کانال تلگرام اعلام بار سراسری ( تک ، جفت ، تریلی ، ترانزیت )

کانال تلگرام اعلام بار سراسری : اعلام بار تلگرامی ماشین سنگین تک ، جفت ، تریلی  و ترانزیت بین شهری

اگر راننده تک ، جفت و تریلی هستید با عضویت در سامانه اعلام بار تلگرامی شرکت حمل بار ایرانکس می توانید از اعلام بار ایسوزو ، اعلام بار تلگرامی خاور ، اعلام بار ترانزیت و اعلام بار کامیون تک و جفت مطلع شوید .

کانال تلگرام اعلام بار خاور ، کانال تلگرامی اعلام بار پایانه تهران ،گروه اعلام بار تلگرامی ، کانال تلگرام اعلام بار مشهد ( اعلام بار تلگرامی مشهد ) ، کانال اعلام بار اصفهان ( اعلام بار تلگرامی اصفهان ) ، اعلام بار تلگرامی اهواز ، اعلام بار شیراز ، اعلام بار یزد ( کانال تلگرام اعلام بار یزد ) ، اعلام بار یخچالداران ، کانال تلگرام اعلام بار پایانه بندرعباس و … از دیگر خدمات باربری ایرانکس در زمینه اپلیکیشن اعلام بار و حمل بار است .

کانال تلگرام اعلام بار سراسری

اعلام بار ماشین سنگین محدود به شهر خاصی نیست . در صورت نیاز به اعلام بار خاور مسقف ، درخواست بار خاور ، اعلام بار تلگرامی نیسان اصفهان ، اعلام بار یخچالداران تهران ، اعلام بار خاور اصفهان و … درخواست بار در هر کجای ایران ، می توانید در گروه تلگرامی اعلام بار سنگین ایرانکس عضو شوید .

برای عضویت در گروه تلگرام اعلام بار سنگین کافیست روی لینک زیر کلیک کنید :

توجه : در صورت عدم موفقیت در عضویت در گروه ، مشخصات خود به همراه نوع ماشین و مسیر عبوری به شماره ۰۹۱۰۹۴۵۲۴۰۰ پیامک کنید تا عضو کانال شوید .

 گروه اعلام بار تریلی ایرانکس

پس از مشاهده اعلام بار با توجه به موقعیت خود و همکارانتان برای دریافت سرویس تماس حاصل نمایید .

لطفا دوستان خود را به گروه  اعلام بار سنگین ایرانکس  دعوت نمایید  .

شماره تماس باربری ایرانکس

۰۲۱۵۵۲۰۴۰۰۶ ( ۲۰ خط )

۰۹۱۹۴۳۰۲۱۰۱

کانال تلگرام اعلام بار سراسری ، اعلام سفارش بارهای مشتری توسط شرکت باربری در یک کانال تلگرامی است که با توجه به رانندگانی که در آن عضو شده اند ، دریافت سفارش از طریق یکی از رانندگان واجد شرایط صورت می گیرد و بار ارسال می شود .

مثلا وقتی مشتری سفارش بار از تهران به اهواز را می دهد ، مدیر گروه تلگرام ، اعلام بار آن را به صورت زیر در گروه اعلام بار تلگرامی ارسال می کند .

🚚 اعلام بار ایسوزو ۳ تنی 📣📣📣

✅ مبدا بارگیری : از تهران
✅ مقصد نهایی : به اهواز
⏰ زمان بارگیری : فورررررررری
🔵 نوع بار : درب ضد سرقت
🔴 وزن بار : ۸۰۰ کیلو
💰 کرایه بار : توافقی

کانال تلگرام اعلام بار سراسری  : سپس رانندگانی که می توانند بار ذکر شده را جابجا کنند و واجد شرایط هستند ، با شماره تلفن درج شده تماس گرفته و آمادگی خود را اعلام می کنند .

مطالب مرتبط

باربری و حمل بار یخچالدار

نرخ کرایه تریلی ترانزیت یخچالدار

باربری کامیون کرج

کرایه ایسوزو یخچالدار

باربری تهران تریلی

کانال اعلام بار نیسان بین شهری

اعلام بار تلگرامی تهران

 

4/5 - (36 امتیاز)

مقالات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!