باربری شهرک صنعتی شنزار

باربری شهرک صنعتی شنزار

چنانچه در جستجوی تلفن باربری شهرک صنعتی شنزار هستید و یا به دنبال باربری شهرک صنعتی عباس آباد پاکدشت می باشید ، می توانیداز طریق سامانه حمل و نقل ایرانکس محموله های خود را توسط وانت بار شهرک صنعتی شنزار به سراسر ایران ارسال نمایید .  

باربری شهرک صنعتی شنزار

باربری ایرانکس خدمات خود را در قالب وانت بار شهرک صنعتی عباس آباد علاقمند نیز ارائه می دهد .

این مجموعه با بکارگیری راننده های مجرب و جاده ای با به همراه داشتن تجهیزات مربوطه جهت بارگیری و پوشش بار ارسالی سفارشات خودروهای حمل بار از جمله انواع وانت ، کامیونت ، کامیون و تریلی را تحت پوشش بیمه آسیا  انجام می دهد . 

جهت ثبت سفارش و اطلاع از نرخ کرایه ها با شماره های دفتر مرکزی ایرانکس تماس حاصل فرمایید .

شماره تماس دفتر مرکزی باربری ایرانکس

021-55204006   خط ویژه ( 20 خط )

0919-4302101

لیست نرخ کرایه نیسان بین شهری

هزینه ارسال بار از تهران به شهرستان و کرج به شهرستان با وانت و نیسان را در لیست قیمت ایرانکس ببینید .

شهرک صنعتی شنزار در جاده خاوران و مجاورت شریف آباد واقع شده است ،  شهرک صنعتی های عباس آباد و منطقه خاوران درنزدیکی این منطقه قرار دارد . در صورتی که تمایل به درخواست سفارش از این مناطق توسط این شرکت  را دارید حدود 2 ساعت قبل زمان بارگیری با شماره تلفن های دفتر مرکزی تماس حاصل فرماییدتا مرحله بارگیری در زمان مشخص شده انجام شود .

از خدمات دیگر شرکت حمل و نقل ایرانکس می توان به باربری شهرک صنعتی سبلان که به باربری شهرک صنعتی ده حسن نیز معروف است اشاره کرد . 

اگر قصد حمل اثاثیه اداری و یا لوازم کارخانه ای یا شرکتی را دارید در زمان سفارش به اپراتورهای ثبت سفارش شرکت اطلاع دهید تا با توجه به میزان و حجم بار در صورت لزوم نایلون حباب دار ضربه گیر همراه با خودروی اعزامی جهت بارگیری و  پوشش بار برایتان ارسال شود . 

مطالب مرتبط

باربری شهرک صنعتی خاوران

باربری شهرک صنعتی عباس آباد

باربری شهرک صنعتی شمس آباد

باربری شهرک صنعتی زواره ای

باربری شهرک صنعتی ده حسن ( سبلان )

باربری نیسان اسلامشهر

پایانه باربری اسلامشهر

 

مقالات

باربری و حمل بار سه راه آدران

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!