باربری و حمل بار تهران به اصفهان

باربری تهران به اصفهان

خدمات باربری تهران به اصفهان با توجه به اهمیت این دو شهر بزرگ کشور از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. معمولاً صنایع بزرگ، شهرک‌های صنعتی، کارخانجات بزرگ، کارگاه‌ها، سازمان‌های دولتی، شرکت‌های خصوصی و حتی افراد شخصی به خدمات باربری بین این دو استان نیاز فراوانی دارند. شرکت باربری ایرانکس جزو شرکت‌های باربری معتبر داخلی است که با استقرار شعبه‌های متعدد خود در پایانه‌های باربری شهرهای مختلف و به خصوص پایانه باربری اصفهان، آمادگی ارائه خدمات با بهترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت را به مشتریان محترم دارد.

خدمات باربری تهران به اصفهان ایرانکس

خدمات باربری تهران به اصفهان شرکت ایرانکس با شرایط زیر انجام می‌پذیرد.

  • ارائه بهترین کیفیت
  • حمل بار در سریع‌ترین زمان ممکن
  • قیمت مناسب و مطابق با تعرفه
  • پاسخگویی و تأمین رضایت مشتریان
  • بهره گیری از نیروی مجرب و متعهد

مشتریان خصوصی، صاحبان مشاغل و اصناف، شرکت‌های خصوصی، سازمان‌های دولتی، کارخانجات و شرکت‌های شهرک‌های صنعتی از جمله مشتریان خدمات باربری شرکت ایرانکس هستند که بار یا اثاث خود را از به صورت روزانه از مبدأ تهران و شهرستان‌ها و شهرک‌های صنعتی حومه به مقصد استان اصفهان ارسال می‌کنند.
تخصص این شرکت ارائه خدمات حرفه‌ای باربری بوده و خط باربری تهران به اصفهان ایرانکس یکی از پر مشتری و پرترددترین مسیرهای خدمات این شرکت است.

حمل انواع بار از تهران به اصفهان

شرکت ایرانکس با استفاده از ناوگان مجهز کامیون، تریلی و وانت خود آمادگی ارسال انواع بار (صنعتی، کشاورزی، تجهیزات و خانگی) از مقصد تهران، کرج و شهرستان‌های حومه به مقصد استان اصفهان و شهر اصفهان را دارد.

حمل خرده بار از تهران به اصفهان

خدمات باربری تهران به اصفهان این شرکت شامل همه نوع بار، حتی خرده بارها نیز می‌شود. مشتریانی که بار خرده دارند می‌توانند با تماس با شرکت، تقاضای حمل خرده بار خود را ثبت کنند.

حمل اثاثیه و اسباب کشی از تهران به اصفهان

ارائه خدمات اثاث‌کشی از تهران به اصفهان یکی از خدمات شرکت است که توسط نیروهای مجرب و متعهد انجام می‌پذیرد. قیمت این خدمات، برای خانواده‌ها بسیار به صرفه بوده و شرکت ایرانکس تضمین می‌کند که اثاثیه شما بدون کمترین آسیب در محل تحیول خواهد شد..

حمل بار از تهران به شهرستان‌های اصفهان

خدمات حمل بار از تهران به شهرستان فقط مختص شهر اصفهان نبوده و به شهرستان‌های اصفهان، به صورت روزانه و با در نظر گرفتن شرایط مشتری بار حمل می‌شود.

حمل بار بین شهری از تهران به اصفهان با انواع خودروها

شرکت ایرانکس مجهز به انواع وانت کامیون، ماشین یخچال دار و تریلی بوده و می‌تواند هر نوع باری را در اندازه‌ و حجم‌های متفاوت از تهران به اصفهان و بالعکس جابه‌جا کند.

کرایه وانت بار تهران به اصفهان

نرخ کرایه باربری تهران به اصفهان مطابق تعرفه خدمات باربری تهران به اصفهان محاسبه شده و بسیار ارزان و به صرفه است. وانت بار تهران به اصفهان، برای جا به جا کردن بارهای زیر یک تن مناسب هستند. نرخ کرایه وانت بار تهران به اصفهان، در این شرکت برای این بارها کاملاً مقرون به صرفه است. برای اطلاع از قیمت لطفا با مشاوران ما تماس بگیرید.

کرایه باربری یخچال‌دار از تهران به اصفهان

شرکت ایرانکس تعداد قابل توجهی ماشین یخچال‌دار در اختیار دارد و می‌تواند انواع کالاهایی که برای حمل به یخچال نیاز دارند، با بالاترین کیفیت جابه‌جا کند. هزینه باربری تهران به اصفهان در ماشین‌های یخچال‌دار، نسبت به سایر باربری‌ها بسیار پایین‌تر است.

کرایه تریلی و کامیون از تهران به اصفهان

خدمات حمل بار توسط انواع تریلی، کفی، ترانزیت، کامیون و خاور در شرکت ایرانکس با قیمت و کیفیتی مناسب انجام می‌پذیرد. کرایه تریلی و کامیون از تهران به اصفهان مطابق با تعرفه باربری تهران به اصفهان محاسبه می‌شود.

هزینه و قیمت حمل بار و باربری تهران به اصفهان

شرکت ایرانکس یکی از بهترین خطوط باربری تهران به اصفهان را در بین باربری‌های فعال داخل کشور در اختیار دارد و هزینه حمل بار تهران به اصفهان در این شرکت مطابق با تعرفه مصوب محاسبه می‌شود. با توجه به متغییر بودن هزینه‌ها، برای اطلاع از قیمت دقیق با شرکت تماس بگیرید.

باربری تهران به اصفهان با بیمه نامه

یکی از اصول شرکت ایرانکس بیمه کردن کلیه بارهای ارسالی است. بیمه باربری شرکت شامل مواردی مثل تصادف، آتش سوزی، واژگونی و سقوط و برخورد وسیله نقلیه با جسم خارجی می شود. باربری تهران به اصفهان مانند همه خطوط باربری دیگر شرکت با بیمه نامه معتبر بیمه آسیا انجام می‌شود. درخواست خدمات اضافی بیمه نامه باربری از جلمه خسارات بارگیری و تخلیه، پرت شدن کالا و سرقت نیز امکان‌پذیر است.

ثبت سفارش و شماره تماس باربری تهران به اصفهان

مشتریان محترم برای حمل بار از تهران و حومه به همه شهرهای استان اصفهان می‌توانند، با گرفتن شماره تلفن (۰۲۱-۵۵۲۰۴۰۰۶ با ۲۰ خط پاسخگویی) نسبت به ثبت سفارش باربری تهران به اصفهان خود در همه انواع خدمات باربری اقدام کنند.

خدمات باربری

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x