نیسان و وانت بار برگشتی تهران به شهرستان

نیسان برگشتی از تهران به شهرستان

بورس نیسان برگشتی تهران به شهرستان و بالعکس : برخی رانندگان نیسان به دنبال بار برای نیسان در کانال اعلام بار نیسان تلگرام ( کانال اعلام بار نیسان وانت ، اعلام بار نیسان اصفهان ، کانال تلگرام اعلام بار نیسان مشهد ، کانال تلگرام نسیم بار و … ) برای باربری نیسان به شهرستان و اعلام بار ایسوزو هستند . از این رانندگان عزیز دعوت می شود که در کانال و گروه تلگرام اعلام بار نیسان سامانه حمل بار ایرانکس عضو شوند .


کانال اعلام بار نیسان و وانت نیسان باربری شرکت ایرانکس


نرخ کرایه نیسان با تعرفه ارزان تر نسبت به دیگر باربری ها در ایرانکس

شاید بخواهید بدانید منظور دقیق از نیسان برگشتی یا وانت برگشتی چیست و چه تفاوتی با دیگر خدمات حمل بار توسط وانت بارها و اتوبارهای کلان شهرها و سراسر ایران دارد؟

امروزه راهکارهای مقرون به صرفه ای برای باربری به شهرستان وجود دارد و مطمئنا اکثر مردم جامعه از این روش خدمات آگاه نیستند و اغلب محموله خود را با هزینه های بسیار بالا توسط باربری ها و آژانس های تاکسی بار تلفنی یا وانت بار تلفنی شهر خود جابجا می کنند .

بار برگشتی چیست؟

 نیسان برگشتی یا بار برگشتی به بارهایی گفته می شود که از شهری به شهر دیگر توسط رانندگان و خودروهای مختلف حمل می شوند  که پس از تخلیه به دنبال بار زدن به سمت شهر خود و یا مسیری نزدیکی شهر خود هستند تا مسیر برگشت را خالی برنگردند و به همین منظور به باربری هایی مراجعه می کنند که به دلیل قیمت های مناسب تر آنها نسبت به دیگر رقبا ، تعداد سفارش بالاتری دارند و پس از مراجعه به این باربری ها در مدت زمان کمی بار شهر مورد نظر خود را دریافت نموده و به شهر خود یا مقصد مورد نظر خود باز می گردند .

شاید پرسشی به ذهنتان برسد و آن این است که آیا راننده با آن کرایه کم حاضر به بارگیری و حمل آن می شود و اصلا برای او و باربری ها صرف دارد یا خیر ؟

در جواب باید بگوییم درست است که کرایه از حد متعارف خود پایین تر است اما از آنجایی که زمان برای راننده خیلی مهم است و نمی تواند زمان زیادی را جهت بارگیری در شهر مقصد بماند و باید زودتر به شهر مورد نظر خود بازگردد ، از این رو یا باید تصمیم بگیرد که مسیر بازگشت را خالی برگردد و یا اینکه تن به توافق با کرایه برگشتی باربری بدهد و این تصمیم را نسبت به تصمیم اولی در ارجعیت امر بگذارد .

نکته مهم این است که باربری های نیسان برگشتی هم سود زیادی از این نوع بارها ندارند و ازجایی که کرایه نهایی اعلام شده به مشتریان خود زیر تعرفه معمول خود می باشد از این رو با سود کمتری اقدام به صدور بارنامه می نمایند .

مزایای استفاده از نیسان و وانت بار برگشتی برای حمل بار

  • از مزیت های این روش نسبت به کرایه نیسان و وانت بار شهرستان این است که سود و کرایه نهایی برای راننده و باربری کمتر می شود اما تعداد سفارشات بالا می رود و هم مشتری با این کرایه ها راغب تر است بار خود را به این باربری ها سفارش دهد و هم راننده مدت زمان زیادی را برای بار زدن به شهر مورد نظر خود صرف نمی کند و مجبور نمی شود که بدون بار برگردد .
  • از طرفی باربری ها هم وقتی تعداد بارشان زیادتر می شود در نهایت رضایت بیشتری نسبت به کرایه هایی با نرخ بالاتر دارند . اگر دقیق تر به موضوع بارهای برگشتی نگاه کنیم ، متوجه می شویم که دقیقا همان روشی را انجام می دهند که پایانه های باربری مرکزی در کلان شهر ها انجام می دهند .
  • در واقع باربری هایی که خدمات کرایه وانت و نیسان در تهران را ارائه میدهند زمانی که باری از طرف مشتری به آنها اعلام می شود ، آن بار را به روش های مختلفی به رانندگان اعلام می نمایند که در اصطلاح به آن اعلام بار می گویند و کلیه موارد مربوط به بارگیری اعم از نوع بار ، وزن و ابعاد بار ، کرایه بار  و زمان و مکان بارگیری و تخلیه بار را اعلام می نمایند تا رانندگان به راحتی بتوانند از میان بارها ، بار مد نظر خود را انتخاب و جهت حمل آن اقدامات لازم را انجام می دهند .

حمل بار روباری به شهرستان

بعضی از این باربری های که با نرخ برگشتی یا قیمت برگشتی فعالیت می کنند ، گاها بارهایی را از مشتری می پذیرند که از لحاظ وزن و ابعاد و حجم ، بسیار کمتر از ظرفیت کامل خودروی مورد نظر است و به همین دلیل از باربری درخواست صدور بارنامه را با کرایه کمتری از تعرفه های برگشتی خود دارند و باربری های برگشتی نیز پس از پذیرش بار آنها با کرایه کمتر ، به دنبال خودرویی هستند که بار آن با مقصد بار ذکر شده یکجا باشد و یا در مسیر همان شهر باشد و از طرفی قسمتی از خودرو برای بارگیری بار کمتر ظرفیت لازم را داشته باشد و در این صورت پس از هماهنگی و کسب اطلاعات مورد نظر هر دو بار را با یک ماشین ارسال می نماید که در اصطلاح به این گونه بارها ” بار روباری ” گفته می شود .

بارهای روباری یک سوم و گاهی نصف قیمت و حتی دو سوم قیمت بار کامل از طرف باربری ها با صاحبان بار توافق می شود و این بستگی به وزن و ابعاد و نوع بار روباری دارد که لازم به ذکر است باربری ایرانکس سفارش کالاهای رو باری را از طرف مشتریان خود نمی پذید ، مگر در موارد خاص آن هم با توافق صاحبان بار مورد نظر . در مجموع باید بگوییم بار برگشتی روش سفارش مقرون به صرفه ای برای مشتریان و رانندگان عزیز می باشد و هر سه طرف قرار داد بارنامه از انجام آن رضایت کامل دارند .

نرخ کرایه وانت نیسان برگشتی از تهران به شهرستان

قیمت باربری نیسان تهران به شهرستان را در “لیست قیمت” ایرانکس  مشاهده نمایید .

شماره تماس دفتر مرکزی باربری ایرانکس

۰۲۱-۵۵۲۰۴۰۰۶   خط ویژه ( ۲۰ خط )

۰۹۱۹-۴۳۰۲۱۰۱

 

4.8/5 - (11 امتیاز)

خدمات باربری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!