باربری شهرک صنعتی پرند

باربری و وانت بار شهرک صنعتی پرند   

یکی از خدمات شرکت حمل بار ایرانکس ، وانت بار پرند است. این وانت بار ، مختص در حمل بار در پرند می باشد .

نزدیک بودن شهرک صنعتی پرند به رباط کریم موجب شده تا زمانی که نیاز به  پایانه باربری رباط کریم یا اتوبار رباط کریم داشته باشید ، بتوانید از خدمات باربری شهرک صنعتی پرند نیز استفاده کنید .

شهرک صنعتی نصیر آباد هم در نزدیکی شهرک جدید پرند و در حوالی اسلامشهر واقع شده است .

باربری شهرک صنعتی پرند

خدمات باربری شهرک صنعتی پرند

   

در شهرک صنعتی پرند ، شرکتهای متعدد با کارایی های متفاوتی وجود دارند . بیشتر این شرکتها در حوزه صنایع فلزی فعالیت دارند و برخی نیز در حوزه برق و چوب فعال هستند . از این رو شرکت ایرانکس با انجام خدمات متنوع در حوزه باربری در شهرک صنعتی پرند مانند حمل انواع دستگاهها و ماشین های صنعتی ، مواد اولیه فلزی ، رنگ ، لوازم اداری و غیره تلاش میکند تا رضایت هموطنان را با ارائه خدمات مطلوب ، جلب نماید .

ایرانکس متخصص حمل بار در شهرک صنعتی پرند و همچنین حمل بار بین شهری به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی است . خدمات ایرانکس توسط انواع وانت و کامیونت انجام پذیراست . کلیه بارهایی که توسط این شرکت بارگیری می شود تحت پوشش بیمه آسیا می باشد . کلیه خودروها مجهز به پتو ، موکت و در صورت سفارش ، نایلون حباب دار ضربه گیر هستند .

شماره تماس دفتر مرکزی باربری ایرانکس

۰۲۱-۵۵۲۰۴۰۰۶   خط ویژه ( ۲۰ خط )

۰۹۱۹-۴۳۰۲۱۰۱

لیست قیمت وانت بار شهرک صنعتی پرند

با توجه به تنوع بار در شهرک صنعتی پرند ، قیمت باربری نیز متفاوت می باشد . اگر از تریلی استفاده شود ، نرخ آن توسط پایانه های باربری تعیین می شود .

برای اطلاع از قیمت نیسان در باربری پرند ، از لیست قیمت وانت بار تهران به شهرستان استفاده کنید . در این لیست ، کرایه نیسان از شهرک صنعتی پرند به سایر شهرهای ایران ارائه شده است . برای اطلاع از نرخ کرایه تریلی ، با کارشناسان ما تماس بگیرید .

فاصله شهرک صنعتی پرند تا تهران ۴۵ کیلومترمی باشد .

شهرک صنعتی پرند کجاست ؟

شهرک صنعتی پرند در حدود ۱۶ سال پیش در زمینی به مساحت حدودا ۳۶۰ هکتار تاسیس شد . قطعه سازی خودرو  ، خدمات تجاری صنایع فلزی بجز ریخته گری ، برق و الکترونیک و صنایع فلزی  از مشاغلی است که در این شهرک مشغول به کار هستند .

آدرس شهرک صنعتی پرند 

محور تهران رباط کریم ، ۱۰ کیلومتر بعد از شهر رباط کریم .

شهر جدید پرند 

شهر جدید پرند ، همانطور که از نامش پیداست ، شهر تازه تاسیسی است که در شهرستان رباط کریم واقع شده است . پرند در ۳۳ کیلومتری جنوب غربی شهر تهران در آزادراه تهران ساوه واقع شده است و هم مرز با شهرستان زرندیه در استان مرکزی است . این شهر به دلیل بزرگی آن دارای یک نیروگاه مختص به خود است .

مطالب مرتبط 

لیست باربری رباط کریم

لیست باربری شهریار

وانت بار شهرستان

باربری شهرک صنعتی نصیرآباد

مقالات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!