چه نوع باری را می توان با نیسان حمل کرد؟

چه نوع باری را می توان با نیسان حمل کرد؟- حمل انواع بار با نیسان

یکی از وسائل نقلیه حمل و نقل که چه بصورت برون شهری و چه درون شهری مورد استفاده قرار می گیرد کامیونت و وانت های نیمه سنگین هستند. از جمله وانت نیسان که بخاطر ساختار فنی و قدرت موتور که توان حمل تا دو تن بار را نیز به راحتی دارد. این امر موجب گردیده تا به عنوان گزینه مناسبی جهت باربری و حمل بارهای نیمه سنگین انتخاب گردد. در نوشته پیش رو از ایرانکس در مورد این که چه نوع باری را می توان با نیسان حمل نمود و  حمل انواع بار با نیسان توضیحاتی ارائه خواهیم داد.

حمل بار با خودرو های وانت

امروزه برای جابجایی بارهای سبک در محدوده درون شهری و برون شهری استفاده از خودروهای وانت مرسوم گردیده. اتفاقا بخاطر نوع ساختار این نوع خودروها و عدم محدودیت خاص در شهر استقبال زیادی از آنها می شود. اگر بخواهیم برای باربری با وانت مزایایی را در نظر بگیریم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • امکان جابجایی کالا و بار با وزن کم در سطح شهر و خارج از شهر
  • امکان جابجایی بار در محل هایی که امکان استفاده از کامیونت و کامیون وجود ندارد
  • امکان پخش کالاهای تجاری در سطح شهر
  • امکان جابجایی لوازم و اثاثیه منزل و اداری
  • و دیگر موارد.

چه نوع باری را می توان با نیسان حمل کرد؟

با توجه به ابعاد و قدرت موتوری وسایل نقلیه باری (وانت ) می توان گفت کارایی این نوع خودروها متفاوت می باشد.  یکی از خودروهایی که دارای ابعاد مناسب و قدرت موتوری نسبتا بالایی می باشد خودرو نیسان وانت می باشد که در حمل و جابجایی درون و برون شهری مورد استفاده قرار می گیرد.  اگر بخواهیم پیرامون حمل انواع بار با نیسان توضیح بیشتری بدهیم بایست بگوییم حمل بار با نیسان به سه روش صورت می گیرد و انواع بارهایی که با نیسان می توان جابجا کرد عبارتند از:

حمل با نیسان وانت:

از جمله نیسان های موجود در جامعه که کار حمل و نقل شهری و بین شهری را انجام می دهند نیسان وانت می باشد. این نیسان ها دارای اتاق های وانت در قسمت پشتی خودرو می باشند و انواع بارها از جمله:

لوازم منزل مانند یخچال، کولر،  و غیره را به راحتی جابجا می کنند‌. جابجایی کالاهای تجاری سبک و محدود در سطح شهر و حتی بین شهری نیز با حمل انواع بار با نیسان انجام می گردد.

توزیع اجناس فروشگاهی در سطح شهر و حتی برای نمایندگی ها در شهرهای مختلف و جابجایی محصولات کشاورزی و باغی نیز با این خودرو است.

از وانت نیسان به عنوان بهترین گزینه استفاده می شود. این بخاطر ابعاد و امکان مانور حرکتی در مسیرهای خاکی و کوچه باغ ها می باشد که نسبت به باربری کامیون و کامیونت راحت تر  و بهتر است.

حمل انواع بار با نیسان کمپرسی

از جمله مواردی که می توان برای حمل و نقل و جابجایی به آن اشاره نمود استفاده از نیسان کمپرسی می باشد. با توجه به تغییراتی که در قسمت بار این خودرو انجام می گردد بخش بار خودرو نیسان حالت کمپرسی به خود گرفته و گزینه مناسبی جهت جابجایی محدود مصالحی مانند ماسه، گچ، سیمان، نخاله های ساختمانی و دیکر موارد می باشد.

خودرو نیسان بخاطر ساختار و قدرت موتوری، ابعاد و امکان تردد در محل هایی که امکان عبور و مرور کامیون و کامیونت نیست گزینه مناسبی جهت انجام این گونه حمل و نقل ها می باشد‌.

حمل انواع بار با نیسان یخچال دار

از جمله مواردی که با تغییر در اتاق پشتی و قسمت بار نیسان انجام می گیرد. از این خودرو به عنوان حمل کننده مواد فاسد شدنی مانند گوشت، محصولات دریایی و دارو نیز استفاده می گردد. در این مدل از خودروهای نیسان با نصب اتاق یخچال دار در قسمت بار تغییر کاربری داده و گزینه مناسبی برای حمل کالاهای فاسد شدنی می باشد. همانگونه که گفته شد امروزه از این مدل نیسان برای حمل گوشت و مرغ از کشتارگاه و توزیع در شهر استفاده می گردد.

همچنین استفاده از نیسان های یخچال دار برای حمل محصولات دریایی مانند ماهی و میگو از مناطق بندری به بخش های داخلی کشور نیز به عنوان گزینه مناسب استفاده می گردد. در مورد نیسان های یخچال دار می توان به استفاده در کارخانه های لبیناتی و بستنی سازی جهت حمل در سطح شهر و برخی متاطق بین شهری نیز اشاره نمود.

نکات مهم باربری نیسان بین شهری

در مورد استفاده از نیسان برای جابجایی بار می توان به موارد دیگری اشاره نمود که بیشتر جنبه استفاده درون شهری دارد. مانند حمل انواع بار با نیسان برای جابجایی میلگرد های ساختمانی، جابجایی یونولیت های ویژه استفاده در سقف، منابع آب فایبرگلاس و فلزی و دیگر موارد این چنینی. بخاطر قدرت بالای مانور این خودرو خصوصا در معابر قدیمی شهر گزینه مناسبی می باشد.

نکته دیگر در مورد استفاده از نیسان می توان به یدک کش نمودن این خودرو جهت استفاده در امداد خودرو می باشد که با تغییر کاربری و دریافت مجوز می توان از این خودروها جهت خدمات رسانی در سطح شهر و بین شهری استفاده نمود.

سخن آخر

با توجه به گفته های مقاله درباره حمل بار با نیسان ، یکی از گزینه های مناسب حمل و نقل خصوصا برای داخل شهر خودرو نیسان می باشد. این خودرو با توجه به قدرت موتوری که امکان حمل بار تا وزن دوتن را می دهد. پس گزینه مناسبی قلمداد می شود. اگر قصد فعالیت در زمینه جابجایی بار خصوصا در سطح شهر را دارید از این مدل خودرو می توانید استفاده کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

مقالات

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x