بسته بندی و حمل تلویزیون برای اسباب کشی

نحوه حمل تلویزیون در اسباب کشی

تلویزیون ها احتمالا یکی از گرانترین وسایل خانگی هستند که می توانید بخرید و شکننده ترین آنها هستند. به همین دلیل ، جابجایی تلویزیون بین مکان های مختلف مخصوصا اسباب کشی تلویزیون همیشه آسان نیست. چه شما یک فروشنده تلویزیون باشید که نیاز دارد این محصولات ظریف را به مشتریان تحویل دهد یا یک فردی که باید وسایل منزل خود را به خانه جدیدی منتقل کند ، اگر می خواهید نحوه حمل و نقل تلویزیون را بفهمید ، موارد خاصی وجود دارد که باید بدانید . در اینجا چند نکته و سوال برای بسته بندی و نحوه حمل تلویزیون در اسباب کشی هستند: آیا تلویزیون می تواند روی زمین قرار بگیرد یا اینکه باید همیشه قائم باشد؟ بهترین راه برای محافظت از تلویزیون در هنگام حرکت چیست؟ آیا شما به یک شرکت حرفه ای برای حمل تلویزیون در اسباب کشی احتیاج دارید و اگر چنین است ؟

  • نحوه آماده سازی تلویزیون برای اسباب کشی

اولین کار در حمل تلویزیون ال ای دی و ال سی دی در اسباب کشی ، جدا کردن کابل ها ست . کابل های برق و آنتن  را از تلویزیون جدا کرده و با چسب محکم کنید . این کار از خط و خش دار شدن احتمالی تلویزیون توسط سیم ها ، جلوگیری می کند . برای بسته بندی تلویزیون برای اسباب کشی لبه های چهارگوشه تلویزیون بسیار آسیب پذیر هستند . در ابتدا برای محافظت از تلویزیون  ال ای دی یا ال سی دی ، این چها لبه را بوسیله پارچه نرم و زدن لنت برق محافظت نمائید . از چسب نواری و یا کاغذی استفاده نکنید . پایه تلویزیون ها هم از حساسیت خاصی برخوردار هستند . برای اینکه از ضربه خوردن به پایه هم جلوگیری شود ، به طور جداگانه آن را در میان پارچه یا حوله نرم می پوشانیم و با طناب می بندیم . براکتهای دیواری و یا میزهای تلوزیون معمولا از انواع ازان قیمت و دارای لبه های تیز هستند . با بردیدن مقوا و قرار دادن آن بین بدنه و براکت از خط افتادن تلوزیون جلوگیری می کنیم و حمل تلویزیون در اسباب کشی را ایمن می کنیم . تمام سیم ها و کابل های ارتباط را در پشت تلوزیون مرتب نماید و با چسب شیشه ای محکم کنید .

حمل تلویزیون در اسباب کشی

 

  • نحوه بسته بندی صحیح تلویزیون در اسباب کشی

شاید مهمترین قسمت برای اطمینان از رسیدن دستگاه در وضعیت مناسب به مقصد ، بسته بندی تلویزیون برای اسباب کشی باشد. با بسته بندی دقیق صفحه نمایش ، اطمینان حاصل کنید که هنگام جابجایی خسارتی به دستگاه وارد نمی شود و حمل تلویزیون در اسباب کشی با سلامت کامل انجام می گیرد . در اینجا دقیقاً نحوه بسته بندی تلویزیون برای اسباب کشی آمده است . برای آموزش حمل تلویزیون ال ای دی در اسباب کشی و آموزش حمل تلویزیون ال سی دی در اسباب کشی  به نکات زیر توجه نمایید : مواد بسته بندی لازم را در دسترس قرار دهید . مطمئن شوید جعبه تلویزیون کاملاً مناسب صفحه نمایش شما باشد. لبه های چهارگوشه تلویزیون بسیار آسیب پذیر هستند . در ابتدا برای محافظت از تلویزیون  ال ای دی یا ال سی دی ، این چهار لبه را بوسیله پارچه نرم و زدن لنت برق محافظت نمائید. از چسب نواری و یا کاغذی استفاده نکنید .این کار سبب می شود تا در اطراف لبه های دستگاه به عنوان یک مانع محافظ عمل کند. صفحه را در فوم یا کاغذ بسته بندی بپیچید . جعبه را با نوار بسته بندی محکم ببندید . اگر نیاز است ، جعبه بسته شده را به یک کارتن محکم دیگر انتقال دهید. اگر فضای خالی بین جعبه ها وجود دارد ، آن را با مواد پر کننده پر کنید تا از هر گونه حرکت جلوگیری شود. جعبه دوم را ببندید.  بسته خود را به درستی برچسب بزنید. مطمئن شوید که با استفاده از فلش نشان می دهد که بسته به کدام سمت بالا بایستد و “شکننده” و “با دقت باز شود ” را بنویسید. بسته را با طناب محکم کنید تا هنگام حمل و نقل ثابت بماند .


