باربری تهران به کیش

باربری تهران به کیش توسط باربری ایرانکس

ارسال خرده بار کیش و قشم از تهران و سایر شهرها امری است که در اغلب باربری های خرده بار انجام می گیرد . اما شرکت ایرانکس آماده ارسال انواع بار با ماشین های دربستی است که از جمله آن می توان به اسباب کشی از تهران به کیش و یا باربری قشم به تهران و دیگر شهرها با انواع ماشین های نیسان و کامیونت ایسوزو و کامیون و ترانزیت اشاره کرد .

شماره تلفن حمل و نقل کیش دفتر مرکزی

۰۲۱-۵۵۲۰۴۰۰۶   خط ویژه ( ۲۰ خط )

۰۹۱۹۴۳۰۲۱۰۱

از باربری های دیگر در کیش می توان به باربری میرحسینی استان تهران، تهران و باربری میر حسینی جزیره کیش ، باربری فرودگاه کیش و ارسال بار به صورت هوایی و باربری مهرگان کیش ( شرکت ایران مهرگان ) اشاره نمود .

ارسال خرده بار

همانطور که اشاره شد برخی باربری ها در امر باربری خرده بار کرج ، حمل خرده بار از تهران ، خرده بار کیش و ارسال بار به شهرستان فعالیت دارند مانند باربری خرده بار وطن .

اسباب کشی به کیش و قشم

باربری از اصفهان به کیش ، باربری تهران به کیش ، باربری شیراز به قشم انجام می شود .

قیمت حمل و نقل کیش تهران و شهرستان

برای اطلاع از نرخ کرایه و تعرفه حمل بار تهران به کیش به جدول کرایه ها که در ” لیست قیمت ” آمده است مراجعه نمایید . اگر می خواهید از کرایه خاور از تهران به مشهد ، هزینه حمل بار از تبریز به تهران ، حمل و نقل بین المللی کیش مطلع شوید  با شماره تلفن باربری ایرانکس تماس بگیرید .

باربری های کیش و قشم

باربری صالحی قشم ، باربری سعادت بار قشم ، معتمد بار قشم ، باربری هلر ، باربر قشم ، باربری سعادت بار هلر جزو باربری های کیش و قشم محسوب می شود .

خدمات بار هوایی کیش ایر

حمل بار هوایی به کیش از قواعد و قوانین خاصی تبعیت می کند . برای اطلاع از قوانین عمومی به ” مقررات عمومی فرودگاه بین المللی فرودگاه کیش “ مراجعه نمایید .

قیمت اضافه بار هواپیمایی کیش ایر و پست هوایی کیش

حداکثر وزن کل بار تحویلی هر مسافر در ارسال بار هوایی داخلی ( شامل بار دستی همراه مسافر نمی شود ) در مسیرهای داخلی به ازای هر مسافر بزرگسال یا کودک ۲۰ کیلوگرم و به ازای هر مسافر نوزاد ( زیر ۲ سال ) ۱۰ کیلوگرم می باشد . همچنین در مسیرهای خارجی به ازای هر مسافر بزرگسال یا کودک ، این میزان برابر با ۳۰ کیلوگرم می باشد .

بار دستی همراه مسافر

طبق مقررات بین ‏المللی به هر مسافر اجازه داده می ‏شود که اشیایی را به عنوان بار دستی حمل نماید .

لیست اشیا مجاز همراه مسافر که می‏توان آنها را به داخل هواپیما حمل نمود در داخل بلیت درج شده است .

وزن مجاز کیف دستی برای حمل به داخل کابین حداکثر ۵ کیلوگرم و حداکثر مجموع ابعاد آن ۱۱۵ سانتی متر است .

مطالب مرتبط

وانت بار بوشهر

باربری نیسان اهواز

وانت بار بندرعباس

باربری یخچالدار بندر عباس

باربری اصفهان به اهواز

باربری یخچالدار بوشهر

مقالات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!