کانال تلگرام اعلام بار سراسری ( تک ، جفت ، تریلی ، ترانزیت )

3.9/5 - (30 امتیاز)

اعلام بار تلگرامی ماشین سنگین تک ، جفت ، تریلی  و ترانزیت بین شهری

اگر راننده تک ، جفت و تریلی هستید با عضویت در سامانه اعلام بار تلگرامی شرکت حمل بار ایرانکس می توانید از اعلام بار ایسوزو ، اعلام بار تلگرامی خاور ، اعلام بار ترانزیت و اعلام بار کامیون تک و جفت مطلع شوید .

کانال تلگرام اعلام بار خاور ، کانال تلگرامی اعلام بار پایانه تهران ،گروه اعلام بار تلگرامی ، کانال تلگرام اعلام بار مشهد ( اعلام بار تلگرامی مشهد ) ، کانال اعلام بار اصفهان ( اعلام بار تلگرامی اصفهان ) ، اعلام بار تلگرامی اهواز ، اعلام بار شیراز ، اعلام بار یزد ( کانال تلگرام اعلام بار یزد ) ، اعلام بار یخچالداران ، کانال تلگرام اعلام بار پایانه بندرعباس و … از دیگر خدمات باربری ایرانکس در زمینه اپلیکیشن اعلام بار و حمل بار است .

اعلام بار سنگین ایرانکس

اعلام بار ماشین سنگین محدود به شهر خاصی نیست . در صورت نیاز به اعلام بار خاور مسقف ، درخواست بار خاور ، اعلام بار تلگرامی نیسان اصفهان ، اعلام بار یخچالداران تهران ، اعلام بار خاور اصفهان و … درخواست بار در هر کجای ایران ، می توانید در گروه تلگرامی اعلام بار سنگین ایرانکس عضو شوید .

برای عضویت در گروه تلگرام اعلام بار سنگین کافیست روی لینک زیر کلیک کنید :

توجه : در صورت عدم موفقیت در عضویت در گروه ، مشخصات خود به همراه نوع ماشین و مسیر عبوری به شماره ۰۹۱۰۹۴۵۲۴۰۰ پیامک کنید تا عضو کانال شوید .

 گروه اعلام بار تریلی ایرانکس

پس از مشاهده اعلام بار با توجه به موقعیت خود و همکارانتان برای دریافت سرویس تماس حاصل نمایید .

لطفا دوستان خود را به گروه  اعلام بار سنگین ایرانکس  دعوت نمایید  .

شماره تماس باربری ایرانکس

۰۲۱۵۵۲۰۴۰۰۶ ( ۲۰ خط )

۰۹۱۹۴۳۰۲۱۰۱

اعلام بار تلگرامی ، اعلام سفارش بارهای مشتری توسط شرکت باربری در یک کانال تلگرامی است که با توجه به رانندگانی که در آن عضو شده اند ، دریافت سفارش از طریق یکی از رانندگان واجد شرایط صورت می گیرد و بار ارسال می شود .

مثلا وقتی مشتری سفارش بار از تهران به اهواز را می دهد ، مدیر گروه تلگرام ، اعلام بار آن را به صورت زیر در گروه اعلام بار تلگرامی ارسال می کند .

🚚 اعلام بار ایسوزو ۳ تنی 📣📣📣

✅ مبدا بارگیری : از تهران
✅ مقصد نهایی : به اهواز
⏰ زمان بارگیری : فورررررررری
🔵 نوع بار : درب ضد سرقت
🔴 وزن بار : ۸۰۰ کیلو
💰 کرایه بار : توافقی

سپس رانندگانی که می توانند بار ذکر شده را جابجا کنند و واجد شرایط هستند ، با شماره تلفن درج شده تماس گرفته و آمادگی خود را اعلام می کنند .

مطالب مرتبط

باربری و حمل بار یخچالدار

نرخ کرایه تریلی ترانزیت یخچالدار

باربری کامیون کرج

کرایه ایسوزو یخچالدار

باربری تهران تریلی

کانال اعلام بار نیسان بین شهری

اعلام بار تلگرامی تهران

 

مقالات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!