باربری و حمل روغن های صنعتی

حمل روغن های صنعتی

به‌واسطه کاربرد گسترده روغن‌های صنعتی و حساسیت در نگهداری و حمل آن، کاملاً بدیهی است که حمل روغن‌های صنعتی نیازمند تجربه و تخصص ویژه‌ای ا‌ست. روغن‌های صنعتی باید به صورتی حمل شوند که کیفیت آن‌ها تغییر نکرده و به‌ سلامت به مقصد برسند. شیوه نگهداری، حمل از کارخانه‌های تولیدی و زمان رسیدن این روغن‌ها به مقصد از جمله مواردی است که در جابه‌جایی در آن‌ها باید در نظر داشت. میزان رطوبت، آلودگی محیطی، دمای مناسب و پیشگیری از آسیب‌های فیزیکی، شیمیایی و بهداشتی همگی باید به دقت کنترل و تنظیم شود.

چنانچه قصد حمل روغن صنعتی به سراسر کشور را دارید، می‌توانید از تجربه و تخصص بی‌نظیر شرکت باربری ایرانکس بهره‌مند شوید. متخصصان ما در شرکت ایرانکس با چندین سال تجربه موفق در این زمینه، می‌توانند بار شما را به هرکجا که مایل باشید، در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با حداقل هزینه تحویل دهند.

حمل بشکه‌های روغن‌های صنعتی توسط باربری ایرانکس

کیفیت اتفاقی نیست! سابقه طولانی شرکت ایرانکس و رضایت مشتریان ما، این اطمینان خاطر را به شما می‌دهد که کار حساس و دقیق حمل روغن را به رانندگان خبره ما بسپارید. استفاده از رانندگان مجرب، رعایت استانداردها در کنار قیمت مناسب، تعهد ما به شما خواهد بود. توجه داشته باشید که حمل روغن صنعتی به هیچ عنوان کار آسانی نیست و تنها از عهده حرفه‌ای‌ترین تیم و کادر مجرب در این زمینه برمی‌آید. بدون شک مهمترین چیزی که شما انتظار دارید کیفیت انتقال و سلامت محموله، در کنار قیمتی معقول و مناسب است.

توجه داشته باشید که اگر از یک کارد و تیم حرفه‌ای در زمینه باربری و جابجایی روغن‌های صنعتی استفاده نکنید، علاوه بر آن که در بسیاری از موارد متحمل خسارات سنگین خواهید شد، متأسفانه با حمل غیراصولی و نشت روغن، خسارات جبران‌ناپذیری به محیط زیست نیز وارد می‌شود. به همین دلیل، حمل روغن‌های صنعتی نیازمند تبحر بالا در بارگیری و تخلیه اصولی، تجهیزات مناسب نگهداری و همچنین جابه‌جایی ایمن و منطبق با استانداردهای جهانی بوده و توجه به این مسئله به حفظ سرمایه شخصی، انجام سریع‌تر کار و همچنین حفظ محیط زیست کمک شایانی خواهد کرد. همکاران ما در شرکت ایرانکس آماده‌اند که مشاوره و راهنمایی لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

خودروهای مناسب حمل بار روغن

به دلیل اهمیت ویژه روغن‌های صنعتی در صنایع بزرگ و کوچک، حمل و جابجایی محموله‌های آن نیازمند تخصص و تجربه بالا و تجهیزات ویژه است. این روغن‌ها به دو صورت فله‌ای و بسته‌بندی شده قابل حمل‌ونقل هستند. روغن‌های صنعتی بسته‌بندی شده که شامل بشکه‌های چند لیتری است، با توجه به تعداد و حجم و وزن بشکه‌ها توسط انواع خودروهای کوچک یا کرایه کامیون، قابل جابه‌جایی است. این کامیون‌ها دارای سطح شیب‌دار هستند که بارگیری و تخلیه بشکه‌‌ها را تسهیل می‌کنند. بشکه‌ها با نهایت دقت جابه‌جا شده و از کوچک‌ترین صدمه‌ای که موجب نشت روغن و یا ورود آلودگی به آن شود، جلوگیری خواهد شد.

برای جابه‌جایی محصولات فله‌ای از تانکر استفاده می‌شود. تانکرهایی که شرکت ایرانکس برای حمل‌ و نقل روغن استفاده می‌کند، مجهز به سیستم کنترل جریان هوای داخل و خارج هستند. این تانکرها پیش از بارگیری به دقت تمیز می‌شوند و رسوبات روغن‌ها یا مواد قبلی به طور کامل شسته شده و در طی زمان حمل‌ونقل، دمای داخل تانکرها مرتب چک می‌شود.

خودرو‌های ویژه حمل روغن از ابعاد کوچک مانند وانت‌های شهری تا خودروهای بسیار بزرگ مانند کامیون‌ها و تریلر‌ها، با ابزار و ادوات خاص بارگیری و تخلیه آماده ارائه خدمات حمل به مشتریان گرامی شرکت هستند. انتخاب نوع وسیله مناسب برای بارگیری روغن نیز با توجه به تعداد تناژ روغن‌های صنعتی مشخص می‌شود؛ کارشناسان ما با ارائه راهنمایی‌های جامع، شما را در انتخاب خودروی مناسب، به‌صرفه و مطمئن یاری خواهند کرد.

لازم به ذکر است محموله‌هایی که شامل مواد خطرناک شیمیایی هستند، پیش از حمل، نیازمند تهیه مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح هستند که این امر به عهده مشتریان گرامی است.

بیمه‌نامه حمل بشکه روغن

با وجودی که شرکت ایرانکس در حمل‌ و نقل بشکه‌های روغن صنعتی نهایت دقت و حساسیت را به خرج خواهد داد، گاهی بروز حوادث غیرمترقبه اجتناب‌ناپذیر است. برای جبران خسارت در صورت بروز این حوادث، شرکت ایرانکس با ارائه بیمه‌ باربری معتبر این اطمینان خاطر را برای مشتریان فراهم آورده که در صورت رخ دادن هر نوع حادثه، جهت جبران خسارت و صدمات وارده، خود را موظف به پیگیری می‌داند.

خدمات باربری

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x