باربری پاکدشت

باربری شهرستان پاکدشت شامل باربری خاتون اباد ، باربری شریف آباد ، باربری قیامدشت شهرری ، وانت بار مامازند (باربری در پاکدشت کنونی ) و وانت بار در پاکدشت می شود . پس اگر نیاز به باربری سمت پاکدشت داشتید و یا هزینه حمل اثاث منزل درپاکدشت را می خواهید کافی است با شماره تلفن باربری پاکدشت ایرانکس تماس بگیرید .

باربری پاکدشت

هزینه باربری از تهران به پاکدشت

هزینه باربری در پاکدشت تهران به شهرستان را می توانید از لیست قیمت ایرانکس ، پیدا کنید . برای اطمینان از قیمت باربری اثاث منزل و حمل بار به شهرستان با نیسان بار پاکدشت و تعرفه کرایه کامیون در حمل بار پاکدشت با دفتر مرکزی ایرانکس تماس بگیرید .

شماره تماس دفتر مرکزی باربری ایرانکس

 ۰۲۱-۵۵۲۰۴۰۰۶   خط ویژه ( ۲۰ خط )

۰۹۱۹۴۳۰۲۱۲۰

شاید بخواهید آدرس باربری پاکدشت را بدانید و یا از شرکت باربری پاکدشت بخواهید تا ارسال خرده بار به شهرستان را برای شما انجام دهد . اما حمل خرده بار به شهرستان توسط باربری های خرده بار انجام می گیرد و این شرکت در امر وانت بار به شهرستان و باربری خاور و حمل اثاثیه منزل به شهرستان می تواند برای شما عزیزان ارائه خدمت کند و ماشین های خود را به صورت در بست در اختیار هموطنان گرامی قرار می دهد .

پایانه باربری پاکدشت

باربری های پاکدشت که اغلب در امر اتوبار پاکدشت و حمل بار به شهرستان با وانت و خاور فعالیت دارند در پایانه باربری پاکدشت مستقر شده اند .

اتوبار در پاکدشت با کمترین قیمت ممکن و بهترین کیفیت برای شما عزیزان که در محدوده شرق استان تهران قرار دارید .

لیست باربری ورامین

باربری پیشوا  ، باربری در قرچک ، وانت بار ورامین ، باربری گلبار ورامین از جمله باربری های ورامین هستند که حمل اثاثیه قرچک و ارسال بار به شهرستان را انجام می دهند .

شماره تلفن باربری قرچک و باربری قرچک ورامین را می توانید از سایت دیوار یا شیپور بیابید .

پاکدشت کجاست

شهرستان پاکدشت به مرکزیت پاکدشت ، یکی از شهرستان های استان تهران است که در جنوب شرقی این استان و در مجاورت جاده ترانزیتی تهران مشهد قرار دارد و از اهمیت ویژه ای در باربری و حمل کالا برخوردار است .

این شهرستان دارای وسعت زیادی از خاک زیر کشت گل و گیاهان تزئینی است که به سراسر دنیا صادر می شود و به پایتخت گل و گیاه مشهور است . و همچنین سایت نظامی پارچین هم در این شهرستان است که اهمیت آن را دو چندان می کند .

پیشینه پاکدشت

پاکدشت امروزی ، در واقع روستاها و شهرهایی بوده که در دوران باستان ، در دل شهرری قرار داشتند . طبق نظریه پژوهشگران ، نام های روستاها و شهرهای پاکدشت ، نامهایی باستانی اند . مثلا نام ” مامازند ” به دوران مهرپرستی ایرانیان برمی گردد .

 


شرکت باربری ایرانکس آماده ارائه خدمات باربری از تهران به شهرستان است. جهت کسب اطلاع از نحوه دریافت خدمات با ما تماس بگیرید

 

مطالب مرتبط

امتیاز دهی

خدمات باربری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!