار اصفهان به شهرستان

همانطور هم که در بالا و در قیمت حمل بار در سطح شهر اشاره کردیم، تعرفه ارسال کالا با وانت بار اصفهان به دیگر شهرستان‌ها نیز بر اساس میزان بار و مسافت شهر مورد نظر تعیین می‌شود و همینطور اگر برای جابجایی بار نیاز به کمک کارگر باشد، هزینه آن بر قیمت تمام شده افزوده می‌شود. برای اطلاع از قیمت‌ها می‌توانید با شرکت تماس بگیرید، همکاران ما در ایرانکس پاسخگوی شما خواهند بود.

شماره تماس وانت بار اصفهان ایرانکس

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ما می‌توانید با شماره تماس وانت بار اصفهان ایرانکس تماس حاصل کنید.

می‌توانید از طریق این شماره همراه اقدام به سفارش خدمات حمل بار کنید.

۰۹۱۳-۵۷۲۴۰۴۲

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات ایرانکس می‌توانید با خط ویژه دفتر مرکزی این شرکت تماس حاصل کنید.
۰۲۱-۵۵۲۰۴۰۰۶ خط ویژه ( ۲۰ خط )

باربری و حمل بار اصفهان

باربری اصفهان

کلیک کنید 

نیسان بار بین شهری اصفهان

نیسان بار بین شهری اصفهان

کلیک کنید 

خدمات باربری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!