باربری تهران مشهد ، به دلیل پایتخت بودن تهران ، و کلان شهر بودن تهران و مشهد ، مورد توجه بسیاری از باربری های بین شهری قرار دارد . از این رو رقابت برای انجام خدمات مختلفی از جمله حمل بار در مشهد ، حمل اثاثیه منزل در مشهد ، باربری نیسان مشهد تهران ، باربری بین شهری مشهد و … وجود دارد .

شرکت ایرانکس نیز با مجوز رسمی از اتحادیه و با بیش از یک دهه سابقه تلاش برای خدمت به مردم عزیز در امر باربری با نیسان و وانت و خاور در حمل بار مشهد ، باربری مشهد به تهران و باربری نیسان تهران مشهد و خدمات اسباب کشی مشهد ، کوشیده است .

باربری نیسان مشهد

ویژگی های باربری ایرانکس

این شرکت دارای بارنامه رسمی و بیمه نامه معتبر حمل کالا از بیمه آسیا می باشد .

هزینه باربری حمل بار از تهران به مشهد و تعرفه حمل بار از مبدا مشهد با قیمت مناسب و کارشناسی شده ارائه می گردد .

کلیه خودروهای روباز نیسان و کامیونت جهت محافظت و پوشش کامل بار ، مجهز به نایلون و چادر می باشند .

 سلامت مرسوله در باربری مشهد به تهران و حمل خرده بار به شهرستان تضمین شده است .

اعزام کارگر ماهر جهت بارگیری با تعرفه ثابت بدون افزایش توافق اولیه در هزینه باربری حمل بار از تهران به مشهد و مدیریت و هماهنگی زمان بارگیری و تخیله با توجه به شرایط و درخواست صاحب بار انجام می گیرد .

روند ارسالی مرسوله از مبدا تا مقصد بصورت لحظه ای پیگیری و مدیریت می شود . 

در صورت نیاز ، کارگر جهت تخلیه در مقصد فرستاده می شود .

پذیرش سفارش بار از تهران به مشهد و بالعکس ( از مشهد به تهران ) و  امکان سرویس دهی در ایام تعطیل و پایان وقت کاری نیز از دیگر خدمات این شرکت است .

باربری ایرانکس همواره می کوشد تا با کمترین نرخ ممکن در هزینه حمل بار از تهران به مشهد و بالعکس ، بهترین خدمات ارسال بار را داشته باشد .

لیست باربری های مشهد

اغلب باربری های مشهد ، در پایانه باربری مشهد قرار دارند . بعد از اعلام بار پایانه مشهد ، وسیله نقلیه مورد نظر ، با داشتن بارنامه معتبر ، راهی مکان درخواستی می شود تا برای حمل بار مشتری و انجام سرویس که یا اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل مشهد و یا حمل بار به شهرستان است آماده گردد .

ناگفته نماند که تمام باربری های مشهد که در پایانه بار مشهد مستقر هستند ، مجاز نیستند . پس در انتخاب باربری مجاز از لیست باربری مشهد دقت نمایید .

ما را در  لیست شرکت های باربری مشهد بیابید .

شماره تماس دفتر مرکزی باربری مشهد ایرانکس

 021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

09194302101

تعرفه حمل بار از مبدا مشهد

در “لیست قیمت” ایرانکس ، نرخ کرایه تمامی شهر های ایران ذکر شده است . برای اطلاع دقیق از نرخ کرایه وانت بار و نیسان بار بین شهری مبدا از مشهد ، با کارشناسان ما در شرکت باربری و حمل بار ایرانکس تماس بگیرید .

مطالب مرتبط

باربری مشهد

هزینه باربری حمل بار از تهران به مشهد

نیسان بار مشهد

وانت تلفنی مشهد

باربری بین شهری مشهد

تعرفه کرایه حمل بار

هزینه باربری از تهران به شهرستان

باربری اصفهان

وانت بار در تبریز

هزینه حمل بار و اثاثیه وانت بار  در داخل شهر مشهد 

مقالات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!