باربری یزد ، خدمات خاور ، تک ، جفت و تریلی

باربری یزد ایرانکس ، متخصص حمل و نقل کالا ، حمل بار و اثاثیه منزل ، کاشی و سرامیک و … از استان یزد به تمام نقاط ایران و بالعکس با نازلترین قیمت حمل اثاثیه منزل بین شهری و کمترین نرخ باربری یزد ، تحت پوشش بیمه معتبر آسیا در پایانه باربری یزد .

شماره تماس دفتر مرکزی باربری یزد ایرانکس

شماره پایانه باربری یزد را در سایت پایانه باربری یزد می توانید بیابید . شماره های دفتر مرکزی ایرانکس در زیر آمده است .

 021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

09194302101

ارسال باردر سریعترین زمان ممکن به مقصد درخواستی شما با ارزان ترین قیمت باربری یزد

لیست باربری یزد

باربری سعادت یزد ، باربری پیروزی یزد ، باربری مسعود یزد ، باربری اشکذر ، باربری یزد شیرازیان از جمله باربری های یزد هستند . برخی از باربری های یزد در پایانه یزد قرار دارند . برخی از این باربری ها از طریق کانال بار یزد اقدام به ارسال بار شما می نمایند .

باربری میبد ، باربری اردکان ، باربری تفت ، از جمله باربری های استان یزد محسوی می شوند .

خرده بار یزد

برای ارسال خرده بار به شهرستان کافی است با شرکت های ارسال خرده بار تماس بگیرید مانند تیپاکس ، کالارسان ، شرکت کاراپست و باربری ترمینال های اتوبوس رانی

باربری تهران به یزد

حمل و نقل انواع بار از استان یزد به سایر نقاط کشور

ارسال بار با انواع کامیون ، خاور ، تک ، جفت و تریلی در باربری تهران یزد

با قیمت مناسب و نازل در اسرع وقت از استان یزد به سایر نقاط کشور

لیست قیمت باربری شهرستان

در ” لیست قیمت “ ایرانکس نرخ کرایه وانت بار تهران به شهرستان آمده است . برای اطلاع از نرخ کرایه حمل و نقل یزد به شهرستان و نرخ کرایه خاور و تریلی ، با شماره های دفتر مرکزی ایرانکس تماس بگیرید . لیست باربری های میبد را در اینترنت بیابید . برخی از باربری ها نیز در ” دیوار یزد “ قرار داده شده اند .

دقت کنید که باربری انتخابی شما جزو باربری های مجاز و زیر نظر اتحادیه باربری باشد .

یزد ، شهر بادگیرها

استان یزد به مرکزیت شهر یزد یکی از استان های مرکزی ایران است . این استان ، قسمتی از استان اصفهان محسوب می گردید . اما در سال 1352 به عنوان استان ، مستقل شد .

یزد اولین شهر ایران است که در یونسکو ، ثبت جهانی شده است . در برخی از منابع ، بنای اولیهٔ برخی از شهرهای استان را به سلیمان پیامبر ، ضحاک ، اسکندر مقدونی و ابراهیم پیامبر نسبت داده‌اند . آثاری چون دست‌ افزارهای بدست‌ آمده از دره‌ های شیرکوه ، نگاره‌های کوه ارنان و سفال‌ های منقوش قلعهٔ میبد نشان‌ دهنده تمرکز مدنیت یزد در گذشته در چهار منطقه استان هستند : بافق و فهرج ، یزد ، رستاق و میبد و اردکان .

معنای یزد

واژه “یزد” به معنای “پاک و مقدس” است و شهر یزد نیز به “شهر خدا” و “شهر مقدس” معروف گشته است .

کشاورزی در یزد

یزد به دلیل کمبود بارندگی ، یکی از استان های خشک ایران محسوب می شود . از محسولات کشاورزی این استان ، خرمای بافق ، زعفران بهاباد و انار اردکان و میبد را میتوان نام برد .

استان یزد و منابع زیرزمینی

استان یزد به دلیل وجود ذخایر معدنی فراوان ، “بهشت معادن” نام گرفته است و دومین استان معدنی ایران است . از 60 نوع ماده معدنی کشود ، 50 نوع آن در یزد موجود است ، ولی در حال حاضر 30 گونه آن قابلیت استخراج پیدا کرده است . معدن سرب و روی مهدی آباد ، معدن سنگ آهن چادرملو اردکان ، معدن سرب و روی کوشک ، معدن اورانیوم ساغند اردکان از جمله معروف ترین معادن یزد هستند .

وجود حسینیه‌ های بزرگ و مجهز و سبک سینه زنی و نوحه خوانی خاص و نخل برداری ظهر عاشورا و برپایی روضه سیدالشهدا در طول سال در شهر یزد ، این شهر را به شهر حسینیه ایران معروف کرده است .

در سال 96 ، برای بیست وچهارمین سال پیاپی ، مردم یزد ، بیشترین قبولی کنکور را داشته اند .

مطالب مرتبط

باربری تهران به شهرستان

باربری شهرستان به تهران

باربری تریلی یزد

مقالات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!