باربری نیسان مشهد

باربری تهران مشهد ، به دلیل پایتخت بودن تهران ، و کلان شهر بودن تهران و مشهد ، مورد توجه بسیاری از باربری های بین شهری قرار دارد . از این رو رقابت برای انجام خدمات مختلفی از جمله حمل بار در مشهد ، حمل اثاثیه منزل در مشهد ، باربری نیسان مشهد تهران ، باربری بین شهری مشهد و … وجود دارد .

شرکت ایرانکس نیز با مجوز رسمی از اتحادیه و با بیش از یک دهه سابقه تلاش برای خدمت به مردم عزیز در امر باربری با نیسان و وانت و خاور در حمل بار مشهد ، باربری مشهد به تهران و باربری نیسان تهران مشهد و خدمات اسباب کشی مشهد ، کوشیده است .

این شرکت دارای بارنامه رسمی و بیمه نامه معتبر حمل کالا از بیمه آسیا می باشد .

هزینه باربری حمل بار از تهران به مشهد و تعرفه حمل بار از مبدا مشهد با قیمت مناسب و کارشناسی شده ارائه می گردد .

کلیه خودروهای روباز نیسان و کامیونت جهت محافظت و پوشش کامل بار ، مجهز به نایلون و چادر می باشند .

 سلامت مرسوله در باربری مشهد به تهران و حمل خرده بار به شهرستان تضمین شده است .

اعزام کارگر ماهر جهت بارگیری با تعرفه ثابت بدون افزایش توافق اولیه در هزینه باربری حمل بار از تهران به مشهد و مدیریت و هماهنگی زمان بارگیری و تخیله با توجه به شرایط و درخواست صاحب بار انجام می گیرد .

روند ارسالی مرسوله از مبدا تا مقصد بصورت لحظه ای پیگیری و مدیریت می شود . 

در صورت نیاز ، کارگر جهت تخلیه در مقصد فرستاده می شود .

کرایه نیسان بار مشهد

اغلب باربری های مشهد ، در پایانه باربری مشهد قرار دارند . بعد از اعلام بار پایانه مشهد ، وسیله نقلیه مورد نظر ، با داشتن بارنامه معتبر ، راهی مکان درخواستی می شود تا برای حمل بار مشتری و انجام سرویس که یا اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل مشهد و یا حمل بار به شهرستان است آماده گردد .

ناگفته نماند که تمام باربری های مشهد که در پایانه بار مشهد مستقر هستند ، مجاز نیستند . پس در انتخاب باربری مجاز از لیست باربری مشهد دقت نمایید .

ما را در  لیست شرکت های باربری مشهد بیابید .

خدمات اتوبار و باربری نیسان مشهد ایرانکس

شرکت باربری ایرانکس آماده ارائه خدمات باربری تهران است. جهت کسب اطلاع از نحوه دریافت خدمات با ما تماس بگیرید

سفارش نیسان بار مشهد

پذیرش سفارش بار از تهران به مشهد و بالعکس ( از مشهد به تهران ) و  امکان سرویس دهی در ایام تعطیل و پایان وقت کاری نیز از دیگر خدمات این شرکت است .
باربری ایرانکس همواره می کوشد تا با کمترین نرخ ممکن در هزینه حمل بار از تهران به مشهد و بالعکس ، بهترین خدمات ارسال بار را داشته باشد .


شماره تماس دفتر مرکزی باربری نیسان مشهد ایرانکس

 ۰۲۱-۵۵۲۰۴۰۰۶   خط ویژه ( ۲۰ خط )

۰۹۱۹۴۳۰۲۱۰۱

4.1/5 - (13 امتیاز)

خدمات باربری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!