بیشتر بخوانید : نحوه بسته بندی ظروف و وسایل شکستنی برای اسباب کشی


 

  • جعبه مناسب بسته بندی تلویزیون برای اسباب کشی

در ادامه آموزش حمل تلویزیون ال ای دی و ال سی دی در اسباب کشی ، اگر کارتن خود تلویزیون موجود است که کافی است تلویزیون را با نایلونهای حباب دار که بهترین چیز برای محافظت وسایل شکستنی در حمل و نقل است ، کاملا پوشانده و بعد به همراه یونولیت های نگهدارنده تلویزیون که در جعبه خود تلویزیون ها موجود است ، داخل جعبه بگذارید . اگر جعبه تلویزیون در دسترس نیست ، تمام سطح تلویزیون را با حوله و پارچه نرم کاملا بپوشانید و بعد با کمک نایلون حباب دار محافظ ، تلویزیون را کاملا پوشانده و با چسب ، محکم کنید . در انتها درب جعبه را با چسب  نواری پهن ، کاملا ببندید . اگر باز هم نگران آسیب به تلویزیون هستید ، جعبه را هم در میان پارچه یا حوله نرم بپیچید .

بسته بندی تلویزیون در اسباب کشی

  • تجهیزات مناسب حمل تلویزیون در اسباب کشی 

مطمئناً بسته بندی مناسب تلویزیون برای حمل و نقل به این معنی است که شما به چند وسیله برای بسته بندی تلویزیون برای اسباب کشی نیاز خواهید داشت. قبل از شروع آماده سازی ، مطمئن شوید که موارد زیر را در دسترس دارید: جعبه تلویزیون جعبه محکم اضافی چسب بسته بندی نشانگر نایلون های حباب دار طناب ، حوله و پارچه مواد محافظ مانند بسته بندی فوم  ممکن است بعد از خرید تلویزیون ، جعبه آن را دور انداخته باشید . در این صورت ، ممکن است از خود بپرسید که چگونه می توان تلویزیون را بدون جعبه حمل کرد. نگران نباشید . روش های زیادی برای خرید جعبه های مستحکم و مواد بسته بندی مثلا از فروشگاه های مواد غذایی وجود دارد.


بیشتر بخوانید : چیدمان صحیح اثاثیه در ماشین باربری هنگام اسباب کشی


 

  • محل امن برای تلویزیون در کامیون یا ماشین حمل بار

اگر فقط یک نکته باید در مورد نحوه حمل و نقل ایمن تلویزیون بدانید ، این است: نحوه قرار گرفتن تلویزیون در اسباب کشی . تا آنجا که ممکن است ، تلویزیون باید در تمام مراحل در وضعیت ایستاده قرار گیرد. به این دلیل که در حالی که در حال انتقال است ، صفحه نمایش حرکت و لرزش زیادی خواهد داشت . اگر به صورت ایستاده باشد ، آسیب کمتری می بیند. تلویزیون را در حالت ایستاده در ماشین حمل بار قرار دهید تا آسیب نبیند . اگر محدودیت در فضا داشتید ، تلویزیون را به کف طوری بخوابانید که شیشه آن در پایین قرار گیرد .

 

  • حمل تلویزیون در اسباب کشی چگونه انجام می شود؟

 ارسال تلویزیون به زمان ، انرژی و برنامه ریزی دقیق نیاز دارد . اگر ترجیح می دهید این کار را به افراد حرفه ای بسپارید ، توصیه می کنیم با شرکتی کار کنید که در این زمینه تخصص کافی دارد و کارکنان با تجربه و آموزش دیده ، روش حمل تلویزیون در اسباب کشی را انجام می دهند . خوشبختانه ، شبکه گسترده حمل و نقل شرکت باربری ایرانکس ، یافتن بهترین شرکت حمل و نقل را برای  شما ، آسان می کند. با انتخاب ایرانکس ، می توانید مطمئن باشید که بار شما به سلامت به مقصد خواهد رسید .

چنانچه قصد حمل اثاثیه و اسباب کشی به شهرستان را دارید، باربری ایرانکس به شما بهترین و ویژه‌ترین خدمات را ارائه خواهد کرد. کافی است با ما تماس بگیرد.  

3.7/5 - (3 امتیاز)

مقالات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!