باربری شهرک صنعتی عباس آباد (شنزار)

باربری شهرک صنعتی عباس آباد

شرکت ایرانکس، باربری شهرک صنعتی عباس آباد را برای ارائه خدمات به صنعتگران شهرک شنزار که در جاده خاوران و مجاورت شریف آباد واقع شده، راه‌اندازی کرده ‌است. علاوه‌ بر شهرک صنعتی شنزار، شهرک‌های دیگری نیز در اطراف تهران وجود دارند. جاده خاوران یکی از مهم‌ترین مناطق تهران محسوب می‌شود و تردد و رفت و آمد در آن بالاست. صنعتگرانی که در این شهرک صنعتی فعالیت دارند، باید بارهای خود را به تمام نقاط کشور ارسال ‌کنند. بنابراین نیاز به یک شرکت باربری خوب در این منطقه احساس می‌شد. شرکت ایرانکس با ارائه خدمات باربری در تهران و شهرک های صنعتی حومه نیاز شهروندان را به خوبی برطرف کرده‌ است.

خدمات باربری شهرک صنعتی عباس آباد

برخی از مهم‌ترین خدماتی که شرکت ایرانکس در حمل بار در شهرک صنعتی عباس آباد ارائه می‌دهد، عبارت‌اند از:

 • ارسال انواع بارهای سبک یا سنگین
 • قابلیت جابه‌جایی اثاثیه اداری
 • ارائه بیمه نامه معتبر حمل کالا برای تضمین بارهای مشتریان
 • ارائه مشاوره رایگان
 • قابلیت درخواست آنلاین وانت بار در هر ساعت از شبانه روز
 • پاسخگویی به مشتری درباره روند تحویل مرسوله

حمل بار از باربری شهرک صنعتی عباس آباد به تهران و شهرستان

همان‌طور که در بالا گفتیم، صنایع مختلفی در شهرک صنعتی عباس آباد وجود دارد که برای حمل بار از شهرک صنعتی عباس آباد به شهرستان‌ها و تهران از شرکت باربری استفاده می‌کنند. با توجه به اینکه برخی از بارها، هنگام جابجایی نیاز به حساسیت خاصی دارند، باید از یک شرکت با تجربه کمک گرفت. کادر حرفه‌ای و مجرب باربری ایرانکس می‌تواند تمامی بارهای شما را با نهایت دقت حمل کرده و در زمان مورد نظر به مقصد برساند.

انواع بارهایی که توسط باربری شهرک صنعتی عباس آباد جابه جا می‌شوند

به طور کلی، بارهایی که از شهرک صنعتی عباس آباد به سایر نقاط کشور جابه‌جا می‌شوند، شامل موارد زیر هستند:

 • حمل آهن آلات
  برای حمل آهن آلات از وسایل نقلیه مختلفی استفاده می‌شود زیرا ظرفیت هر خودرو متفاوت است.
 • حمل بارهای تجاری و اداری
 • حمل بارهای صنعتی

وسایل نقلیه در باربری شهرک صنعتی عباس آباد

نوع بار و ظرفیت آن از جمله مهم‌ترین عوامل موثر در انتخاب وسایل نقلیه به شمار می‌آیند. برخی از خودروها و وسایل نقلیه‌ای که ما در اتوبار شهرک صنعتی عباس آباد به کار می‌بریم، عبارت‌اند از:

 • کامیون‌های باری خاور
 • کامیون تک
 • کامیون جفت
 • ترانزیت چادری
 • انواع کمرشکن‌های چند محور
 • خاورهای مسقف چادری و کانتینردار
 • تریلی بغلدار

به عنوان مثال، برای حمل بار ۱۰ تن از کامیون تک (۶ چرخ ده تن) و برای حمل بار ۱۵ تن از کامیون جفت (۱۵ تن ده چرخ) و در مواقعی از خاور بغلدار (بغل بازشو) می‌توان استفاده کرد.

ثبت سفارش حمل بار از شهرک صنعتی عباس آباد

وانت بار شهرک صنعتی عباس آباد خدمات متنوعی ارائه می‌دهد. علاوه بر آن، از کیفیت و مدیریت بسیار خوبی برخوردار است. بنابراین اگر می‌خواهید از خدمات ویژه ما بهره‌مند شوید، می‌توانید برای ثبت سفارش خود از دو روش اقدام کنید. روش اول ثبت سفارش به صورت آنلاین است که از طریق سایت باید سفارش دهید و روش دوم نیز تماس تلفنی است که باید شماره تماس‌های ما که در زیر آورده شده‌اند، تماس حاصل فرمائید. توجه داشته باشید که سفارش شما، تقریبا باید ۲ ساعت قبل از بارگیری انجام شود.

نرخ کرایه باربری شهرک صنعتی عباس آباد

برای اطلاع از هزینه حمل بار در باربری شهرک صنعتی عباس آباد می‌توانید لیست قیمت ایرانکس را بررسی کنید. توجه کنید که تعرفه باربری شهرک صنعتی عباس آباد از طریق اتحادیه باربری اعلام می‌شود.

بیمه نامه باربری شهرک صنعتی عباس آباد

یکی از مهم‌ترین مزایای باربری ایرانکس، ارائه بیمه باربری شهرک صنعتی عباس آباد است. با این بیمه ‌نامه شما می‌توانید بارهای خود را در برابر آسیب‌های احتمالی مانند آتش سوزی، تصادف، گم شدن و غیره ایمن کنید و در صورت رخداد هر گونه مشکل، از شرکت خسارت دریافت کنید.

باربری‌های شهرک صنعتی عباس آباد

شرکت باربری و حمل بار ایرانکس از سال ۱۳۸۴ در زمینه حمل و نقل بار برون شهری فعالیت دارد. این شرکت با ارائه خدماتی که از کیفیت مطلوب، مدیریت زمان و هزینه‌های مناسب برخوردار هستند، توانسته است جایگاه خوبی نزد مشتریان خود کسب کند. باربری ایرانکس با برخورداری از تیم ماهر و با تجربه خود، کیفیت بی‌نظیری را به نمایش گذاشته است. از سال ۱۳۹۳ به بعد، شرکت باربری ایرانکس تمرکز خود را بر روی باربری تهران به شهرستان و جابه‌جایی بارهای سنگین بین شهری توسط وانت نیسان، انواع خاور و کامیون قرار داده و در حال حاضر نیز ارسال بار خرده بار و بار سنگین به شهرستان‌ها، عمده‌ترین فعالیت این شرکت محسوب می‌شود .

شماره تماس باربری شهرک صنعتی عباس آباد

برای ثبت سفارش خود و یا دریافت مشاوره و پاسخ سوالات خود، می‌توانید با شماره‌های ۵۵۲۰۴۰۰۶-۰۲۱ خط ویژه ( ۲۰ خط ) و ۰۹۱۹۴۳۰۲۱۰۱ تماس بگیرید.

بارربری شهرک صنعتی خاوران

باربری شهرک صنعتی خاوران

کلیک کنید

یاربری شهرک صنعتی هشتگرد

باربری شهرک صنعتی هشتگرد

کلیک کنید

باربری شهرک صنعتی پرند

باربری شهرک صنعتی پرند

کلیک کنید

باربری شهرک صنعتی چهاردانگه

باربری شهرک صنعتی چهاردانگه

کلیک کنید

5/5 - (7 امتیاز)

خدمات باربری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!