باربری نظام آباد ، وانت بار نظام آباد

باربری نظام آباد

یکی از شرکت های باربری وانت بار در منطقه ۷ و ۸ تهران ، باربری نظام آباد است که تلاش دارد بهترین خدمات را به مشتریان تقدیم کند .

وانت بار نظام آباد با تکیه بر رانندگان فنی و خودروهای مجهز  بصورت  شبانه روزی  و  همه روزه آماده خدمات رسانی به مشتریان خود می باشد .

همشهریان گرامی ساکن در منطقه نظام آباد جهت حمل اثاثیه منزل و اماکن اداری و تجاری خود در محدوده نظام آباد می توانند با شماره تلفن های باربری نظام آباد ما تماس بگیرند .

تعرفه و لیست قیمت باربری نظام آباد

برای اطلاع از هزینه باربری با وانت و نیسان از تهران به شهرستان می توانید از لیست قیمت ایرانکس استفاده نمایید .

 

شماره تماس دفتر مرکزی باربری ایرانکس

۰۲۱-۵۵۲۰۴۰۰۶   خط ویژه ( ۲۰ خط )

۰۹۱۹-۴۳۰۲۱۰۱

جهت جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی برخی باربری ها ، از باربری مجاز جنوب تهران و نظام آباد استفاده کنید و مطمئن شوید دارای مجوز از اتحادیه باربری باشند .

شما می‌‌ توانید مشکلات خود را در خصوص شرکتهای باربری با اتحادیه باربری تهران در میان بگذارید .

نحوه صحیح بسته بندی وسایل منزل به منظور جابه جایی 

اصول بسته بندی لوازم منزل یکی از مهمترین مراحل حمل اثاثیه منزل است که عدم دقت کافی درآن باعث بروز خسارات سنگین به اسباب و اثاثیه شما خواهد شد. معمولا شرکت های باربری و افراد متخصص کار بسته‌ بندی را انجام می‌دهند . آن‌ها تجربه و امکانات لازم برای بسته‌ بندی خوب را در اختیار دارند به طوری که حین حمل و نقل لوازم مشتریان مراقبت هستند که کمترین آسیب ممکن به اثاثیه منزل و یا لوازم اداری آن‌ها وارد شود .

شاید مطالب زیر برایتان مفید باشد .

نحوه حمل تلویزیون ال سی دی و ال ای دی در اسباب کشی

نحوه حمل ساید بای ساید

نظام آباد تهران

نظام آباد یکی از قدیمی ترین محله های تهران است . علت نام گذاری این منطقه به نظام آباد این است که در زمان گذشته در این منطقه ، نظامیان مستقر شده بودند .

این محله از شمال به محله رسالت ، از جنوب به محله امام حسین ، از غرب به مجیدیه و از شرق به نارمک و تهران نو محدود شده است . خیابان نظام آباد از تقاطع خیابان انقلاب آغاز شده و به میدان رسالت ختم می‌شود .

این محله دارای دسته های عزاداری بسیار معروفی است که در ماه  محرم به راه می افتند و به همین دلیل در این ماه این محله بسیار شلوغ است .

مطالب مرتبط

باربری شرق تهران

باربری جنوب تهران

وانت بار اسنپ

باربری شرق تهران 

باربری شهرری

5/5 - (10 امتیاز)

خدمات باربری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!