اعلام بار ماشین سنگین ( تک ، جفت ، تریلی ، ترانزیت )

اعلام بار تلگرامی ماشین سنگین تک ، جفت ، تریلی  و ترانزیت بین شهری

اگر راننده تک ، جفت و تریلی هستید با عضویت در سامانه اعلام بار تلگرامی شرکت حمل بار ایرانکس می توانید از اعلام بار ایسوزو ، اعلام بار تلگرامی خاور ، اعلام بار ترانزیت و اعلام بار کامیون تک و جفت مطلع شوید .

کانال تلگرام اعلام بار خاور ، کانال تلگرامی اعلام بار پایانه تهران ،گروه اعلام بار تلگرامی ، کانال تلگرام اعلام بار مشهد ( اعلام بار تلگرامی مشهد ) ، کانال اعلام بار اصفهان ( اعلام بار تلگرامی اصفهان ) ، اعلام بار تلگرامی اهواز ، اعلام بار شیراز ، اعلام بار یزد ( کانال تلگرام اعلام بار یزد ) ، اعلام بار یخچالداران ، کانال تلگرام اعلام بار پایانه بندرعباس و … از دیگر خدمات باربری ایرانکس در زمینه اپلیکیشن اعلام بار و حمل بار است .

اعلام-بار-سنگین

اعلام بار ماشین سنگین محدود به شهر خاصی نیست . در صورت نیاز به اعلام بار خاور مسقف ، درخواست بار خاور ، اعلام بار تلگرامی نیسان اصفهان ، اعلام بار یخچالداران تهران ، اعلام بار خاور اصفهان و … درخواست بار در هر کجای ایران ، می توانید در گروه تلگرامی اعلام بار سنگین ایرانکس عضو شوید .

برای عضویت در گروه تلگرام اعلام بار سنگین کافیست روی لینک زیر کلیک کنید :

توجه : در صورت عدم موفقیت در عضویت در گروه ، مشخصات خود به همراه نوع ماشین و مسیر عبوری به شماره 09109452400 پیامک کنید تا عضو کانال شوید .

 گروه اعلام بار تریلی ایرانکس

پس از مشاهده اعلام بار با توجه به موقعیت خود و همکارانتان برای دریافت سرویس تماس حاصل نمایید .

لطفا دوستان خود را به گروه  اعلام بار سنگین ایرانکس  دعوت نمایید  .

شماره تماس باربری ایرانکس

02155204006 ( 20 خط )

09194302101

اعلام بار تلگرامی ، اعلام سفارش بارهای مشتری توسط شرکت باربری در یک کانال تلگرامی است که با توجه به رانندگانی که در آن عضو شده اند ، دریافت سفارش از طریق یکی از رانندگان واجد شرایط صورت می گیرد و بار ارسال می شود .

مثلا وقتی مشتری سفارش بار از تهران به اهواز را می دهد ، مدیر گروه تلگرام ، اعلام بار آن را به صورت زیر در گروه اعلام بار تلگرامی ارسال می کند .

🚚 اعلام بار ایسوزو 3 تنی 📣📣📣

✅ مبدا بارگیری : از تهران
✅ مقصد نهایی : به اهواز
⏰ زمان بارگیری : فورررررررری
🔵 نوع بار : درب ضد سرقت
🔴 وزن بار : 800 کیلو
💰 کرایه بار : توافقی

سپس رانندگانی که می توانند بار ذکر شده را جابجا کنند و واجد شرایط هستند ، با شماره تلفن درج شده تماس گرفته و آمادگی خود را اعلام می کنند .

مطالب مرتبط

کانال تلگرام اعلام بار یخچالی

نرخ کرایه تریلی ترانزیت یخچالدار

باربری کامیون کرج

باربری تریلی اراک

کانال اعلام بار نیسان

باربری تهران تریلی

باربری تریلی کرمانشاه

نرخ کرایه حمل بار تریلی

اعلام بار تلگرامی تهران

کرایه ایسوزو یخچالدار

مقالات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!