وانت بار تبریز

شرکت باربری و حمل بار ایرانکس در جهت ارائه خدمات وانت بار در تبریز برای حمل بار از مبدا تبریز به کلیه شهرستان های سراسر ایران برای حمل انواع بار و خرده بار تبریز به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز است . برای اطلاع از کرایه وانت بار تبریز با کارشناسان ما تماس بگیرید.

لیست باربری های تبریز شامل باربری تریلی تبریز ، باربری فخر تبریز و باربری ترقی تبریز را میتوانید از طریق مرورگر یا اینترنت سرچ نمایید و از طریق تماس تلفنی با مسئول باربری های نامبرده از شرایط و نحوه خدمات و تعرفه آنها بهرمند شوید .

در صورتیکه تمایل به سفارش حمل بار به این باربری ( ایرانکس ) را دارید با شماره های دفتر مرکزی ثبت سفارشات باربری ایرانکس تماس حاصل فرمایید .

وانت بار تبریز

شماره تماس باربری ایرانکس

۰۲۱-۵۵۲۰۴۰۰۶   خط ویژه ( ۲۰ خط )

۰۹۱۹-۴۳۰۲۱۰۱

کرایه وانت بار در تبریز

تعرفه کرایه وانت بار تبریز با توجه به مقدار مسافت از مبدا تا مقصد مورد نظر سفارش دهنده متغیر است و جهت اطلاع و استعلام دقیق نرخ کرایه وانت بار تبریز بهتراست از طریق تماس تلفنی با دفتر باربری اسعلام گرفته شود اما بهتر است بدانید که این کرایه ها  از ۳۰ هزار تومان تا ۷۰ هزار تومان برای داخل شهر تبریز محاسبه و بارنامه می شود .

وانت بار بین شهری تبریز

وانت بار بین شهری ایرانکس جهت ارسال بار از تبریز به شهرستان اغلب از خودروی نیسان استفاده میکند اما لازم به ذکر است که استفاده نیسان به جای وانت پیکان تاثیری در کرایه بار بین شهری ندارد و قیمتها یکسان هستند .

از این رو توصیه ما به مشتریان این است که به منظور اطمینان خاطر از روند ارسالی خود و استفاده مطلوب ازتجهیزات پوششی و حفاظت (چادر و نایلون و …) و بیمه حمل بار حتی الامکان بارهای خود را با وانت نیسان به شهرستان مورد نظر خود ارسال نمایند .

جهت استعلام نرخ کرایه نیسان بار شهرستان با ما تماس بگیرید .

از لیست قیمت ایرانکس نیز می توانید قیمت باربری تهران به شهرستان و کرج به شهرستان را ببینید .

وانت بار و باربری در شهرک های صنعتی تبریز

تبریز به عنوان یک شهر صنعتی ، دارای شهرک های صنعتی متعددی است که باربری ایرانکس در امر باربری و وانت بار در این شهرک های صنعتی فعالیت می کند .

باربری ایرانکس در زمینه های باربری شهرک صنعتی شهید سلیمی ، باربری شهرک صنعتی رجایی ، باربری شهرک صنعتی پتروشیمی ، باربری شهرک صنعتی چرم شهر تبریز ، باربری شهرک صنعتی ریحانه ، باربری شهرک صنعتی سعید آباد تبریز ، باربری شهرک صنعتی مصنوعات فلزی تبریز و دیگر شهرک های صنعتی تبریز آماده ارائه خدمات به هموطنان گرامی است .

مطالب مرتبط

باربری تبریز

باربری یخچالدار تبریز

وانت بار ارومیه

4.9/5 - (14 امتیاز)

خدمات باربری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!