باربری و حمل بار تهران به رشت

باربری تهران رشت

در استفاده از خدمات باربری تهران به رشت دنبال چه خدماتی هستید؟ اگر به دنبال ارسال سریع، مطمئن، ایمن و با قیمت مناسب هستید، استفاده از خدمات حمل بار شرکت ایرانکس را به شما توصیه می‌کنیم. شرکت ایرانکس با تجربه بسیار بالا و با بهره‌گیری از رانندگان مجرب و متعهد، مسیرهای باربری متعددی را در سراسر کشور پوشش می‌دهد. همچنین این شرکت امکان ارسال بار از تهران به شهرهای مختلف استان گیلان و بالعکس را فراهم نموده است.

خدمات باربری تهران به رشت ایرانکس

افراد، صاحبان مشاغل، شرکت‌ها و سازمان‌ها، کارخانجات و شرکت‌های شرکت‌های صنعتی می‌توانند با بهره گیری از خدمات باربری تهران به شهرستان شرکت باربری ایرانکس بار خود را از مقصد تهران و شهرستان‌ها و شهرک‌های صنعتی حومه به مقصد استان گیلان ارسال کنند.

در راستای حمل ارزان بار از تهران به رشت و با توجه به همکاری این شرکت با وانت بارهای برگشتی به سمت گیلان، خدمات حمل بارهای قابل جا به جایی با وانت با قیمتی بسیار پایین توسط این شرکت ارائه می‌شود. از آن جا که ارائه خدمات حرفه‌ای باربری، تخصص اصلی شرکت ایرانکس است. خدمات باربری تهران به رشت ایرانکس خدمات زیر را به مشتریان محترم ارائه می‌کند.

حمل انواع بار از تهران به رشت

شرکت ایرانکس با توجه به ناوگان مجهز کامیون و وانت خود آمادگی ارسال انواع بار از مقصد تهران، کرج و شهرستان‌های حومه به مقصد استان گیلان و شهر رشت را دارد.

حمل خرده بار از تهران به رشت

حمل بار متناسب با نیاز مشتریان، از جمله دغدغه‌های شرکت باربری ایرانکس است. خدمات باربری تهران به رشت این شرکت شامل همه نوع بار، حتی خرده بارها نیز می‌شود.

حمل اثاثیه و اسباب کشی از تهران به رشت

از جمله خدمات این شرکت خدمات اثاث کشی از تهران به رشت است. حمل اثاثیه و اسباب کشی از تهران به شهرستان توسط نیروهای مجرب و متعهد انجام می‌پذیرد. قیمت این خدمات، برای خانواده‌ها بسیار به صرفه است. خیلی راحت می‌توانید همه وسایل و لوازم خودتان را با بهترین خودروهای باربری به رشت بفرستید.

حمل بار از تهران به شهرستان‌های رشت

ارائه خدمات حمل بار از تهران به شهرستان‌های رشت، به صورت روزانه و متناسب با درخواست مشتری قابل ارائه بوده و در کمترین زمان با بهترین کیفیت و بدون کوچکترین آسیب در مقصد تحویل خواهد شد.

حمل بار بین شهری از تهران به رشت با انواع خودروها

شرکت ایرانکس مفتخر است که با بهره گیری از یک ناوگان مجهز وانت و کامیون، امکان حمل بار بین شهری از تهران به رشت را با انواع خودروها فراهم کرده است.

کرایه وانت بار از تهران به رشت

همان طور که پیش از این ذکر شد، نرخ کرایه باربری تهران به رشت در وانت بارها به دلیل استفاده از وانت‌های برگشتی به سمت گیلان، بسیار ارزان و به صرفه است. علاوه بر مزیت قیمت وانت بار تهران به رشت، وانت بارها برای جا به جا کردن بارهای زیر یک تن مناسب هستند. نرخ کرایه وانت بار تهران به رشت، در این شرکت برای این بارها کاملا مقرون‌به‌صرفه است.

کرایه باربری یخچالدار از تهران به رشت

در ایرانکس امکان حمل بار یخچالی برای کالاهایی که باید در یخچال حمل شوند، فراهم است. هزینه باربری تهران به رشت در ماشین‌های یخچال‌دار، نسبت به سایر باربری‌ها بسیار منطقی و قابل قبول است.

کرایه تریلی و کامیون از تهران به رشت

خدمات حمل بار توسط تریلی و کامیون با قیمت مناسبی انجام می‌پذیرد کرایه تریلی و کامیون از تهران به رشت به دلیل تردد روزانه این وسایل، با قیمتی بسیار پایین و مطابق با تعرفه باربری تهران به رشت محاسبه می‌شود.

هزینه و قیمت حمل بار و باربری تهران به رشت

هزینه حمل بار تهران به رشت در شرکت ایرانکس مطابق با تعرفه باربری تهران به رشت محاسبه شده و این شرکت دارای یکی از بهترین خطوط باربری تهران به رشت است که تضمین می‌کند کلیه مرسولات بدون آسیب و در کمترین زمان ممکن به مقصد تحویل شوند.

باربری تهران به رشت با بیمه نامه

شرکت بیمه آسیا یکی از بزرگترین بیمه های کشور است. بیمه باربری شرکت شامل مواردی مثل تصادف، آتش سوزی، واژگونی و سقوط و برخورد وسیله نقلیه با جسم خارجی می شود. خدمات اضافی بیمه نامه باربری شامل خسارات ناشی از بارگیری و تخلیه، پرت شدن کالا از روی وسیله نقلیه، برخورد شی خارجی به کالای بیمه شده و یا سرقت کل محموله با وسیله نقلیه است. مشتریان می توانند هنگام درخواست حمل بار، این خدمات را نیز درخواست کنند.

ثبت سفارش و شماره تماس باربری تهران به رشت

مشتریان محترم می‌توانند، از طریق شماره تلفن (۰۲۱-۵۵۲۰۴۰۰۶ با ۲۰ خط پاسخگویی) نسبت به ثبت سفارش باربری تهران به رشت اقدام کنند. شماره تماس باربری تهران به رشت به صورت صبح و عصر پاسخگوی تماس‌های مشتریان محترم خواهد بود.


شرکت باربری ایرانکس آماده ارائه خدمات باربری تهران و باربری کرج به مقصد رشت و سایر شهرها است. جهت کسب اطلاع از نحوه دریافت خدمات با ما تماس بگیرید

خدمات باربری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!