باربری یخچالدار مازندران

باربری یخچالدار مازندران ساری

باربری ماشینهای یخچالدار مازندران برای حمل بار یخچالدار در دمای بالا و زیر صفر تا -۲۰ درجه آماده خدمت رسانی به مشتریانی است که نیازمند حمل و نقل بار یخچالی خود با کامیون و ایسوزو یخچالی ، نیسان یخچالدار و تریلی یخچالدار از مازندران به تهران و دیگر شهر ها هستند . باربری یخچالدار تهران ( باربری نیسان یخچالدار تهران ، باربری تریلی یخچالی و باربری کامیون یخچالدار ) ، باربری یخچالدار اصفهان نیز از دیگر خدمات باربری ایرانکس محسوب می شود .

اعلام بار یخچالدار

برای اطلاع از اعلام بارهای یخچالی در شرکت حمل بار ایرانکس ، کافی است از لینک زیر استفاده کنید و در گروه تلگرامی یخچالداران ایرانکس عضو شوید .

اعلام بار یخچالدار (ترانزیت ، کامیون ، نیسان )

باربری یخچالدار مازندران

انواع ماشین های یخچالدار در باربری ایرانکس

ماشین های یخچالدار سردخانه ای با ماشین های یخچالدار که دارای تهویه ای ساده برای حمل میوه است ، تفاوت دارند . ماشین های یخچالی می توانند به اندازه یخ سرد شوند و به انواع سیستم های خنک کننده مکانیکی و دیزلی مجهز هستند که از دی اکسید کربن ( به صورت یخ خشک یا به صورت مایع ) به عنوان یک عامل خنک کننده در این مدل ماشین ها استفاده شده است . اتاق یخچالی آن ها به گونه ای طراحی شده اند تا بتوانند دمای بار سرد را حتی در شرایط تابستان گرم در خارج از ماشین حفظ کنند .

ویژگی‌های اتاق های حمل بار یخچالی

۱ : عایق انرژی

۲ : ایزوله بودن

۳ : امکان ورود و خروج هر نوع آلودگی به درون اتاق وجود نداشته باشد .

حمل و نقل بار یخچالدار

حمل بار با نیسان یخچالدار ، حمل بار با کامیون یخچالدار و حمل بار با تریلی یخچالدار که در قالب باربری یخچالدار هستند ، دارای ویژگی های خاصی است . یکی از این ویژگی ها ، قیمت بالای این نوع حمل بار نسبت به باربری های مشابه است . که یکی از دلایل این امر ، استفاده بالای سوخت این ماشین در زمان روشن بودن یخچال داخل کابین کامیون یا نیسان می باشد . برای اطلاع از درامد کامیونت یخچالدار می توانید به کانال یخچالداران سری بزنید .

شماره تماس دفتر مرکزی حمل بار یخچالدار ایرانکس

 ۰۲۱-۵۵۲۰۴۰۰۶   خط ویژه ( ۲۰ خط )

۰۹۱۹۴۳۰۲۱۰۱

مطالب مرتبط

کرایه تریلی یخچالدار

باربری تهران شمال

باربری یخچالدار تبریز

باربری ایسوزو یخچالدار کرج ، تعرفه حمل بار جاده ای

باربری گرگان به تهران

باربری بین شهری رشت

نرخ کرایه نیسان یخچالدار

باربری یخچالدار گرگان

وانت بار تهران مازندران

باربری ماشین یخچال دار

باربری یخچالدار کرمان

مقالات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!